Môžem byť tehotná ?

isabellaswann
4. dec 2019

Ahoj, mala som nechraneny sex s cudzincom keď som bola na dovolenke. Mala som pár dni pred menstruaciou, ale predsa som si bola kúpiť aj tabletku PO 150mg do 78 hodín. On nedával pozor, vyvrcholil normálne vo mne, myslela som, že ma porazí.... sú 4 dni po incidentne a moja menstruacia sa stale nedostavila. Čo si mám myslieť?
Je možné aby som bola tehotná keď som pred pohlavnym stykom mala predmenstruacny výtok a ešte som zjedla aj tú tabletku? Brucho ma pobolieva akokeby bola menstruacia stale na ceste, ale už tu mala byť. Prosím poraďte.
Ďakujem

giuli
4. dec 2019

Je velmi malo pravdepodobne,ze si tehotna...,ak si si vzala tbl PO....je to obrovsky napor hormonov na telo a kludne mozu rozhádzať cyklus...

elisella
4. dec 2019

@isabellaswann ja som takisto minuly tyzden mala kusok krvi a zistila som s testu na druhy den ze som 5ehotna.treba si urbit rano tehu test a uvidis aka bude situacia

sisa_s
4. dec 2019

1. Urob si test
2. Nechraneny sex s cudzincom na dovolenke ... Vazne?? Kvoli nejakemu 5minutovemu romaniku s imbecilom si do seba napchala kopec hormonov, ktore ti mozno rozhodia cyklus na par mesiacov??

diaalex
4. dec 2019

@isabellaswann sprav si test, ale podľa mna tehotná nebudeš, tabletka PO dosť rozhádže ciklus a môže ti meškať ms 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
4. dec 2019

@isabellaswann nechraneny sex s neznamym na dovolenke je riziko nielen kvoli moznemu tehotenstvu.... to nemas strach z chorob?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hivanik
4. dec 2019

Na tvojom mieste by som sa obavala pohlavnej choroby ako tehotenstva. Nezodpovedne....

isabellaswann
autor
4. dec 2019

Nebolo to 5 minút A bolo to krásne. Nebojím sa chorôb, lebo viem, že je to normalny človek, brat muza mojej kamarátky u ktorej som bola na dovolenke, len tehotenstva sa obavam. Test mi určite po 4 dňoch nic neukaze...
Ďakujem.

isabellaswann
autor
4. dec 2019

@sisa_s test 4 dni po incidentne? Nesrandujte.
Nebolo to 5minut..
Viď vyššie..

sisa_s
4. dec 2019

@isabellaswann myslela som to vseobecne, ze nikto iny vam tehotenstvo nepredpoveda takto cez internet... Ze jediny sposob je urobit si v spravny cas test..priznaky ma kazda zena rozne

mrkvicka060
4. dec 2019

@isabellaswann ak mas cyklus pravidelny a vies kedy bola ovulacia (idealne tak v stede cyklu), tak je mala sanca, ze si tehotna, ale sanca stale je. Ms ti neprisla podla mna este z tej tabletky po, kedze je hormonalna, telo pravdepodobne tesne pred ms trochu zblblo. Musis len cakat...

beie
5. dec 2019

@isabellaswann myslím, že fakt či si alebo miesi tehotná tu nevyriešime. Chce to čakať, čo už v dnešnej dobe je pre nás veľmi ťažké. Môžem ti len povedať že dní menštruácie sa považujú za plodné, čo často nevieme. Ale asi to nebude tvoj prípad, keďže si bola tesne pred.

Mne je len ľúto keď počujem, aké sme ženy.. neopatrné vopred, a myslím že je to hlavne kvôli vymoženostiam, ktoré svet ponúka - tabletka po, utratenie plodu, pritom si neuvedomujeme ako ohrozujeme svoje zdravie.... Buďme múdre ženy. Verím že ti to dobre dopadne.

isabellaswann
autor
5. dec 2019

Po koľkých dňoch mi ukáže test tehotenstvo? Naozaj dúfam, že mi tabletka spôsobila iba zmeny v cykle.... povyskakovali mi vyrážky na tvári, červené hnisave zapálené, dva dni po užití tabletky PO... do koľkých dní by sa mi mala dostaviť menstruacia?