Parazity v našom organizme

ekinkala
30. máj 2013

vedeli ste ze vecina problemou v nasom tele sposobuju prave parazity v nasom organizme ........ako aj rakovina ktora sa tvori prave s tychto parazitou a prave preto nasi vyskumnici nedokazu najst liek na rakovinu lebo nikdy neriesili pricinu v parazitoch ale stale hladaju liek na rakovinu vela probkemou na ktore nam daju doktori antibiotika a nam sa nachvilu ulavi a zase je problem spet ma nasvedomi prave parazit ludia ani netusia co vsetko sa v nasom organizme moze nachat tak rozne bakterie ze by sme ani neverili .....1 rok som chodila po kadejachych vysetreniach s bolestami brucha a zaludku bola som vsade aj na gastre kazdy mesiac som mala zavrate niekedy naval tepla a bolelo ma brucho objavovalo sa to raz za mesiac niekedy raz za 2 mesiace niekedy 2x do mesiaca ale az tento mesiac som sa zacala citit dost unavena nie kazdy den ale niekedy ano 2x som bola na pohotovosti stym ze sa mi rozklepali ruky a nohy aj sa mi hlava tocila dosla som na pohotovost a nic vsetko preslo a uz mi bolo dobre ked som tam dosla o tyzden znovu tak sa opakovalo to iste znovu som tam dosla a bolo mi dobre ani by som na tu pohotovost nesla keby som vedela co mi to sposobuje ale tym ze mi doktori tvrdili ze som ok a to mi robili viteri,krv vsetko proste na pohotovosti mi povedali ze nech idem ku psychiatrovi a na neurologiu ci to nemam psychicke tak som na druhy den isla stym ze som uz aj sama zacinala verit ci to predsa nemam stoho kedze doktory su neschopny psychiater mi dal nejake tabletky ze ked to pride nech si to dam samozrejme som si ich nedala bola som aj na rangene hlavy vsetko ok nakoniec som isla na diagnosticke cetrum kde vam daju sluchadka na usi a cely vas organizmus to snima pomocou frekvencii a buuuuum pripad virieseny mam v T .creve parazita ktory mi sposoboval vsetku tu habaturu a teraz sa konecne liecim prirodnimi likmi konkretne Pau D Arco a Herbal Star .....tymto chcem len upozornit nato ze dnesny doktory su neschopny a hladaju kade jake ine priciny a nepozeraju nato ze by clovek mohol mat v tele takychto parazitou nakazit sa nimi v dnesnej dobe je velmi lahke maso,zelenina zle umyta,ovocie,arasidy a mnoho inych za cely ten cas 1 rok a pol co som obbehala vsetky vysetrenia mi ani jeden doktor nepovedal ze to mozu byt parazity.....Parazit je velmi inteligenty zivocich ktoreho clovek len velmi malo prekukne ze je vnasom tele ale vsetky problemi ktore vnas pretrvavaju a nie a nie sa ich zbavit maju nasvedomi prave tieto parazity ako je bolest brucha,nafokovanie brucha,bolest zaludka,klbou,hlavy..........a mnoho inych problemou.......... Prejavy parazitou v tele mozu byt taketo ,obcasne tocenie hlavy,bolest brucha,zavrate,teploty len tak znicoho nic mnoho ludi to pripisuje prechladnutiam ale nieco zle zme zjedli apod..... Ale nie parazity su zakerne organizmi ktore vyhhladavaju zdravich jedincou aby mohli prezivat v nasom tele .........a preto chcem upozornit na to ak vas nieco dlhodobo trapi hladajte za tym parazity lebo pocase vam vysaju s tela vsetku energiu a znicia imunitu

salo
30. máj 2013

@ewca
@ekinkala mozu sa tie pripravky na znicenie parazitov pouzivat v tehotenstve? Som v 8 tt a uz 11 rokiv trpim baktr.zapalmy posvy( enterocok , ecoly) atb.nezaberaju, imunita je v poriadku a nikto nevie preco to mam...
Myslite, ze to mozu sposobovat parazity'? Uz som z toho zufala, poradte, prosim..

daneso
30. máj 2013

@ewca mam to doma iba tri dni a treba pri tom zvysenu hygienu neviem ci to nenecham ked budeme cez prazdiny doma.urcite dam vediet 😉

daneso
30. máj 2013

Ja ked som videla video s parazitami na tvari ked ich potreli nejakymi roztokom a povyliezali bleeee..... Parazity su zodpovedne podla mna za vacsinu chorôb. Kamaratka navstivila terz jedneho nemenovaneho liecitela a ten je povedal ze jej syn ma pasomnicu, psiu skrkavku a mrle. A cuduj sa svete nasla ich v stolici hned na druhy den. A priznaky neboli ziadne. A ona ma to iste pasomnicu nie a nasla si v stolici skrkavku ktora sa da dost tazko najst....... Psy odcervujeme dvakrat do roka a co ludia..... Zle umyta zelenina, maso najma v lete nedopecene, a to nehovorim o piesku a detoch.

ewca
30. máj 2013

@monyccka nie v akutnej forme...ale zistili, ze mam toxoplasmu, parazita v tele... ten pristroj funguje takto nejako, je to len velmi schematicky vysvetlene, lebo fyzikalne to neviem tak vysvetlit...kazdy organizmus na zemi ako aj kazdy organ a bunka vysiela do prostredia elektromagneticke vlnenie urcite frekvencie...a tento pristroj dokaze zmeraj frekvenciu a na zaklade toho diagnostikovat co sa v teje nachadza... skus pozriet diagnosticky diacom na nete, tak to bude odbornejsie vysvetlene

ewca
30. máj 2013

@daneso uplne s tebou suhlasim...

ewca
30. máj 2013

@salo konkretne tento pripravi co poznam ja sa v tehu nemoze, ja to tiez preto teraz neberiem..ono je lepsie sa odcervit predtym, lebo to co mas ty ma potom aj tvoje dieta...viem z vlastnej skusenosti... ale ja uz od 5. mesiaca budem moct pouzivat diacom, mame ho doma...a liecitelka mi chce dat nieco na meningokoka....lebo ja mam vselijake fobie a take veci, a za to su tiez zodpovedne parazity...

ewca
30. máj 2013

Inak len tak na okraj k postoju "odbornikov" na parazity ...kvoli konkretne tejto kure sme kontaktovali profesora, s ktorym sme mali paazitologiu na VS... v maili bolo len tolko, ze sme sa dostali ktejto kure a zaujima nas jeho nazor na vplyv kury na parazity a na jednotlive vyvojove cykly parazitov... nic osobne, ziadne zdravotne problemy, nic, len jeho nazr na odcervenie bylinkami...jeho odpoved... opat v skratke, ... podla mna ziadne parazity nemate, toto je marketingovy tah a snaha niekoho zarobit... ani jedna z nas sa nezmienila o tom, ci nam boli alebo neboli nejake parazity diagnostikovane, ani ci mame nejake zdravotne problemy...od odbornika na tieto veci by som naozaj cakala, ze si s nami aspon dohodne stretko, kde sa pokusi nam to vysvetlit...alebo nam aspon napise, ze zaberaju len antiparazitika a helmintika, alebo ja neviem...obsirnejsie info som cakala... dalsia kamaratka lekarka, mi raz povedala, ze to s tymi parazitmi kludne moze byt pravda, velakrat ked si nevedia dat lekari rady najma s crevnymi a zaludcnymi problemami uzavru to ako nespecificke traviace problemy...alebo nieco v otm zmysle...

monyccka
30. máj 2013

@ewca a to si bola na tu diagnostiku na tom pristroji tehotna?

ewca
30. máj 2013

@monyccka nie...ja som absolvovala diagnostiku a protiparazitarnu kuru minuly rok, kvoli endometrioze... oporuca sa ocistit telo od tychot potvor este rped tehotenstvom, kedze to co mas v maternici, ako napr. motolice ako ja pri endometrioze, a vsetko sa to dostava k babatku, plus je tam vyssie riziko abortu...my sme sa zacali snazit o babo az ked nam ta pani povedala, ze je to uz bezpecne... ale takuto kuru by sme mali robit pravidelne, tak ako sa odcervuju psikovia, macicky, koniky a ine zvieratka domace, tak by sa to malo robit aj u ludi... ale myslim ze ten diagnosticky pristroj je bezpecny aj v tehotenstve...ont ti to dokonca ukaze aj to, ze si tehotna ak si

marwa
30. máj 2013

@monyccka suhlasim...tiez mam zopar skusok z parazitologie 😀 ..a videla som zopar parazitov...ale co sa tyka skrkavky-od psa....no neviem..zevraj iba larvy v oku alebo v dutine brusnej sposobuje tzv.larva migrans visceralis a okularis...takze traviace problemy asi nie.existuje ludska skrkavka...macacia je ina-pretoze macky zahrabavaju trus do piesku-cize verejne pieskoviska tam sa da nakazit....a to uz museli byt ti ludia dobre zacerveni ked same skrkavky vyliezali...inak som v tomto dost konzervativna v tychto metodach...klasicka koprologia-cize vysetrenie z trusu..toxoplazmoza protilatky z krvi...a niekolko krat...aby sa zachytil titer protilatok..atd....je to nadlho...ale vela stastia..pre istotu si kupim Vermox na odcervenie za 3 eura...

monyccka
30. máj 2013

@marwa istotne si to mne chcela adresovat? 🙂

monyccka
30. máj 2013

@ewca ja len, ze si pisala, ze v tehotenstve ti nezistili toxu, zatial co na pristroji ano. a teda si ju mozno este nemala, pri tom prvom tehotenstve. Predsa len, mohl au teba prebehnut bezpriznakovo, resp si to nepripisala toxe a teda si ju ziskala az po prvom tehu. A ak ju mas, tak pri tomto tehu by ti ju mali zistit z krvi.

ewca
30. máj 2013

@monyccka my sme mali dlho macku a potom moja svokra na mna zacala tlacit aby sme ju dali prec, lebo ze budem mat problemy otehotniet atd... tak pre pokoj v rodine sme ju dali k mojim rodicom, bezne som s nou prichadzala do kontaktu... potom som otehotnela, lekari mi nezistili nic... potom, pred rokom som bola na tom pristroji, kde mi ju zistili...to uz sme ale davno macku doma nemali a s mackami u nasich sm sa prestala stykat, nakolko sa na to nasi vyflakli a ani ich neodcervovali ani neockovali a macky su vonku... a teraz som opat tehotna a opat mi to lekari nezistili...tak ja verim, ze to uz v sebe nemam, ze som to pred rokom zlikvidovala... nemusi to tak byt u kazdeho, ja len pisem svoju skusenost

marwa
30. máj 2013

S@monyccka Hej hej..co si na prvej strane pisala..ze nevidet pasomnicu na kolonoskopii je volovina...atd...ze si tiez myslim ze sa neda prehliadnut+vsetko ostatne co som pisala. Inak som teraz trocha googlila a videla ceny akoze protiparazitarnw kury...no mam dost..teraz nova moda ze za vsetko mozu paraziti..nedajte sa oblbnut..goooglite citaje a vyberte si z tych informacii zlatu strednu cestu..biznis stavany na"chorobach"ludi a zvierat tiez je ten najvacsi..samozrejme aj ten farmaceuticky..ako som pisala som v tomto konzervativna..

ewca
30. máj 2013

@marwa ja som si tiez myslela, ze je to blbost, 3 dni som prerevala, ked mi povedala ta pani co vsetko v sebe mam...a stale som oponovala vedeckymi argumentami, ktore ma naucili na VS...ale volba byt dozivotne na hormonoch kvoli endometrioze bola pre mna neprijatelna... u tejto pani som bola po odporucani, a stretla som tam kopec ludi aj s rakovinou ktorym pomohla... a pomohla aj nam...stale je velaludi aj v mojom okoli, ktori tomu neveria, ale to je normalne, ja nikoho nepotrebujem presviedcat...kazdy sa alebo presvedci sam casom, alebo nepresvedci... mne a mojej rodine to pomohlo a to je pre mna dolezite...

ewca
30. máj 2013

@marwa jaj a este si spominala, ze keby si chcela, ze si kupis vermox za 3ura...on nie je len na predpis? toto neviem...mas uplnu pravdu, ze je toho na trhu kopec, od lacnejsich, cez drahsie...prirodnych, syntetickych, poloprirodnych... to je uplne jedno aku kuru si kto vyberie ked sa toho chce zbavit, kazdy ma skusenost s niecim inym... ja sa na to pozeram asi takto...aj ked chces dat na tvar denny alebo nocny krem, tiez si najskor tvar ocistis, nedas si nocny krem na neodlicenu tvar, alebo si nedas napr. bielidlo na zuby ked ich nemas umyte... podla mna je logicke ist cestou, najskor sa zbavim parazitov nejakou protiparazitarnou kurou, potom detoxikujem organizmus od toxinov a inych pliag a ak aj potom pretrvavaju zdravotne problemy (co vacsinou uz nie), doplnim ziviny, alebo vitaminy ktore mi chybaju a pristupim na konkretnu liecbu, ked nepomoze prirodna, tak aj chemicku... ale samozrejme nikto so mnou nemusi suhlasit... ale u nas sa toto maximalne osvedcilo

dida38
30. máj 2013

@ekinkala
@monyccka
@ewca
@cerez
@chovancova27
@marwa

jaaaj baby, super tema....tak tiez sa vyjadrim 🙂 ano o parazitoch sme sa dozvedeli tiez nedavno...teda podrobnejsie sme sa tym zacali zaoberat... a mm je v takychto veciach "horlivejsi"...takze sme zacali s odparazitovanim....hodim tu par linkov, mozno vam to pomoze....
http://www.shift-centrum.com/objednani-kontakty...

http://www.numa.sk/produkt/prazikvantel-50g toto je pripravok, ktory sme pouzili my....teraz berieme druhu davku
http://www.shift-centrum.com/antiparazitika-a-a...

http://darzdravia.sk/royal-raymond-rife.php

http://www.zapper.cz/cs/plazmovy-generator-rpz-...

http://darzdravia.sk/blahova.php trosku dlhsie citanie, ale urcite to stoji zato +
http://darzdravia.sk/jelisejevova.php

http://huldaclarkzappers.com/order/index.php?ma...

ewca
30. máj 2013

@dida38 zapper je super vec, podobne ako diacom, odkedy ho mame doma u dr. sme neboli 🙂

dida38
30. máj 2013

@ewca tak zapper uz mame aj my doma 😀 😀 konkretne ten lacnejsi, co je na tom poslednom linku 😀 😀 tak tiez skusame....teraz chceme ist este na tu diagnostiku diacomom, aby sme presne vedeli naco sa "napojit" 😀 😀

ewca
30. máj 2013

@dida38 my mame doma diacom, nie ten diagnosticky ale ten terapeuticky, investiciu vobec nelutujeme... my sme chodili k jednej liecitelke v BA, ako pomohla velmi, len mala aj klasicke chemicke antiparazitika a po odcerveni bylinky ako prevencia, zazvor, kurkuma adt. ale dost to slo do penazi, drasticka dieta, ale pomohlo

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewca
31. máj 2013

@ajkapajka1 diphilobotrium latum? tato pasomnicka bola najdena u ludi, co spachali samovrazdu...je zodpovedna prave za taketo psychicke stavy... uz jej jednotlive vyvinove cykly dokazu zblbnut zvierata... rovnako ako aj toxoplasma

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewca
31. máj 2013

@ajkapajka1 no to s tou mackou a mysou je toxoplasma...je to fakt pravda

libubulkali
4. jún 2013

@ewca ahoj, a ako ste sa k tomu diacomu dostali??? a ak niečo nájde, odporučí niečo, či ako to funguje? dakujem za odpoved

ewca
4. jún 2013

@libubulkali no ten diagnosticky ma ta leicitelka ku ktorej sme chodili...ona potom pri terapii pouzivala zapper a diacom... a u nej sme si kupili taky uz pol roka pouzivany, lebo dost je to drahe...ale da sa to asi kupit aj normalne od distributora... ten diagnosticky neviem celkom ako funguje, neviem ci vie on konkretne odporucit nejaku liecbu

jerryjanka
16. aug 2013

tak ja mam tolko problemov v poslednej dobe že som v štadiu skusiť čokolvek, čitala som hladala, a nakoniec som sa dala na to skusiť naozaj silny kaliber proti parazitom - praziquantel, som po prvom 3 dnovom kole - zatial žijem - nežiaduce učinky su, ale daju sa prežiť, som zvedava či to aspon trocha pomôže. je tu niekto kto to skusil a fakt mu to pomohlo?

zuzuliak1981
16. aug 2013

@ewca ahoj, vedela by si mi prosim ta dat kontakt na tu liecitelku?

gabikkas
16. aug 2013

@daneso ahoj, skusali ste uz ten vermophyt?

kiki68
17. aug 2013

preco ked je to taka pricina potom ludi pravidelne lekari nedoporucia odcervovat?tak ako sa odcervuju zvierata bezne. Tam sa to berie ako bezna vec,keby to tak pomohlo,tak by som sa kazdy mesiac alebo par mesiacov odcervila a mozno by bol pokoj,pripadne preco nevymyslia nejaky spot,tak ako to maju psy...napr. taky advocate chrani proti vsetkemu moznemu,sa to kapne za krk a dostane do systemu,kde to chrani proti najroznejsim vnutornym aj vonkajsim parazitom...ved tych vedcov je velmi vela,tak by mohli vymysliet nieco ucinne aj na nas.Fuj inak viete o tom,ze aj clovek moze chytit srdcoveho cerva?to ked som zistila,az mi zle prislo. Inak nazyvane dirofilarioza... 😒