Čo pomôže na boľavý žlčník?

16. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
maris25
Registrovala sa 13. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Hlohovec.
 poradte prosim co na bolavy zlcnik okrem tabletiek
13. nov 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
latvia
19
Registrovala sa 8. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 15787 príspevkov.
 @maris25 zlcnikova dieta...na tazkosti algifen a ine spazmolyticke kvapky,tabletky
13. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kimo
2
Registrovala sa 16. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 32 príspevkov a 32 inzerátov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 Podla toho co chapeme pod pojmom bolavy zlcnik, ak je to stav zachvatu, alebo po zachvate 100% pomoc a definitivny pokoj je operacia, ale ako pise latvia od bolesti urcite spazmolytika (mne celkom pomahala no-spa, algifen je tiez ok) a urcite dieta....
6. feb 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulka81
4
Registrovala sa 23. novembra 2012 na modrastrecha.sk. Na modrykonik.sk pridala 358 príspevkov a 21 inzerátov. Má 7 priateľov. Okres Nitra.
  • Karolínka2 mesiace a 3 týždne
  • Emmka9 rokov
 no ja mám už mesiac dietu a záchvaty sú čo týždeň a teraz posledne aj čo každý 3 deň.už sa bojím aj niečo jesť... emoticon
8. apr o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
titkovamiriam (42 r.)
96
Registrovala sa 22. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 20381 príspevkov a 6 albumov. Má 51 priateľov. Ivanka pri dunaji, okres Bratislava.
  • marek7 rokov
  • michal19 rokov
  • milan23 rokov
 baby chodte si ho dat vyoperovat,dnes sa to robí laparkou-kamoska bola minulí mesiac a je rada že to ma za sebou a môže v klude jesť.
8. apr o 13:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska53
1
Registrovala sa 18. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1628 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ako radia-vyoperovat,sup k dr.pre zistenie,co je vo veci.ja som bola 6,5 mesiaca po porode a mam pokoj. A to som s nim nejake velke problemy nemala.mala som vsak kamene a radsej planovane,ked viem,ze ma kto prist k detom a vedia sa vsetci zariadit,ako ist nahle.
8. apr o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamazem
www.mamazem.sk
mamazem PRO

Kozmetika, hygiena, lekáreň pre deti a mamičky - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
22

“Stihnite dodanie Vašej zásielky do Vianoc! Stále je čas objednať si prírodné liečivá a BIO kozmetiku, aby Vám boli doručené do Vianoc, či už sú to darčeky pre Vašich blízkych alebo vlastné zásoby, aby Vám vydržali aj cez Vianočné sviatky. V prípade Slovenskej pošty je najneskorší odporúčaný termín odoslania balíkov 17.12.2013 (objednávku treba urobiť najneskôr 16.12.2013). Po tomto termíne dôrazne”
(Pred 4 mesiacmi)

Podľa mňa, kým je šanca na uzdravenie - regeneráciu, netreba sa na operáciu až tak ponáhľať. Čo je raz vyoperované, vrátiť sa nedá. Žlčník je pre niečo v zlom stave, ak ho vyberiete, môže sa to prejaviť za pár rokov niekde inde. Pozrite u nás na mamazem, máme tam celé oddelenie venované prírodným prípravkom na zlepšenie stavu žlčníka...
15. apr o 13:35  •  www.mamazem.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angels882
4
Registrovala sa 27. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 130 príspevkov. Má 13 priateľov.
 ja som operaciu odkladala skoro rok po tom co sa my objavil prvy zachvat a posledne mesiace pred operaciou som mala zachvaty aj dva tri krat do tyzdna aj ked som nic nezjedla a operacia je uplne v pohode robia laparoskopicky za jeden den som bola doma a je to NIC oproti tym zachvatom
15. apr o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lia09
1
Registrovala sa 29. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 387 príspevkov a 27 inzerátov. Má 1 priateľa.
 mozu byt zlcnikovu zachvaty aj bez kamenov?Lebo moja mama mava dost casto zachvaty a bola na sone a vraj kamene nema.Ale vsade na nete som citala,ze zachvaty sposobuju prave kamene,tak teraz neviem emoticon
15. apr o 14:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lorela
1
Registrovala sa 29. novembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 555 príspevkov.
 @lia09 Okrem kameňov to môže byť piesok v žlčníku, ktorý, možno, na sone nie je dobre vidieť; treba k tomu podrobnejšie vyšetrenie. Aspoň to bol môj prípad, robili mi viackrát sono, až kým som nezmenila lekárka. Ten na príčinu kolík prišiel.
15. apr o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lia09
1
Registrovala sa 29. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 387 príspevkov a 27 inzerátov. Má 1 priateľa.
 @lorela no aj jej spravili sono,nic tam nevideli a bola odbavena.A akym vysetrenim ti to potom zistili?
15. apr o 16:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska53
1
Registrovala sa 18. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1628 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @lia09 a v zlcovode? Moja,mama ma,kamen,v zlcovodw.ale,zachvaty zatial nemava.kedysi mala kamene,v zlcniku,tak siel von.lebo mavala priserne zachvaty.
15. apr o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lia09
1
 @siska53 co myslis ze v zlcovode? Ona nema kamen vobec,teda podla dr
16. apr o 09:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lorela
1
Registrovala sa 29. novembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 555 príspevkov.
 @lia09 Takto "vybavovali" aj mňa. Mala som žlčníkové záchvaty už takmer každý týždeň, dokonca ma raz v ukrutných bolestiach viezla sanitka na pohotovosť. Na pohotovosti som skončila viackrát. Vždy na sone, prispaný "obťažovaný" lekár nič nevidel, tak ma poslali domov.
Potom som navštívila naozaj odborníka (chváleného pacientmi) a ten ma vyšetril. Bolo to dávno, ako sa vyšetrenie volá - neviem; dal mi vypiť kontrastnú látku a po hodine alebo 2 hodinách mi urobil rontgen, sono a tak prišiel na to, že ide o žlčník.
16. apr o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julli
Registrovala sa 30. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov a 46 inzerátov. Má 2 priateľov. Okres Bardejov.
 mne veľmi pomohol púpavový med a sirup, domáci,aj vo vysokom štádiu tehotenstva,kedy som celé noci nespala
16. apr o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
snehullienka
1
Registrovala sa 3. januára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 15 príspevkov. Okres Michalovce.
 mne pomaha olivovy olej
16. apr o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska53
1
 @lia09 ja som,myslela tak,ze ci jej aj zlcovod pozerali,nielen zlcnik.
ak nema,uz jedine si davat pozor na stravu,jest male porcie a mama bravala aj cholagol,hlavne ked vedela,ze zjedla nieco,co jej moze sposobit problemy (a to uz i v case,ked zlcnik nemala,lebo uz nemala zasobnik zlce,cize to slo hned cez,zlcovod).
16. apr o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lia09
1
 @siska53 aha tak to neviem co kontretne jej pozerali ale bolo to uz davnejsie a teraz sa chysta znova
16. apr o 13:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska53
1
 @lia09 ved uvidi.ja som,dlho mala len polyp,az pri 2.tehu sa mi objavili problemy,som mala taky akoby zachvat,palenie. A to mi uz zistili kamene.
16. apr o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to