Padanie vlasov po pôrode

9. feb 2023

Ahojte, poznáte alebo máte skúsenosť s nejakým šampiónom, vodickou pripadne vitamíny proti padaniu vlasov ktoré fakt pomáhajú? Som 4 mesiace po pôrode, dojčím a už mi zredli vlasy na polovicu, normálne mám kúty….moje vlasy sú všade- na podlahe, v kúpeľni, na oblečení ich má už aj chlap dokonca aj syn…už som zúfalá…o 4 mesiace máme svadbu a nechcem byť plešatá

miadi
9. feb 2023

Je to uplne normalna vec a same to prejde. Este som nevidela plesatu mamicku s kocikom. A Keby nejaka vodicka zazracne fungovala tak by som uz nevidela kazdeho druheho chlapa s pleškou. Ja som si kazdy den gucu vlasou vycesala a niekedy len chytila a ostali v ruke Akoby som bola po chemotherapy., po oboch porodoch a vlasou mam stale kopec . Neboj bude to ok

patka1239
9. feb 2023

Je to normalne ale ak je to vo vacssom mnozstve tak skuste mezoterapiu vlasou mne to velmi pomohlo ale zajdite na kozne lebo ja som mala nadmerne padanie vlasov

autumm
9. feb 2023

Aj ja som to mala v tom období medzi 4-5 mesiacom po pôrode. Je to prirodzené. Je to hormonálne prípravky na to moc nepomôžu. Same to prejde čoskoro🙂

mirka807
9. feb 2023

Je to normalne , ale ked tak da sa to obmedzit zinkom a vodickami na vtieranie

miska1701
9. feb 2023

Ahoj, ja pouzivam Parusan, mala som kuty, krasne mi dorastaju vlasy,mam plnu hlavu "baby" vlaskov
Beriem aj vitaminy od bloom hair a za mna super toto kombo.
Pri prvej som neuzivala nic a nemala som take huste vlasy ako mam teraz,takze urcite to ma nie o do seba.

simonettasimonova
9. feb 2023

Poznám skus vyhľadať trichologa pri najhorsom lebo žiadne chemky ti na to nepomôžu alebo ešte si vyskúšaj dávať jablcny ocot na pokozky hlavy aj to môže pomôcť a možno ti trosku zlepsi vlasy methionin a garantujem ti ze žiadne sampony z drogérie 😁 po deťoch ties som mala hrozne vlasy a vyskúšala som všetko možné vyhodené peniaze ale pomaly sa to dava do poriadku

sabina20
9. feb 2023

Dobry deň,vedela by som vám poradiť. Kludne mi napiste 🙂