Mám zapálené ďasná a bolesť horných zubov

simonaluk
21. sep 2021

Čaute baby, mam veľmi zapálené ďasná k tomu ma začali boliet všetky horné zuby je to na nevydrzanie, používam ústnu vodu na ďasná lacalud taktiež pastu z tých kvalitnejších skúsila som už aj cesnak klinčeky aj kloktanie aj zuvanie klinčekov, čierny čaj.... 3 deň mi nič nepomáha to že som tehotná je horšie lebo okrem toho paralenu nemôžem nič a to max jednu na deň zaberie to na max 2 hodiny a potom pride ešte vecsia bolest tak je to zbytočné aj brat zubárka mi odporučila len paralen nic iné fakt už nevládzem ta bolesť je hrozná prosím skúste ešte niečo poradiť lebo ja už fakt neviem :(

jaruska_12
21. sep 2021

@simonaluk poznám to posledné dva mesiace hrôza , ja si urobím šalviu abo harmanček a vyplachujem plus Paralen :/

babovka2321
21. sep 2021

@simonaluk na zapal dasien je dobry corsodyl a moze sa aj pocas tehotenstva

simonaluk
autor
21. sep 2021

@jaruska_12 paralen ako často?

simonaluk
autor
21. sep 2021

@babovka2321 skúsim ešte to ďakujem

nelca84
21. sep 2021

@simonaluk a z coho ich mas zapalene? mozno by pomohla aj dentalna hygiena.

jaruska_12
21. sep 2021

@simonaluk až dva krát denne i keď mám pocit že síce zaberie rýchlo ale nie na dlho :/

jaja066
21. sep 2021

@simonaluk a chodíš na dentálnu hygienu?? To je základ všetkého,nie ústna voda a pasta,to sú doplnky...

aalt
21. sep 2021

@simonaluk skus aj stopangin, ten sice ma v letaku ze po porade s lekarom, ale vyplachnut a vyplut hadam mozes ... a asi ta dentalna hygiena, taky zapal moze vzniknut zo zubneho kamena.

krtko1313
21. sep 2021

Ahoj, ešte je taký gél od curaprox perioplus. Ja si to dávam po umytí zubov na noc. Najlepšie potom už nepiť.

bluka2
21. sep 2021

Vyplachuj si to repikom, salviovou tinkturou

bluka2
21. sep 2021

A presne, moja dcera mala problem s tymi dasnami a bolo to zo zubneho kamena

simonaluk
autor
21. sep 2021

@jaja066 na dentalnu áno, no nič mi nezaberá keď som nebola tehotná pri bolesti zubov stačil cesnak alebo max jedna tableta a do hodiny bolesť prešla,,,, teraz, skúšam všetko možné nič, ešte viac ma z toho rozboleli zuby som už zúfalá :(

tana_m
21. sep 2021

@simonaluk ahoj, mne na zapalene dasna pomohol herbadent gel, ale neboleli ma zuby https://shop.herbadent.sk/starostlivost-o-dasna...