Nedokážem dosiahnuť orgazmus

zuz99
4. júl 2015

Ahojte 🙂 nedavno som zacala s partnerom aj intimne zit parkrat sme sa uz spolu milovali ale jeho (a to o dost viac) ale aj mna trapi ze nedokazem dosiahnut orgazmus. Ked ma drazdi na klitorise orgazmus mam raz dva 🙂 ale ten ak ho mozem nazvat vaginalny ked je on vo mne nedokazem dosiahnut. Tak by som sa chcela vas skusenejsich opytat ako je to mozne ci je nieco vo mne zle ale hlavne ako ho dosiahnut? Dakujem za odpovede a rady. Nechcem aby bol partner taky smutny a stale zhadzoval vinu na seba ;)

natalym
4. júl 2015

Zase? Teplo je?

natalienka12
4. júl 2015

Čerstvá registrácia, prázdniny v plnom prúde. Neplnoleté dievčatá, radšej opatrne so sexom.

anjelik2509
4. júl 2015

aj vy ste si všimli, že odkedy začali prázdniny, začali sa tu objavovať "zvláštne" otázky? 😀

ena70
4. júl 2015

pár zvláštnych otázok sa tu dokonca objavilo už aj skôr....ešte ani prázky nezačali 😉

zuz99
autor
4. júl 2015

Dakujem za "rozumne" odpovede..pytala som sa slusne a nemyslim si ani ze hlupo. Ano cerstvu registraciu mam pretoze som bola zvedava ci mi ludia nejak zaujimavo poradia. Rozne clanky atd. som si citala ale chcela som skusit aj tuto moznost a taktiez s priatelom som uz takmer rok (cize si myslim ze so sexom sme sa neunahlili) a plnoleta som uz dlhsiu dobu taktiez ;) tak by som poprosila trosku empatie ;)

natalushka
4. júl 2015

Bud rada,ze mas aspon nejaky..je vela zien,ktore nemaju ziadny div ne cely zivot..takze neries aky je,podstatne je,ze je..a partnerovi vysvetli,ze podstatne je,ze vobec nejaky mas..

zuz99
autor
4. júl 2015

@natalushka som a velmi rada 🙂 ale aj tak mi je luto ked on zacne s tym ake je drevo a ze nedokaze ani toto a podobne 🙂 a este k tomu je to chlap a jemu nieco vysvetli -_- :D :D

stanik382
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuz99
autor
4. júl 2015

@stanik382 dakujem velmi pekne ako bolo spominane som tu nova tak som stukla hned na prvu vec na odskusanie :D

bajana
4. júl 2015

@zuz99 keď to nejde, tak to nejde...ale partner o tom vedieť nemusí 😉

zuz99
autor
4. júl 2015

@bajana neviem ci by som to tak excelentne dokazala zahrat :D

bajana
4. júl 2015

@zuz99 však skús, ak ťa to tak trápi...veľa veľa žien sa k vaginálnemu orgazmu nedopracuje nikdy...

maria1989
4. júl 2015

@zuz99 to o sebe tvrdí, že je drevo, či o tebe?

zuz99
autor
4. júl 2015

@maria1989 o sebe aj napriek tomu ked mu poviem ze mne sa to paci a vysvetlim mu vseeetko ohladom toho co som si o vag.orgazme nacitala 🙂 a on ma popritom poriadne udivuje aky je vynaliezavy..

sue
4. júl 2015

@zuz99 dolezitejsie v tvojom veku je mysliet na ochranu pred tehotenstvom a pohlavnymi chorobami - t.j.kondom + dalsia antikoncepcia - dufam, ze pouzivas a ze mas za sebou navstevu gynekologa 😏

...a k tvojej otazke...ako uz kocky pisali, je bajecne, ze vobec dosiahnes orgazmus - kvalita sexu u zien sa ale vyrazne zlepsuje s najdenim stáleho zivotneho partnera a splnenim "zivotnej pohody" t.j.ked uz maju to po com tuzili a sex si mozu naozaj uzi vat 😊

rebekamarcusko
4. júl 2015

Ja s tym mam prpblem tiez. Vag.som mala asi dva krat v zivote.podla mna zalezi aj od veku a o zrelosti zeny. Rakze ja cakaaaaam ☺😂 raz to urcite pride.

petra7777
4. júl 2015

@rebekamarcusko Aj od hrúbky falusu....lebo ak je malý...tenký, tak sa nedotýka bodu "G"...v tom prípade jej ostáva len "kliťáčkový" 🙂

rebekamarcusko
4. júl 2015

@petra7777 velkostou to nebude 😂😂

janickacrazy
4. júl 2015

@zuz99 Ja som dosiahla prvý orgazmus až po mnohých rokoch, to som už niekoľko rokov mala aj dieťa a vobec ma to nejako veľmi netrápilo, lebo som vlastne nevedela, o čo prichádzam. Jednoducho žena nie je taká jednoduchá bytosť ako chlap a niektorým to trvá dlhšie, kým sexuálne dozrejú, takže chce to čas. Okrem toho je kopa žien, ktoré nedosahujú orgazmus vobec alebo len dráždením klitorisu a može s nimi spať aj Brad Pitt. Muži to riešia zvačša viac ako ženy, ale treba im to vysvetliť. 😉

petra7777
4. júl 2015

@rebekamarcusko tak 50 na 50 🙂 Ja viem, že psychika zohráva veľkú úlohu...ale ak má chlap malého gašparka, tak veľké divadlo s ním nezahrá...s niečím sa musí dotýkať toho bodu....jedine, že si to spravím sama 🙂

rebekamarcusko
4. júl 2015

@petra7777 nobu mna je to tych deuhych 50manzel je obdareny 😂takze ja si myslim,ze u mna je to psychika a este na to nejsom dostatocne zrela

zuz99
autor
4. júl 2015

@sue ako som uz spominala s partnerom som skoro rok t.j. 11 mesiacov a je moj prvy a zatial aj jediny a urcite aj bez pohl.chorob ;) aj keby babo prislo nevadi chyba mi rok do bakalara to sa da aj pri mimci dokoncit ;) a antikoncepcia sa mi nikdy nepozdavala 🙂 a dakujem za radu dalej ;)

zuz99
autor
4. júl 2015

@rebekamarcusko @petra7777 tak ja dufam ze to zazijem aspon raz :D ale myslim si ze bude zalezat aj na tom ako je partner obdareny aj ked ja si myslim ze ten moj je az moc :D

natalushka
4. júl 2015

@zuz99 normalne mu to povedz..ze kazda to ma ine..podstatne,ze nejaky mas..ja som tiez vaginalny orgazmus nikdy nemala..a chlapi vacsinou ani netusia,ze existuju nejake druhy orgazmu u zien..takze neries,uzivajte si..a mozno casomna cvikom pride aj to ostatne..

natalushka
4. júl 2015

@zuz99 a je pravda,ze chlapi nemusia vediet o vsetkom🙂

natalushka
4. júl 2015

@rebekamarcusko tak,tak..az po prvom porode,to zacina byt ozaj ono🙂 a to to bola fajn aj pred tym..zenske telo je zaujimava vec🙂

sue
4. júl 2015

@zuz99 prepac, myslela som si, ze 99 za tvojim nickom je rok narodenia 😃 tak vela stastia nech mate sexualny zivot taky aky chcete 😉

anjelik2509
5. júl 2015

@zuz99 prepáč, nechcela som ťa uraziť, ale tá otázka m prišla trochu detinská.... Takéto veci by som neriešila, aspoň ja osobne, na žiadnom fóre, je to až príliš intímne....
Ale na margo tvojej otázky, bola by som na tvojom mieste veľmi rada, že máš aspoň nejaký...Veľa žien má len za svojej asistencie, alebo žiadny... A okrem toho, neviem, koľko máš rokov, možno to chce prax, zistiť, čo sa mi páči, čo nie, nasmerovať k tomu aj partnera a jednoducho na to prísť.... 😉
A ešte niečo, to ako je partner obdarený s tým nič nemá... Skôr si myslím, že je to v žene... možno by pomohli kegelove cviky, skúšať rôzne uhly pri styku a podobne...

maria1989
5. júl 2015

@zuz99 na koňaaaa 😉 😀

jojojo30
8. júl 2020

ked me muz robi ruku doslovne tecem aj strikam ale ak sa urobim a ide dal po orgazme uz nevladnem musi prestat ale paci sa me ro akp to mam podporit aby som vladla ?paci sa mu to