Odporučte atopický ekzém u malých detí

gabina30
12. apr 2020

Dobrý deň,
potrebujem poradiť, synček má atopický ekzém na rukách, skúsila som krémy na hydratáciu A-derma, La Roche a Avene ale po každom koža sčervenala a začalo ho bud svrbieť alebo štípať. Viete mi poradiť krém ktorý u vás dobre zaberal na premasťovanie kože aj taký ktorý nevidno v reklame v telke? 🙂
ďakujem

heidy222
12. apr 2020

@gabina30 ahoj, ja mam velmi dobre skusenosti u seba a u deti so znackou Eucerin, aktualne mne aj babatku pomohla seria atopi Control, telove mlieko na premastenie a na zapalenu pokozku atopi control acut. Treba si v lekarniach pytat vzorky a skusat. Dcere pomaha aderma exomega, babatku az Eucerin a bepathen pomohol, u mna zase Eucerin Ale urea 10% a to Mame vsetci rovnaky atopicky ekzem

blacki
12. apr 2020

@gabina30 u nas uplne najlepsie zabera obycajna modra indulona a este nejaka robena mast od koznej. Je to len nieco jednoduche na premastovanie.

lauritkatesty
12. apr 2020
lauritkatesty
12. apr 2020

Pripadne nech vam namiesahu volkov krem

lauritkatesty
12. apr 2020
modrykoniicek
12. apr 2020

Ja som mala obrovské atopické ekzémy.Zmizlo mi to až v dospelosti.
Krém taký, hentaký...nič nezaberalo.

lauritkatesty
12. apr 2020

Zial..ono je to vacsinou tak,ze to zmizne az ked dieta vyrastie.. ja som tym tiez trpela od narodenia.. kupala som sa aj v dubovej kore. Cez leto sa to zlepsilo pri mori a v zime sa to stale zhorsilo..najhorsie na tom je asi to svrbenie..a potom stipanie,ked si to rozkskrabe. 😫 mne mama ruky obväzovala aby som si to neskrabala,ale aj cez to.. drzte sa,je to boj.

usiak30
12. apr 2020

U nás super zabralo kúpanie v ovsenom kúpeli. Ostane koža potom taká mastnejšia. Dá sa kúpiť v DMke alebo v lekárni. Mne sa to osvedčilo pri všetkých 3 deťoch 😉