Padajú mi vlasy

14moni88
8. okt 2015

Caute baby 🙂 viete mi poradit nieco z lekarne na vlasy? strasne mi padaju aj pri umyvani aj pri cesani no proste hrúúza

marduliena
8. okt 2015

Aj ja mám presne tento problem, bola som aj u kožnej dala my Alpicort každý večer si nanašam na vlasy, uvidíme či to pomôže. A kazala my aj na očne. Ak maš problem s očami tak aj z toho vypadávaju.

jankazav
8. okt 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Ahoj 🙂 Na posilnenie vlasov (a teda aj proti vypadávaniu vlasov) je veľmi dobrý bylinný šampón Hairina .a ako pozerám, tak z tej rady (ja používam iba šampón), je aj vlasový olej, ktorý je na posilnenie vlasov, takže to by mohlo pomôcť tiež na posilnenie korienkov

mawka
9. okt 2015

vitanol C od DIXI. alebo ARVIT. mozem len odporucat. vsetky tie drahe pripravky z lekarne a od koznej mi sposobovali podrazdenie pokozky na hlave, tak som skusila hento a nedam na to dopustit. ja "plznem" na jar a jesen, staci mi dva tyzdne denne pouzivat a potom dalsie dva tyzdne 3x do tyzdna a vlasy padat prestnu, su posilnene, leskle, krasne a zdrave.
tiez som prisla na to, ze cim menej chemie v samponoch, tym mam vlasy zdravsie.

mircalla
9. okt 2015

donna hair
mne to uzasne zabralo

meusicka
9. okt 2015

@14moni88 ahoj, ja som si to tiez nedavno zacala riesit, tiez mi velmi padali a nakoniec mi pani odporucala v Yves Rocher taku kuru v ampukach. teraz pouzivam len druhu a uz vidim zmenu, uz mam zase tie drobne vlasky, zacinaju mi znova rast a aj mi tak nepadaju.
ja som brala aj take vitaminy, so zinkom a pod, ale mne to nerobilo dobre na plet, zacala som sa z nich vyhadzovat, takze som musela nechat a tak som si presla na nieco co sa len nanasa.
z lekarne som mala este aj taku vodicku..Biohar od Biory. tiez to nie je drahe a aj to bolo dobre, s obsahom kyseliny hyaluronovej. ta je pre vlasy tiez velmi dolezita.

kazdemu zabera nieco ine.... moja mama berie vitaminy Revalid, z lekarne a tiez stade ma nejaku vodicku s kys.hyaluronovou, vraj uz sa jej to zlepsuje.... tiez jej uz zacinaju menej padat a zacali jej rast aj nove.

tomiholjubavi
9. okt 2015

@14moni88 mm pouziva take rauch šampony na benzinovej baze, ak chces pozriem sa ti presne na nazov. on ich zacal brat, proti plešinke. ta mu sice nezarastla, ale zostala mala a vlasy mu viac nepadaju. dobry je aj ricinovy olej. 🙂

jajurka
9. okt 2015

triaktivin z lekarne - je aj sampon, aj taka vodicka na vtieranie do pokozky.. mne to tusim pomohlo..

mia265
9. okt 2015

máte niekto problém že vám začali padať vlasy po zmene šampóna? kúpila som si šampon chi a to je neuveritelné jak mi začali padať 😒

mawka
9. okt 2015

@mia265 tak ho prestan pouzivat.

moncicatko
9. okt 2015

mne ked takto prudko vypadavali vlasy,tak som pouzivala sampon a ampulky do vlasov od Vichy Dercos, stalo to dost penazi,ale efekt sa dostavil takmer okamzite. A po kure, ktora trvala cez mesiac sa to upravilo do normalu.

nutrimas
9. okt 2015

Dolezite je zistit pricinu padania vlasov, moze to byt nedostatok zeleza, alebo stres, hormonalne vykyvy..Dobre je zvysit prisun vit. a mineralov hlavne zvnutra. Ucinne je pravidelne uzivanie makoveho al. mandloveho oleja, ktr. maju vysoky obsah selenu, zinku, horcika, zeleza v prir. forme. Pozit. vplyvaju na stav nielen vlasov, ale aj zubov, nechtov, pokozky. Odporuca sa 1Kl rano a vecer.
https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...
Vhodne je uprednostnovat prirodne sampony, bez parabenov a SLS derivatov. Odporucame rakytnikovu vlas. sadu Natura Siberica z nasej ponuky (na eshope al. v PROshope tu na MK).
Tiez je na regeneraciu a posilnenie korienkov vlasov ucinny lopuch, napr. z korena lopucha pravidelne prelivy. Postup najdete tu: https://www.modrykonik.sk/market/kozmetika-dosp...

nutrimas
9. okt 2015
daduska132
9. okt 2015

mne veľmi pomohol biohar... natierala som si ho asi 2 mesiace na jar potom sa vypadávanie podstatne zredukovalo v lete to bolo OK a teraz na jeseň zasa začínam s natieraním =)

luciferkax
9. okt 2015

Začni z vnútra, kúp si čistý zinok :D

zuzik16
10. okt 2015

ahoj, toto je aj moj problem, asi pred mesiacom som si kupila sampon alpecin v lekarni, stal niečo cez 6 eur, a zinkosel a fakt to zabralo, mam pocit ze padaju o nieco menej....
ale ešte aby som nezabudla pila som aspon raz denne, niekedy aj dva krat zihlavovy caj..tento problem som mala aj na jar, alebo koncom zimy a pomohlo mi vtedy tiez pitie zihlavy a ostrihanie vlasov, dala som dolu asi 15 cm, mala som uz velmi dlhe, ale myslim ze najviac pomohla ta zihlava....
vyskusaj 🙂

lindusss176
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aleala
12. okt 2015

jar a jeseň sú pre vlasy čas na padanie 🙂
Teraz vážne. Môže to byť aj vnútorný problém ( hormony,...). Ja som mala na jar podobný problém, vlasy mi išli po hrstiach a dnes mám pokoj! Dokonca si môžem vlasy naťahovať ako chcem a vypadne tak jeden. Pomohol mi pivný šampon a balzám. Nepoužívala som 1/2 roka žiadny iný šampon a po mesiaci som už cítila nové malé vlasky po celej hlave a žiadne padanie. Rovnako pomohol aj môjmu synovi

zdenkamarko
12. okt 2015

AHOJTE BABY,MNE VELMI POMOHOL SPRAY PRVEJ POMOCI KTORY JE VELMI DOBRY NA VELMI VELA ZDRAVOTNYCH PROBLEMOV AKO JE AJ NA VYPADAVANIE VLASOV-OšETRENIE VLASOV PO ONDULACII A DEPILACII,JA SOM SI HO VMASIROVALA DO UMYTYCH VLASOV,INAK TU SU MOžNOSTI APLIKACII:
rezne rany,odreniny
ulava unavenym očiam
bolest v krku-velmi učinny na zapaly mandli,nosohltanu
pomliaždeniny-preležaniny,modriny,narazene miesta
bolesti zubov
gynekologicke obtiaže-vytoky,herpesy
pliesne,mykozy,akne,lupiny-lupienka
popaleniny,zapal stredneho ucha
ekzemy,opary,kutiky,pasove opary,
uštipnutie hmyzom,začinajuca i chronickanadcha,durene sliznice,atd....
SPRAY JE VINIKAJUCI PRE DETI,VOBEC NEšTIPE,A POMAHA NESKUTOCNE,V PRIPADE ZAUJMU KONTAKTUJTE 0911283132

lindusss176
13. okt 2015

doporučujem Kapsule pre vitálne vlasy a nechty obsahujú to , čo krásne a zdravé vlasy nevyhnutne potrebujú: extrakt zo zlatého prosa podporuje rast vlasov, stará sa o ich silu a pevnosť, ako aj dobrú vnútornú štruktúru vlasu, a obsahujú všetky potrebné vitamíny pre zdravé a krásne vlasy. a podlnit kofeinovým šamponom proti vypadávaniu vlasov a kofeinovým tonikom proti vypadávaniu vlasov. Objednáš na stránke naturonline. Ak chces mat zdrave krasne vlasy a aby Ti nepadali tak tato troj kombinácia Ti urcite da vlasky dokopy. 🙂
🙂

monique55
13. okt 2015

ak je to hormonalny problem, nepomôzu vam ziadne pripravky z lekarne, kamaratke pomohol L-Recapin, info mailom monique155@centrum.sk

helenanovakova
13. okt 2015

je jeseň, padajú listy, padajú vlasy, vhodný je detox, lebo je účinnejší...všetko opadáva

daduska132
20. nov 2015

...biohar už nepomáha =/ .. znova mi začali vypadávať a už to nepomáha ... ale včera som si kúpila (teda včera mi priniesol kuriér) kallos šampón, maska, ampulky a olej na vlasy a korienky.. celková cena cca 15,00 eur, dnes som si ráno umyla vlasy, dala masku a 1/3 ampulky a mám take jemné vlasy, ako pred 5 rokmi keď som si ich ešte nefarbila a nemala som žiadny problém ... ampulky sa majú aplikovať na pokožku hlavy a sú proti vypadávaniu tak som zvedavá ako mi pomôžu =))) ale zatiaľ čo sa týka vlasov tak palec hore =))) potom dám vedieť či pomohli ampulky na vypadávanie =) ...

lubiss
23. nov 2015

Aj mne padaju vo velkom pametam si ze mi jednu jesen uacali strasne padat obehla som koznych nakoniec mi jeden kozny oznamil ze mam alergiu na chlad a predpisal xyzal a akosi to preslo. Teraz po cca7 rokoch opat taka jesen hlavne ked sa okupem a ocesem to pada neskutocne uzivat becka vitamini vtieram si dixi vodickY tak uvidim co to spravi ked tak skusim zase xyzal

lubiss
23. nov 2015

Aj mne padaju vo velkom pametam si ze mi jednu jesen uacali strasne padat obehla som koznych nakoniec mi jeden kozny oznamil ze mam alergiu na chlad a predpisal xyzal a akosi to preslo. Teraz po cca7 rokoch opat taka jesen hlavne ked sa okupem a ocesem to pada neskutocne uzivat becka vitamini vtieram si dixi vodickY tak uvidim co to spravi ked tak skusim zase xyzal

aleala
23. nov 2015

@lubiss pozri pivny šampon a pozri si recenzie. Mne zafungoval na 100%

lubiss
23. nov 2015

@aleala dik vyskusam ;)

galeriaspirit
25. nov 2015

Dlhsie obdobie mi vypadavali vlasy a kozna ma poslala ku krcnemu, usnemu... lekarovi, zistili mi zlateho stafylokoka. Co bol hlavny dovod vypadavania. Po vybrati antibiotik som vlasy mala stale riedke a jemne, nevedela som ich dostat do povodneho stavu. Pomohlli mi az vyzivove doplny zamerane na vlasy od Tachyon technology, ktore mi odporucili - stabilhair, MSM a ultrakomplet. Vrelo odporucam🙂

marikaneni
5. jan 2022

@mia265 po ktorom šampóne?

marikaneni
5. jan 2022

@jajurka je dobrý proti vypadávaniu vlasov?

jajurka
5. jan 2022

@marikaneni ja som si to vtierala po umytí vlasov po pôrode, keď mi veľa padali, a ustálilo sa to. Aj šampón som mala.. buď to pomohlo, alebo sa ustálili hormóny, neviem 😂 ale snáď..