Padajú mi vlasy

martaholla
19. júl 2012

Malá som problem z mýkozou ženské vecí a neviem padajú my vlasy zopár ..ked si chýťim vlasy ták vždy mám v ruke dva...
a končeky mám zlamané ..dlho som si natačala krepovačkou vlasy neviete my poradiť ....čo by pomohlo?

luciko
19. júl 2012

Ja jsem pouzivala tablety Revalid, jsou docela drahe, ale vlasy se mi zpevnily. jinak existuje i sampon revalid, ten jsem ale nezkousela.

zuzulienka1973
19. júl 2012

@luciko Ahoj.Ten sampon dostat v lekarni alebo aj drogerii

luciko
19. júl 2012

ja jsem ho kupovala v lekarne, v drogerii nevim ☹

luciko
19. júl 2012

@zuzulienka1973 tablety jsem kupovala v lekarne, sampon nevim, vyzkousej se zeptat tam 🙂

martaholla
autor
19. júl 2012

@luciko no neviem čí Revalid" 😖 vieš vždy som si naačala vlasy krepovala,po kúpaní jednoducho stále..
teráz som zistila že som ich malá dlhé po pás úž ich mám ták trocha po ramená ... 😠 ták preto sa čudujem
čo sa deje...neskôr som dostala mýkozu tám dole no a brala som antybiotiku lebo sa stále vracala
no je to možné že aj z liekov

luciko
19. júl 2012

@martaholla Tak to nevim, ale snad se to brzy zlepsi. zkus se zeptat sveho doktora, treba poradi. preji jen to dobre 🙂

zuzulienka1973
19. júl 2012

@luciko Dufam ze to predavaju aj na Slovensku.Tiez mi vlasy padaju jak po chemoterapii

luciko
19. júl 2012

@zuzulienka1973 Urcite ano, to je docela zname. ja jsem to sice kupovala na Morave (stalo to kolem 800kc), ale urcite to sezenes i tady

zuzulienka1973
19. júl 2012

@luciko Dakujem .zajtra bezim do lekarne.Som strasne zvedava ,ci to zaberie aj mne

99janka99
19. júl 2012

@martaholla ja teraz pouzivam uplne prirodny sampon z coffeinu.. je proti vypadavaniu a na zhustnutie vlasov.. je fakt dobry..

adrioska
20. júl 2012

@99janka99 ako sa vola ten sampon a kde ho dostat? dakujem 🙂

katren
20. júl 2012

@martaholla a co tak kadernik????? 😕
to, ze mas v ruke dva-tri vlasy este neznamena, ze ti padaju......

martinjasen
20. júl 2012

Tema je duplicitna. Prosim prejdite do odproucanych tem.

Diskusiu uzamykam.

Asmira Team