Máte skúsenosť s kozmetikou Mary Kay?

dievcina
3. apr 2012

Ahojte kočky, potrebujem sa poradiť s niekym kto používa kozmetiku Mary Kay. Ja ju používam ale pred nedávnom som si dokúpila krém Timewise a mám pocit že práve z neho mám akné. Mám úplne takú nepeknú pleť, samé malé vyrážky a je také drsná.Žienka čo mi ju predáva tvrdí že to nieje kozmetická chyba ale že vnútorná.... ale nikdy som nemala takú pleť ako teraz otrasnú!!!!! Prosím ak má niekto podobnú skúsenosť poradte... neviem fakt za akú kozmetiku by som ju mohla vymeniť. Aké máte skúsenosti s Niveou alebo Garnier... a pod.Pretože dávať tolko peňazí za kozmetiku a je to oničom, tak by som radšej skúsila niečo lacnejšie a ak by mi to nerobilo dobre, tak by mi to nebolo tak ľúto. Ďakujem za každú dobrú radu. 🙂

slavi1
8. apr 2012

Ahoj,ak si pouzivala tento isty krem a si ho len "dokupila"ako pises, tak to naozaj nie je z toho kremu,reagoval by tak uz pri prvom pouziti. Mary Kay ma servis,moze ti ho tvoja KP vziat spät a vratit peniaze,alebo vymenit za iny produkt.

iwusca
9. apr 2012

moze to byt detoxikacia co sa prejavuje docasnym vyhadzanim, takze treba len dalej pouzivat a hlavne cistit rano aj vecer. A ako pisala slavi1 tak zavolaj svojej KP ona ti najlepsie poradi lebo ta pozna 🙂 odporuci ti bud to co ja alebo nejaky iny krem pripadne mozeschvilu pouzivat aj sadu na akne, ta pomaha zarucene 😀 a ak ti nic nesadne tak ti vrati prachy a ty si kupis nieco ine...MK ma 100% zaruku spokojnosti zakaznikov 😉

niki1912
20. jún 2012

Dobrý večer. Predám 20 eurovú poukážku na nalíčenie od profesionálnych kozmetičiek z Mary Kay. Poukážka platí len do konca júna, takže ak by mal niekto záujem, tak sa poponáhlajte a ozvite sa ;)...cena 10 €
píšte na mail galkova.nikola@gmail.com

ssisska
2. sep 2012

Prosim Ta aka detoxikacia!Normalne sa vyhadzala po tejto drahej kozmetike Mary Kay!Nemoze ju pouzivat,ked je na nu alergicka,to da asi rozum nie!Ved aj ja so sa po nej tak vyhadzala ,ze ani po polroku mi vyrazky nezmizli ,ked som pravidelne navstevovala kozmeticku!Ja mam tiez citlivu plet a poriadne som olutovala ,ze som od tial kupy sadu kremov!Teraz pouzivam svajciarsku kozmetiku Luis Widmer,nocny a ocny krem plus cistiaci gel spolu v hodnote 55 eur a som spokojna,moja citliva plet ju znasa velmi dobre!

esmera50
Autor odpoveď zmazal
Zobraz