Čo pomôže na boľavý žlčník?

14. máj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
maris25
Registrovala sa 13. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Hlohovec.
 poradte prosim co na bolavy zlcnik okrem tabletiek
13. nov 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
latvia
21
Registrovala sa 8. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 15941 príspevkov.
 @maris25 zlcnikova dieta...na tazkosti algifen a ine spazmolyticke kvapky,tabletky
13. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kimo
2
Registrovala sa 16. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa. Bratislava - Staré Mesto.
 Podla toho co chapeme pod pojmom bolavy zlcnik, ak je to stav zachvatu, alebo po zachvate 100% pomoc a definitivny pokoj je operacia, ale ako pise latvia od bolesti urcite spazmolytika (mne celkom pomahala no-spa, algifen je tiez ok) a urcite dieta....
6. feb 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulka81
5
Registrovala sa 23. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 492 príspevkov a 53 inzerátov. Má 13 priateľov. Nitra.
  • Karolínka10 mesiacov a 3 týždne
  • Emmka10 rokov
 no ja mám už mesiac dietu a záchvaty sú čo týždeň a teraz posledne aj čo každý 3 deň.už sa bojím aj niečo jesť... emoticon
8. apr o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
titkovamiriam
224
Registrovala sa 22. novembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 21104 príspevkov. Má 63 priateľov. Ivanka pri Dunaji, okres Senec.
 baby chodte si ho dat vyoperovat,dnes sa to robí laparkou-kamoska bola minulí mesiac a je rada že to ma za sebou a môže v klude jesť.
8. apr o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska53
1
Registrovala sa 18. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridala 3672 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ako radia-vyoperovat,sup k dr.pre zistenie,co je vo veci.ja som bola 6,5 mesiaca po porode a mam pokoj. A to som s nim nejake velke problemy nemala.mala som vsak kamene a radsej planovane,ked viem,ze ma kto prist k detom a vedia sa vsetci zariadit,ako ist nahle.
8. apr o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamazem
www.mamazem.sk
mamazem PRO

Kozmetika, hygiena, lekáreň pre deti a mamičky - Okres Bratislava
PRO Shop: 36 inzerátov
29

“Milé zákazníčky, pripravili sme pre Vás a Vaše detičky špeciálne oddelenie zamerané na podporu imunity pred chrípkovým obdobím a liečbu akútnych stavov prechladnutia, angíny, ochorení dýchacích ciest a podobne. Vybrali sme pre Vás prírodné liečivá, ktoré sú podľa nás najvhodnejšie na podporu imunity aj na riešenie akútnych stavov, keď ochorenie prepukne. Uvarte si čajík, kvapnite do neho tinktúru, rozohrejte aromalampu”
(Pred 3 mesiacmi)

Podľa mňa, kým je šanca na uzdravenie - regeneráciu, netreba sa na operáciu až tak ponáhľať. Čo je raz vyoperované, vrátiť sa nedá. Žlčník je pre niečo v zlom stave, ak ho vyberiete, môže sa to prejaviť za pár rokov niekde inde. Pozrite u nás na mamazem, máme tam celé oddelenie venované prírodným prípravkom na zlepšenie stavu žlčníka...
15. apr o 13:35  •  www.mamazem.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
angels882
5
Registrovala sa 27. februára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 192 príspevkov a 14 inzerátov. Má 13 priateľov.
 ja som operaciu odkladala skoro rok po tom co sa my objavil prvy zachvat a posledne mesiace pred operaciou som mala zachvaty aj dva tri krat do tyzdna aj ked som nic nezjedla a operacia je uplne v pohode robia laparoskopicky za jeden den som bola doma a je to NIC oproti tym zachvatom
15. apr o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lia09
1
Registrovala sa 29. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 422 príspevkov a 16 inzerátov. Má 1 priateľa.
 mozu byt zlcnikovu zachvaty aj bez kamenov?Lebo moja mama mava dost casto zachvaty a bola na sone a vraj kamene nema.Ale vsade na nete som citala,ze zachvaty sposobuju prave kamene,tak teraz neviem emoticon
15. apr o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lorela
1
Registrovala sa 29. novembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1146 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @lia09 Okrem kameňov to môže byť piesok v žlčníku, ktorý, možno, na sone nie je dobre vidieť; treba k tomu podrobnejšie vyšetrenie. Aspoň to bol môj prípad, robili mi viackrát sono, až kým som nezmenila lekárka. Ten na príčinu kolík prišiel.
15. apr o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lia09
1
Registrovala sa 29. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 422 príspevkov a 16 inzerátov. Má 1 priateľa.
 @lorela no aj jej spravili sono,nic tam nevideli a bola odbavena.A akym vysetrenim ti to potom zistili?
15. apr o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska53
1
Registrovala sa 18. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridala 3672 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @lia09 a v zlcovode? Moja,mama ma,kamen,v zlcovodw.ale,zachvaty zatial nemava.kedysi mala kamene,v zlcniku,tak siel von.lebo mavala priserne zachvaty.
15. apr o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lia09
1
 @siska53 co myslis ze v zlcovode? Ona nema kamen vobec,teda podla dr
16. apr o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lorela
1
Registrovala sa 29. novembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1146 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @lia09 Takto "vybavovali" aj mňa. Mala som žlčníkové záchvaty už takmer každý týždeň, dokonca ma raz v ukrutných bolestiach viezla sanitka na pohotovosť. Na pohotovosti som skončila viackrát. Vždy na sone, prispaný "obťažovaný" lekár nič nevidel, tak ma poslali domov.
Potom som navštívila naozaj odborníka (chváleného pacientmi) a ten ma vyšetril. Bolo to dávno, ako sa vyšetrenie volá - neviem; dal mi vypiť kontrastnú látku a po hodine alebo 2 hodinách mi urobil rontgen, sono a tak prišiel na to, že ide o žlčník.
16. apr o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julli
Registrovala sa 30. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 6 príspevkov a 58 inzerátov. Má 3 priateľov. Bardejov.
 mne veľmi pomohol púpavový med a sirup, domáci,aj vo vysokom štádiu tehotenstva,kedy som celé noci nespala
16. apr o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
snehullienka
1
Registrovala sa 3. januára 2013 na modrykonik.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Michalovce.
 mne pomaha olivovy olej
16. apr o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska53
1
 @lia09 ja som,myslela tak,ze ci jej aj zlcovod pozerali,nielen zlcnik.
ak nema,uz jedine si davat pozor na stravu,jest male porcie a mama bravala aj cholagol,hlavne ked vedela,ze zjedla nieco,co jej moze sposobit problemy (a to uz i v case,ked zlcnik nemala,lebo uz nemala zasobnik zlce,cize to slo hned cez,zlcovod).
16. apr o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lia09
1
 @siska53 aha tak to neviem co kontretne jej pozerali ale bolo to uz davnejsie a teraz sa chysta znova
16. apr o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siska53
1
 @lia09 ved uvidi.ja som,dlho mala len polyp,az pri 2.tehu sa mi objavili problemy,som mala taky akoby zachvat,palenie. A to mi uz zistili kamene.
16. apr o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulka81
5
Registrovala sa 23. novembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 492 príspevkov a 53 inzerátov. Má 13 priateľov. Nitra.
  • Karolínka10 mesiacov a 3 týždne
  • Emmka10 rokov
 Jasom uz druhy den po operacii tak uvidime....dufam ze bude klud uz.dnes dostanem od nedele prve ranajky tak som zvedava.uz je dobre az tak neboli
14. máj o 07:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy