Pichanie v ľavom vaječníku pri užívaní HAK

danielax212
5. júl 2018

Ahojte dievcata 🙂 Precitala som si uz vela clankov, ale verim, ze tu mi poradite najlepsie. Uz rok a pol uzivam HAK Yadine kvoli silnym menstruacnym bolestiam, ktore sa mi uz upravili. Avsak poslednu M som mala 24.-29.6. a od vcera ma velmi picha v lavom vajecniku, taka ostra a neprijemna bolest. Citala som, ze to moze byt sposobene ovulaciou, ktoru ja nemam, kedze uzivam HAK alebo tehotenstvom. To tehotenstvo dufam ze nie, kedze tabletky beriem vzdy nacas, max. nejake 2-3 hodinky neskor, ale nikdy som tabletku nezabudla. Ale neviem, co si myslite, ze to moze byt? Este je moznost, ze som prechadla, ale uz mam obavy. Na sono som objednana az o 2 tyzdne.. dakujem za pomoc 🙂

milus777
5. júl 2018

Nemusis sa obavat. Ja beriem hak tiez a obcas sa mi to stava. Ked som prisla na sono tak ze mala cysta na vajecniku ale vecsinou po dalsej ms zmizla.... Ak si objednana na sono tak klud dr pozrie a uvidis...

janka_01
6. okt 2022

@danielax212 stará téma ale užívam antikoncepciu pol roka a dnes som pocítila jednorazovu parsekudovu bolesť vaječníka. Mohla to byť ovulácia?

saxana000
6. okt 2022

Tak ono zalezi asi od typu antikoncepcie..lebo pri niektorych ovulacia prebehne len vystelka maternice je hormonmi ovplyvnena proti uchyteniu.teda mozny zarodok odchadza spolu s vystelkou..

janka_01
9. okt 2022

@saxana000 ja konkrétne užívam dvojzložkovú HAK a aj napriek tomu som mala jeden deň bolestí vaječníka ako pri ovulacii tak neviem či to bola ovulácia alebo nie keďže tá by mala byť blokovaná