Padanie vlasov po pôrode

gr3tch3n
12. júl 2023

Pekný deň ☺️
Prosím žienky, čo vám pomohlo pri vypadávaní vlasov po pôrode? Nemôžem sa na tie chumáče, čo vyčesávam už pozerať 🙈 veď budem o chvíľu plešatá.

taktotedanie
12. júl 2023

Biosil ale samoto prejde

athena27
12. júl 2023

@gr3tch3n nič vydržať 🙂

3petka
12. júl 2023

@gr3tch3n nič naozaj iba vydržať. Pre dobrý pocit som si kúpila plantur šampón a tonikum. Ako sa hormóny upravili prestalo to. Mám asi tak o polovicu menej vlasov ale oni dorastu. Trvalo to asi mesiac

vkatush
12. júl 2023

@gr3tch3n len vydržať, ono to prejde samo, len to trvá. Mne to konečne prešlo, šla som ku kaderníčke a ona sa smiala, ako mi rastú už druhé bejby vlásky po tých vypadnutých.

gabym
12. júl 2023

@gr3tch3n nič. Ja som 5 mesiacov po pôrode a pri česaní a umývaní vlasov som plakala. Až teraz po 5 mesiacoch začalo padanie ustupovať. Ale po stranách mám vypadané vlasy, vyzerá ako keby som mala vyholené boky a teraz dorastajú

domak2
12. júl 2023

Ja som po prvom pôrode nevedela ze je to normálne , už som sa do hrobu chystala 😅 pri druhom, som sa pripravila, jedla kolagén, vitamíny na vlasy, sampon proti vypadavaniu a ... bolo to to iste 🤭

niqua
12. júl 2023

@gr3tch3n nepomôže nič....ustálilo sa to po polroku....a teraz má dcérka 8 mesiacov a už naozaj mám vlasy hustejšie...nejem žiadne prípravky ani nič špeciálne na to som neaplikovala

bmolko
12. júl 2023

ja ta nepotesim, mne zacali dost padat vlasy po porode druhej dcery a padaju raz vela a potom este viac a dcera ma uz 20rokov🙂