Ochrnul mi tvárový nerv. Koľko bude trvať liečba?

12. máj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
tatiana75
1
Registrovala sa 23. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 244 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 ahojte, rada by som vedela co vam pomohlo a ako dlho trvala liecba? mne ochrnula polovica tvare zaciatkom marca a zatial co citam, tak ma caka dlhaaa liecba. emoticon
10. mar 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
titkovamiriam
147
Registrovala sa 22. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 20819 príspevkov. Má 53 priateľov. Ivanka pri Dunaji, okres Senec.
 taniana75 a čo sa ti stalo,mamine ochrnula pri porazke pred 11 rokmi dodnes je vidno že jedna casť tvare je ina,kamaratka mava zasa zapal niakeho tvároveho nervu a tiež sa lieci niekolko mesiacov emoticon emoticon emoticon
10. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatiana75
1
Registrovala sa 23. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 244 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 ja som sa jedneho rana zobudila a mala som ochrnutu polovicu tvare. emoticon
10. mar 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
titkovamiriam
147
Registrovala sa 22. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 20819 príspevkov. Má 53 priateľov. Ivanka pri Dunaji, okres Senec.
 a co nato doktori-prepána emoticon
10. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silvia07
1
Registrovala sa 3. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 773 príspevkov. Má 2 priateľov. Žilina.
 @tatiana75 tak toto sa presne stalo kamoske zaciatkom oktobra...chodi na rehabilitacie, lampu, uz sa to trochu zlepsilo, ale stale to poznat....predtym ani oko nezavrela, teraz sa mi zda lepsie
11. mar 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sarka811
Registrovala sa 12. mája 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Trenčín.
 koncom marca mi zacalo slzit oko a tykalo mi v nom, dalsi den sa k tomu este pridala bolest polky tvare ale len pri dotyku a na dalsi den uz polka tvare bola ochrnuta isla som k neurologovi ten mi dal injekcie B12 a povedal ze ak nedovriem oko tak musim ist do nemocnice. Bohuzial moj stav sa zhorsoval ale nastastie som nemala nejak velke bolesti. Bolelo ma len za uchom a bolest nebola nejaka ukrutna. Takze 10 dni som stravila v nemocnici dopovali ma asi 7 liekmi a vitaminmi plus biolampa neskor mi to masirovali a cvicila som s tym ale ako vsetci vieme v nemocnici sa s tym moc "neprplali" takze po prepusteni som isla k fyzioterapeutke sice neni najlacnejsia ale ovela lepsia ako v nemocnici ked mi to robili. Chodim k nej do teraz a tento tyzden mam posledny termin. Takze tesim sa ze mi to trvalo "len" nejaky ten mesiac a pol a to len skrz toho ze som nasla naozaj vybornu fyzioterapeutku. Pri tomto ochoreni neni az tak hlavne nejake lieky ale cvicit rehabilitacie to je najlepsi liek na toto
12. máj 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy