Mám bolesti v podbrušku a napína ma. Čím to je?

karolinusicka
14. okt 2010

chcem sa spytat stale mam krce v podbrusi a napina ma na vracanie co to mozeznamenat?

ivuliik
14. okt 2010

@karolinusicka Ahoj,odkedy sa tak citis?porozmyslaj nad tym co si za poslednych 48,hod.ziedla a skus vylucovaciu metodu.alebo niesi v tom!?

junovka
15. okt 2010

@karolinusicka detto, som mala j aj ja, a to 4 dni, nakoniec mi lekar povedal, ze bud to sposobovala cysta na vajecnikoch, ktoru som mala alebo nejaka brusna viroza.

ikke
15. okt 2010

aka otazka, taka (prva) odpoved 😀 pobavili ma obe, vratane nadpisu a vylucovacej metody 😅

@karolinusicka nebola si na hubach? 😕

karolinusicka
autor
15. okt 2010

@ikke ...ja huby nejem a ani nezbieram...a ty to tu citas len pre pobavenie? Tak to ma mrzi ze nemas inu zabavu ...skutocne ☹

ikke
16. okt 2010

@karolinusicka prepac, ale
1. podla nazvu ani srnka netusi, v akej veci chces radu
2. symptomy, ktore opisujes, mozu znamenat asi 100 roznych veci, od obycajnej nervozity cez to, ze si zjedla nieco zle, virozu, zapal slepeho creva, zastavene vetry, po ovulaciu, tehotenstvo a co ja viem co este. takze bud napises nieco viac (ci je mozne, ze by si bola tehotna; alebo ci si jedla nieco nezvycajne) alebo necakaj nejaku serioznu radu. lebo toto, co si tu zatial napisala zodpoveda asi tak otazke 5-rocneho dietata, ktore pride mame zreferovat, ze ho boli brusko... 🙄