Môžem chytiť črevnú chrípku znova ?

livs25
9. jan 2020

Ahojte môj muž mal pred týždňom č.chrípku(dva krát vracal a hnačkoval)...ja som to chytila asi pred dvoma dňami, ja som len hnačkovala čistá voda išla zo mňa...a dnes v noci malý vracal 2krat...môžem sa báť že to chytím znova?

miriam1983
9. jan 2020

@livs25 to uz by si nemala. Vacsinou to pochytaju ludia jeden od druheho,ale spatne uz nie. Ten virus uz tebou presiel.

livs25
autor
9. jan 2020

@miriam1983 aj keď som zatiaľ nevracala?

miriam1983
9. jan 2020

@livs25 nemusis vracat. Niekto pri crevnej zvracia,niekto hnackuje a niekto ma len pocit tazoby na zaludku. Pracovala som v zdravotnictve a ked sa to vyskytlo,rad radom to mali ludia na izbach a nebol u kazdeho rovnaky priebeh. Aj my ako sestricky sme to niektore mali,preslo to nami a starali sme sa dalej a nevratilo sa to.

livs25
autor
9. jan 2020

@miriam1983 ďakujem pekne za informácie, ja som to dlho nemala v utorok ma to chytilo tak,že ma nakomplet bolelo celé telo a bola som wc asi 5 krát, teploty som mala a včera som uz aj nieco zjedla a dnes mam len kŕče ,ale jesť mi chutí tak dúfam že to nechytim uz

miriam1983
9. jan 2020

@livs25 neboj. Este dietuj,zaludok aj creva mas este ubolene,preto tie krce. Ale to prejde ;) vacsinou to trva tak 1-3 dni.