Kedy sa vám podarilo dosiahnuť orgazmus?

29. okt 2023

Ahojte, je to ešte len krátko, odkedy som začala sexuálne žiť. Obaja s priateľom sme mladí a v podstate bez skúseností (on mal predomnou sex len raz, ja pred ním vôbec nič). Problém ale je, že nedokážem dosiahnuť orgazmus a celkovo pri sexe nič moc necítim, na začiatku to bola len trochu bolesť, a teraz vôbec nič. Trápi ma to, a viem, že to trápi aj jeho, aj keď to najavo nedáva, a ja som si povedala, že pred ním nebudem nič hrať, pretože to nevyrieši nič. Dokopy sme boli spolu 7x, myslite, že sa to časom ešte upraví? Inak si veľmi rozumieme, osobnostne, aj názorovo, je nám spolu fajn, toto je jediná vec v ktorej (asi?) nie sme moc kompatibilní 😔
Pripadne ak mi viete dať nejakú radu, čo vám pomohlo, možno cviky na panvové dno, ja vážne neviem hocičo, za každú radu budem vďačná ❤️

januska12323
29. okt 2023

Skúšaj sama, keď prídeš na to čo ti vyhovuje môžeš mu to ukázať.

beata_k
29. okt 2023

Orgazmus zeny je v prvom rade v hlave. Musis sa uvolnit a skusat, co ti/vam vyhovuje.

zafir01
29. okt 2023

U mňa tie najkvalitnejšie orgazmy prišli po 30tke . V tých sexuálnych začiatkoch takmer nič .príjemné ,ale nie orgazmické 😄

20erika07
29. okt 2023

Myslis vaginalny?

anonymanonym
29. okt 2023

Palec hore za tvoju uprimnost voci partnerovi 👍 Sama vies dosiahnut orgazmus? Ak nie, tak za mna je dolezite, aby zena najskor sama vedela co jej robi dobre a co vedie k orgazmu, takze okrem spolocneho skumania je super skumat sa a skusat aj sama. Ak sama vies, tak by si mala vediet aj partnera naviest.
V kazdom pripade, nie je to (nemal by byt) beh za orgazmom. Uzivaj/te si aj tu cestu. Skusajte polohy, sklony, rychlost... A uvolni sa, vypni co najviac hlavu.
A hlavne.. je velmi vela zien, ktore vaginalny orgazmus nezažijú nikdy. A snad vacsina zien z tych co ho niekedy zaziju ho zazije po prvykrat az v neskorsom veku, resp. s pribudajucimi skusenostami. Je to normalne. A normalne je aj to, ze si treba pomoct "zvonku" (klitoris).
Takze moja hlavna rada - uvolnit sa, skušať aj sama a pocas sexu stimulovat aj klit. A eroticke pomocky, ktore sa vyuzivaju aj v pare su super vec - ale to uz zavisi na vasich preferenciach....

rebrambora
29. okt 2023

10 rokov mi to trvalo.

lucia13022023
29. okt 2023

S prvým partnerom s ktorým som vlastne prišla aj o panenstvo sa to vobec nepodarilo, tiež som necítila nič a vlastne som nechápala co na tom ľudia vidia, že toto je ta úžasná vec? 🤣
Celkovo ten vztah bol cely zlý, komunikácia 0 bodov.
S druhým partnerom som ho dosiahla asi na 4x co sme mali sex, no veľa sme sa rozprávali. Išlo to oveľa lepšie keďže sme boli dlhoročný najlepší kamaráti 🤣 v podtste sme si z toho urobili taky "výskum" kedy sme zisťovali a spoznávali sme co sa nám oaci/nepáči, čo nám vyhovuje atď. Veľa veľa komunikácie, viesť toho partnera.. Keď tak skús sama, spoznávaj sa atď.. Mate ešte čas 🙂

autor
29. okt 2023

@anonymanonym zatiaľ som mala len klitorisový orgazmus (sama), a je pravda, že odzaciatku to beriem akoby moc striktne, že silou mocou sa snažím dosiahnuť orgazmus, aby priateľ nebol sklamaný, a neužívam si až tak ten akt, len sa sústredím na “cieľ “ , ktorý nie a nie dosiahnuť. Ale na druhej strane neviem ako vypnúť tie myšlienky počas toho, no uvedomujem si, že aj toto je vec, ktorá ma brzdí.

matus7030
29. okt 2023

Myslim si, že je to úplne v poriadku. Veľa žien má problém dosiahnuť vaginálny orgazmus. Ak vieš co ti pomaha k dosiahnutiu orgazmu klitorialneho, tak to partnerovi pocas sexu povedz a ak sa hanbis daj mu to "vediet" inak. Napriklad mu ved jeho ruku, tam kde sa ta ma dotykat, alebo rečou tela - hlasnejšie vzdychanie ak sa ti niečo páči. Hlavne buď sama sebou. A uživaj si nie len orgazmus, ale celú predohru, sex, a aj tú "starostlivosť" po sexe. Je to v našej hlave 🙂

zanka777
29. okt 2023

Vieš ako sa zvykne hovoriť o šťastí alebo o láske a veľa iných veciach že keď to nehľadás tak si ťa to nájde???tak tomu daj šancu aj v tomto.... absolútne to vypust z hlavy nesustred sa na to a uvidíš časom 😊😉

dorothee
30. okt 2023

Vaginalny orgazmus je trochu tazsie dosiahnut,ked vies dosiahnut klitorisovy,pomoz si pocas sexu sama,drazdenim klitorisu..A netlac na pilu,ono to pride skusenostami a casom 🙂

karolinakr
30. okt 2023

Chod bod po bode v člankoch, co som ti poslala a neexistuje, že sa k niečomu nedopracujes.Anglicky Cosmopolitan ti da xy tipov na žensky orgazmus Česky nie, ten na ženy kašle.Tak ked budeš mat čas, prelistuj si ho a otvoria sa ti nove obzory

autor
30. okt 2023

@karolinakr ďakujem, určite pozriem na to

svokrinjazykmonika
30. okt 2023

Kedy sa mi poradilo orgazmus? Bohužiaľ s mužom nikdy, najlepšie si to spravím sama. 🤭 ale iba vonkajší, vnútorný som nikdy nemala. A žijem, a som tu. Viem, je to smutné. Ale neznamená to žeby som sex nemala rada. Pre niektoré ženy je to proste nemožné.

falbala132
30. okt 2023

ja som prvy dosiahla s pomockou, po rokoch s partnerom bez orgazmu. a potom to uz zrazu islo aj s nim.

stanulienkat
30. okt 2023

Vaginalny orgazmus dosiahne max. 30% zien. Ak vies, ze dosiahnes klirodalny, tak manzel nech zapoji ruky, jazyk....

hankm
1. nov 2023

@autorka, bicyklovat si sa naucila za jeden den? Vkrocila si do sex zivota naivna. Sex sa rovnako ako vsetko v zivote musi naucit. 7x, kym sa naucis upiect babovku pokazich ich 20... trening, trening, trening, on to nevie, ty to nevies....