Menštruácia v čase ovulácie. Máte skúsenosť?

zaira301
10. nov 2010

Ahoj, chcem sa spýtať niektorej z Vás či aj u Vás bola situácia, kedy prišla menštruácia o 12 dní skôr v dobe, kedy by mala byť ovulácia.....Stalo sa to aj mne a som z toho veľmi vystrašená, kedže to môže znamenať problémy v menštruačnom cykle v dobre, kedy som už vo vyššom veku a už môžem očakávať prvé príznaky prechodu:::(((( Mám 38, prekonala som pred rokom potrat a následnú kyretáž a odvtedy som menštruáciu mala presne na 26-28 deň, nikdy nie o 12 dní skôr....bola som u lekára a ten tvrdil, že to môže byť aj ovulácia, ale tvrdil to iba v prípade ak by som nekrvácala moc....ale u mňa je krvácanie také, aké mám pri menštruácii, teda silné dnes celý deň...vyšetroval mi aj maternicu a povedal, že nič zlé tam nevidí, že určite dostanem menštruáciu normálne v čase ako som mala mať.dnes je druhý deň a ak budem krvácať ďalej určite pôjdem za lekárom opať, preto som sa obrátila na Vás, či mi neviete poradiť, čo to môže byť, mám z toho veľký strach, dúfam, že to neznamená nejaký väčší problém...prosím napíšte mi, či ste o tom počuli alebo neviete o tom niečo....díky moc. Ahoj

zaira301
autor
10. nov 2010

Nikto neporadí? ☹

mmmk
11. nov 2010

@zaira301 Nemusis zadavat na obou verzich totez tema. To na ceske verzi smazu. Staci, kdyz zadas, aby byla diskuze viditelna na obou verzich. Dik za pochopeni

zaira301
autor
12. nov 2010

ok...dík

drobuliatki
2. máj 2021

@zaira301 dobryden,zaujal ma vas príspevok,lebo presne riešim to isté.menstruacia v čase ovulácie a dom vystrašená. Je to už dávno co ste sem ten príspevok dávala,viem,ale ak by ste mi napísala možno niečo čím ma ukludnite,budem vám vďačná. Katka