Oxgall po vybratí žlčníka

luciferka93
15. nov 2023

Ahojte, prosím vas, mate tu niekto skúsenosť s tabletkami Oxgall po vybratí žlčníka? Pomohli vám? Nebolo vam z nich zle?

veronika33
15. nov 2023

som po operácii žlčníka, cca 6 rokov a nič také som neužívala, nikto z lekárov mi ani nespomenul, že niečo také mám užívať, trávenie mám v poriadku aj bez toho, nevidím rozdiel v trávení pred operáciou žlčníka a po nej, samozrejme, po operácii už netrpím bolesťami po zjedení určitého jedla (mala som bolesti, ak som zjedla napríklad mliečnu polievku a potom zeleninový šalát z čerstvej zeleniny)

luliu
15. nov 2023

Operovali ma v decembri a nič som neuzivala. Nemám žiadne problémy, stravujem sa normálne, môžem zjesť vsetko

isis234
15. nov 2023

To sú na predpis? Alebo voľnopredajné? Neužívala som ich

luciferka93
autor
16. nov 2023

@isis234 nie voľnopredajné, ja mam skoro rok od operacie ale teda nemozem toho vela jest lebo ma zasa picha na pravej strane, nafuknute brucho... Zatial pijem slamihu ta mi pomaha, ale chcela som skusit toto lebo to nahradza akoby žlčník
@luliu tak to závidím ☺️

luciferka93
autor
16. nov 2023

@veronika33 no ja pred operaciou tiez setko mi uz robilo zle... Teraz je to len pri urcitom jedle... Pijem slamihu ta mi pomáha ale nemoze sa pit stále, musi tam byt pauza. A vlastne ten oxgall by mal nahradzat žlčnik nazvem to tak... Tak som chcela vyskúšať a zaujimalo ci to niekto nahodou neskusal

veronika33
16. nov 2023

tak keď máš aj po operácii takéto problémy, asi by som to riešila hlavne s lekárom, ja som vlastne už dlho pred operáciou prakticky nemala funkčný žlčník, aspoň tak mi to lekárka vysvetlila, mala som ho plný kameňov a zväčšený tak, že bol zázrak, že mi nepraskol, len som o tom nevedela, až keď som začala mať tie problémy po určitom jedle a neprechádzali, ja som sa aj v noci zobudila na také bolesti, že som sa nemohla ani oprieť a nevedela som, čo to je, bol to des vtedy, myslela som si, že žalúdok, ale nakoniec to bol žlčník...

luciferka93
autor
16. nov 2023

@veronika33 jasne ze s lekarom, dnes mi dali vymenny listok na sono preistotu, ale citim ze to bude nieco s tou zlcou ze mi to telo tak nepracuje lebo ako pijem slamihu ta je vlastne aj na zlcnik pecen atd tak mi to pichanie prestane.... Preto ma zaujímali tieto tabletky ako doplnok výživy ☺️

Ale ty si mala teda riadne kamene potom a aj stastie veru ze ti nepraskol, mne to zistili v tehotenstve, maly mi tlacil na žlčník a mala som strasne bolesti a dovtedy som ani nevedela ze daky kamen mam ☺️

isis234
16. nov 2023

@luciferka93 rok po operácii som tiež mala bolesti, užívala lieky, ale iné.. jedlo len na pare, varané vo vode. Nič, čo malo zrniečka.... Maslo len Floru (žltú) Odborný lekár mi napísal žiadosť do kúpelov. To mi pomohlo. Aj na boľavé stavce
Pýtaj si kúpele

veronika33 ja tiež také bolesti... 3x na pohotovosť... infúzie... môj obv. lekár, že to je žlčník,, a na gastro povedal že mi mali liečiť žalúdok. Ale kúpele mi pomohli na všetko.

luciferka93
autor
16. nov 2023

@isis234 no momentalne si kupele dovolit nemôžem, syn ma 2 roky a total naviazany na mne, ani nezaspi bezo mňa, mozno na rok jedine 😃😃 ale super ze ti to pomohlo ☺️ ja pojdem este na sono preistotu a uvidime no

isis234
16. nov 2023

@luciferka93 fúúú tak to nie... na sono áno, možno zmeniť lieky

zdravieprevsetkych
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdravieprevsetkych
7. mar 2024

Dobrý deň. Ako predajca výživového doplnku Oxgall Vám môžem povedať, že máme zákazníkov, ktorý si tento produkt objednávajú pravidelne každé 2 mesiace. Predpokladám teda, že majú dobré skúsenosti a podľa pravidelnosti objednávok(priemerne 2 balenia po 60tbl každé 2 mesiace) usudzujem, že užívajú 2 kapsule denne.