Neustále špinenie roky po pôrode

susinka1007
3. júl 2011

potrebujem radu,som 5 rokov po porode, naskor som mavala spinenie len pred menzesom asi tak 3 dni,teraz je to skoro neustale,slabe ale je to tam,doktorka mi povedala ze mam slabu sliznicu a ze ju mam nizsie,mam aj vzrasty ale nezvedcuju sa,povedala ze to spinenie mi nemoze na tro nic dat lebo by mi zastavila menzes,prosim poradte mi co by pomohlo som z toho uz zufala 😒

skeptik
3. júl 2011

@susinka1007 zmenit doktora. Potom hormonalny profil, pripadne kyretaz podla toho, co sa zisti.

lucka1987
3. júl 2011

@susinka1007 presne.. zmenila by som lekara.. alebo ak neches priamo menit.. mozes sa dat ist vysetrit aj k inemu a stale mat toho svojho predosleho... ale potrebujes poznat nazor aj ineho odbornika... tiez som za ten hormonalny profil, ktory moze vselico odhalit, no a ta kyretaz tiez je uzitocna vec... tak sup a objednaj sa na prehliadku k enjakemu inemu.. tvoj to ani nemusi vediet ak neches

susinka1007
autor
3. júl 2011

dakujem vam pekne presne to aj spravim....

gabrielkaa
4. júl 2011

@susinka1007 ahoj, robila ti tvoja dr. pravidelne cytologiu krcka maternice? preventivne? ak nie dala by som urcite okrem ineho urobit aj toto.

susinka1007
autor
4. júl 2011

lekarka mi robi cytologiu raz za rok,aspon myslim ze sa to tak vola

elizeenka
15. apr 2020

@susinka1007 ahoj,táto téma je už stará,ale pomohlo ti niečo na to špinenie?