Opuchnutý a bolestivý členok

chavierka
30. máj 2013

V nedeľu ma z ničoho nič začala bolieť noha - členok a do večera mi aj opuchol. neviem či to je z dlhého státia, bola som dva dni v práci a celý deň na nohách, nesedíme....Pri chôdzi ma bolí, krívam.... 😒 Noha stále neodpúcha, čo pomôže....z čoho to môže byť? Dávala som si octanový krém, teraz si tretí deň dávam ibalgin gél, ale žiadne zmeny.....a pri malom dieťati si ani neposedím s vyloženými nohami.....Čo by pomohlo?

althejka
30. máj 2013

podla mna by pomohol lekar 🙂

jarka721
30. máj 2013

máš aj fľak?taký ako pri nejakej alergii?neudrela si si ho ,ani nevyvrtla?nechcem ťa strašiť ale choď čím skôr k lekárovi,ja som nakoniec s takým členkom skončila na pľúcnom a mala som sarkoidózu pľúc,čo nie je srandovná choroba 😒

chavierka
autor
30. máj 2013

@jarka721 práveže žiadny fľak, ani modrina a ani nevyvrtla, preto sa divím, čo a z čoho to je...

jarka721
30. máj 2013

ja netvrdím že máš tú istú chorobu ako ja 🙂 ale choď radšej čím skôr k lekárovi 😉 mne to začalo bolestivým,opuchnutým členkom tak som sa niekoľko týždňou naťahovala s lekármi po nemocniciach,lebo nikto nevedel že čo mi je.........nakoniec som skončila na pľúcnom ako som už písala,ale opakujem nemusíš mať to isté,držím palce,daj vedieť ako to dopadlo 🙂 😉

chavierka
autor
30. máj 2013

@jarka721 ďakujem pekne 🙂 ešte čakám do víkendu, či sa mi náhodou neulaví a ked nie, musím to budúci týždeň už riešiť....

jarka721
30. máj 2013

@chavierka neboj nič to nebude 🙂 😉