Extrémne padanie vlasov na jeseň

desa12
20. nov 2021

Ahojte baby, mavate problem s vypadavanim vlasov na jesen? Ja to mam kazdu jesen ale tento rok je to extrem, ak mi takto budu padat vlasy este pol roka budem plesata. Mam vlasy cca po prsia a pocas umyvania vytiahnem aj 2 kopcovito plne dlane vlasov. Zacalo to asi pred mesiacom, mam pocit, ze dost narazovo, zo dna den. Co vam pomohlo? Dakujem

missviolet
20. nov 2021

Presne toto zacalo minuly rok u mna. Teraz jesen zas, len kus menej, lebo som okamzite nasadila dobru kozmetiku, masaz vlasovej pokozky a predovsetkym vitaminy. Mne sa jedine osvedcili tie co objednavam z Nemecka, ale baby ti tu poradia Forcapil atd, bezne dostupne na SK a mozno ti zaberu aj tie 🙂 hlavny je zinok, zelezo, biotin, aminokyseliny....

nic0le
20. nov 2021

@desa12 nie si očkovaná?

luchab
20. nov 2021

@nic0le Som ockovana a mozem napisat,ze mi extremne padaju vlasy, takisto ako minuly rok bez ockovania. Uzivam zinok a selen, zlepsenie mam mierne.

hradnapani
20. nov 2021

neprekonala si covid? niektorym po prekonani zacali extremne padat vlasy, ale po par mesiacoch sa to upravilo.

lucia851
21. nov 2021

@desa12 ja užívam vlasové hnojivo a aj tak mi teraz na jeseň vlass hrozne padajú tiež

mirage
21. nov 2021

@desa12 u mna to iste. Som ockovana. Vlasy mi padaju kazdu jesen, roky rokuce. Cca 4 mesiace. Potom mam kazde leto mini helmu- mini vyrastajuce vlasky okolo hlavy.

3katka151
21. nov 2021

Ja používam Milva chinín forte šampón (ale pozor, Milva nie je pre každého) a kúpila som si od DIXI ampulky s kofeínom pre mužov a pomohlo. Teraz tak vyčešem maximálne 3-4 vlasy ráno a večer 🙂

desa12
autor
21. nov 2021

Tak to ste ma dost upokojili, ja to mam kazdy rok mam pocit, ze je to najhorsie vypadavanie za cely moj zivot a chyta ma panika co ak to nie je jesen ale je to nieco zdravotne 😀 co by nemalo byt, skoro vsetky preventivky som absolvovala v poslednych mesiacoch.

desa12
autor
21. nov 2021

@nic0le ja som tiez ockovana, ale ja si pamatam, ze od malicka to takto mam

michaelam2
21. nov 2021

@desa12 toto ako keby som ja pisala 😀 kazdu jesen mi padali ale tento rok je to extrem…vcera som sa ale docitala ze aj privela vitaminov skodi, hlavne ked je vela zinku tak to sposobi vypadavanie vlasov…a kedze zinok uzivam uz par mesiacov tak som ho radsej vyradila 😀

desa12
autor
21. nov 2021

@3katka151 a vies mi prosim povedat pre koho sampon je a pre koho nie? Ja som nad nim rozmyslala, ale zial je to firma, ktora si maze negativne recenzie odkial sa len da. Na platformach kde sa mazat nedaju je ich kopec.

desa12
autor
21. nov 2021

@michaelam2 ja som si teraz kupila revihair, co mi poradila kadernicka a uvidime ale mam pocit, ze oplesatiem 😅

michaelam2
21. nov 2021

@desa12 aj ja som zacala uzivat revihair 😀 cca tri tyzdne ho beriem

danka_111
21. nov 2021

Ženy....ja to isté.....😂vyzerám jak ošklbaná....keď sa pozriem zas do zrkadla isto odpadnem😲Tak viditeľné to je....Až mám strach, že mi ostanú naozaj 4 vlasy na hlave...ešte take tri týždne dozadu som mala riadne vlasy, aj som si povedala, že jak super vyzerajú😀Som očkovaná, ale toto som mala aj na jar.....Vtedy to bolo tiež také extrémne...ale tiež tomu pomohol len čas...dala som si ich trošku podstrihnúť a začala som užívať methionin komplex. Ale nič čo by urobilo to, že tie vlasy by hneď v momente prestali padať, neexistuje.

michaelam2
21. nov 2021

@danka_111 ja som si ich tiez podstrihla, uzivam ten revihair a dnes som kupila take ampulky od dixi na rast vlasov, vraj je to velmi dobre, tak uvidime 😀 len nech to uz prestane

majkal2019
21. nov 2021

Ja niesom očkovaná a mne tiež padajú vlasy ako šialené všade samé vlasy...
No a v jari zasa to isté

3katka151
21. nov 2021

@desa12 Takmer každá firma si maže negatívne recenzie... Ale to je ako s inými šampónmi, niektorý ti sadne a iné nie. Len to som chcela

zuz2022
28. sep 2022

Ahojte žienky, chcela by som obnoviť diskusiu na tému jesenné vypadávajú vlasov. Tie, co ste min rok písali, že vám veľmi padajú, ustálilo sa to? Dorástli vlásky? Koľko to asi trvalo? Ja som dosť "na prášky " tento rok, začalo to minulý rok, ale teraz je to ešte viac. Ďakujem všetkým za reakciu

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desa12
autor
22. jan 2023

@zuz2022 Ahoj, mne sa to teda neustalilo... padaju mi vlady uz vyse 2 rokov hrozostrasne ale vobec ich nemam riedke, mam pocit, ze mi aj nadmerne rastu a mam milion "baby vlaskov" @erikama8 mne milva vobec nezabrala napriklad. Mala som z nej len tvrde vlasy a lupiny :/

mooonika1975
22. jan 2023

@desa12 mne po covide išlo kvantum vlasov dole, asi dva mesiace padali. Teraz mi začali asi 3 týždne tiež padať, tak premýšľam, či sme neprekonali, mali sme také obdobie veru, že možno sme mali. V Decembri. Nikdy predtym som takéto rapidne vypadavanie nezažila, vždy mi padali viac na jeseň, ale toto je brutálne, už len chvisty mi zostávajú a padajú tie nadlhšie.