Poraďte niečo na opuch a bolesť ďasna po trhaní stoličky

sofia1410
15. feb 2020

Ahojte poradte prosim nieco na maly opuch a bolest dasna v utorok mi trhali stolicku na lavej strane dole a stale ma pobolieva to dasno a mam to mierne opuchnute

anjelik2019
15. feb 2020

@sofia1410 ja som pila repikový čaj a prikladala studené obklady, najlepšie mrazenú zeleninu zabaliť do utierky a priložiť, aspoň mne to pomohlo.

elizabeth88
15. feb 2020

@sofia141 a Ahoj,mne tak tesne pred Vianocami.Mne stomatochirurg poradil vyplachovat-bol to taky roztok Curaprox,chladit,no a umyvat zubky s vyhnutim sa tomu miestu nejaky cas.Mna to bolelo tak intenzivnejsie jeden tyzden,potom to uz ustupovalo,takze aj cas tomu treba nechat.

miadi
15. feb 2020

Chod k zubarovi moze to byt hnis.

zuzap33
15. feb 2020

@sofia1410 po vytiahnutí stoličky ma to ešte bolelo skoro týždeň

lapersefona
15. feb 2020

Vyplachovat ústa s vodou s polovičným striebro a wobenzyn

korra
15. feb 2020

@sofia1410 salviovy odvar, nie teply. Ma protizapalove ucinky (vyplachovat), alebo priamo tinktura

sofia1410
autor
16. feb 2020

Dakujem no vyplachujem kamilkami a mam aj antibiotika len som di vsimla ze tam mam vnutri puse aftu a to mi tlaci na to dasno a to ma asi aj boli no a ten opuch neviem stale ho mam rovnaky na tie afty davam taky canadens taky roztok

iriska13
16. feb 2020

@sofia1410 bolelo ma vkuse týždeň, potom ustalo....tiež som už bola nachystaná späť k zubarovi....ale prešlo to....

sofia1410
autor
16. feb 2020

No je to strasne fakt som s toho na nervy a to mi najskor sa snazila vyvistit kanalky ale cele zle tak isiel von a teraz ma to boli akoze da sa to vydrzat ale je to neprijemne hlavne v praci no