Mám pocit ako keby som mala niečo v hrdle a napína ma

domca3110
15. okt 2021

Dobrý chcela by som sa spýtať ze co mam robiť keď mám pocit akoby som mala niečo v hrdle a napína ma na vracanie neviete s čoho to môže byť ďakujem za každé info pomôže... lekárke som vravela mala som antibiotika a stále mi to robí môže byť hlieny?

anjelicek26
16. okt 2021

Zvacsena stitna zlaza robi presne taketo pocity...skus zbehnut endoktinologovi alebo aspon odber krvi u obvodnej na stitnu...aj ked dcera mala tie odbery dobre a organ bol aj tak zvacseny, poskodeny (ma Hashimoto), takze len mierne mimo normy vysledky a aj tak musi brat 75 l-thyroxin, aby ten organ bol zdravy...

kittykat22
16. okt 2021

@domca3110 preco ti dala lekarka antibiotika? Mala si zvysene CRP? Myslim, ze by bolo lepsie ta referovat na ORL alebo ako pise anjelicek vyssie tak ta stitna, pokial je to jej bezny prejav. Ak ti obtiaze neprejdu tak sa k murd. urcite vrat a ona ta uz posle niekam dalej.

bloger
16. okt 2021

@domca3110 Skúšala si sa napríklad napiť? Nedusí ťa dá sa ti normálne piť napríklad voda?

zuzka0605
16. okt 2021

stitna to moze byt..ale u mnas sa to nepotvrdilo, bola som aj na sono..este to moze byt gastro problem, ale predpokl. ze endoskopiu si asi nechces dat robit..a samozrejme moze to byt stresoveho povodu-psychika.mas to len v nejakej faze dna?? alebo hocikedy?cely den rovnako?

domca3110
autor
17. okt 2021

@bloger nie nedusi ma len ráno jak vstanem ta ma to trápi a aj sem tam cez deň ale už neviem čo na to

domca3110
autor
17. okt 2021

@zuzka0605 vecsinu ráno jak vstanem a sem tam cez deň no idem budúci týždeň k lekárke spýtam sa jej ci mi nemôže spraviť odber na štítnu a keď tak pôjdem aj so štítnu

slnieckoelias
17. okt 2021

Aj ja mam taky pocit niekedy. A často ma napína. Keď jem niečo alebo si spomeniem na niečo nechutne pre mňa, napríklad ze mam jedlo v ústach a nato vypijem vodu. bola som 2x na gastro a nic mi nezistili . Mam to najme keď jem pecivo s výnimkou toastu a sendvica, ci keď jem korenené jedla... ale väčšinou nevraciam, ani mi není zle, len ma napína.... a niekedy zase trosku vyvratim . Mam v ústach zvratku...Co to moze byť?

zuzka0605
17. okt 2021

@domca3110 skus. ja som tak bola.zobrala mi krv na stitnu, nepotvrdilo sa ale nic.teraz to nemam, mala som to len v urcitom obdobi.pricina nejasna

bloger
17. okt 2021

@domca3110 a okrem toho čo opisuješ nemáš napríklad návaly tepla alebo niečo podobné? Tak sa štítna žľaza prejavuje ale nemusí to tak vôbec byť prajem skoré uzdravenie

domca3110
autor
24. apr 2022

@bloger sem tam cítim navaly tepla bola som aj na krčnom výsledky ok štítna pohode ešte ma poslali na ortopédiu a fyzio-rehabilitačné keďže mam problémy s krcnu chrbticu a neviem ci od nej má napína a sem tam vyvraciam len šťavu abo čisto hlieny nič iné

katrin2015
4. máj 2024

Ahojte teraz mam tento problem tak isto, citim nieco v hrdle, a dviha mi stoho zaludok na zvracanie, raz to citim v hrdle, raz nie, ale je to dost neprijemne. Mam nefunkcnu stitnu zlazu.