Panická hrôza zo zadusenia

m22ab23
12. dec 2022

Dobrý deň! Mám tetaniu a už dva týždne mám ťažké prehltanie, bojím sa jesť, že mi to ostane v dýchacích cestách. Vždy keď jem mám pocit hrče v hrdle a cítim tam zaseknuté jedlo. Už som na tom tak že sa bojím aj prehltania vody, že ju vdýchnemé a dostanem hlasivkovy kŕč. Beriem magnezium, ale necítim žiadnu úľavu. Som už zúfalý a neviem čo mám robiť.

chillibubble
12. dec 2022

skusila si si to predychat do papieroveho vrecka? mozno poradit sa s psychologom, ked mas takyto stav...

anjelicek26
12. dec 2022

A si si isty, ze si to len nahovaras? Staci stitna zlaza zblbnuta a zvacsena alebo cysty v nej a objektivne sa cloveku tazsie prehlta... tam treba sono u endokrinologa... tym, ze to nebudes riesit (alebo aspon nevylucis) si ten vnutorny strach len vystupnujes.

1234321
12. dec 2022

@m22ab23 smer psychiater. Kamaratka mala podobne, nešla a teraz lezi hospitalizovaná…. Treba podchytiť kým nie sú paranoje

kollarovci
12. dec 2022

Dobry den ja som mala take iste priznaky bala som sa aj jest zistena mi bola tetania az taky strach som mala zjedenia ze som rapidne chudla uz to prislo do takeho stadia ze som musela vyhladat psychiatra uz 4 roky sa liecim a vsetko ok😀vsetko zmizlo