Poraďte prírodnú kozmetiku bez parabénov a konzervačných látok

alzbetka83
8. apr 2015

Ahojte maminky, nemate niektora overenu dobru a cenovo dostupnu znacku prirodnej kozmetiky bez chemie? Po pôrode sa u mna objavil ekzém a na koznom po testoch mi zistili, ze som alergická na konzervačné latky a parabeny v kozmetike a v čistiacich prostriedkoch pre domácnosť. Dcérka ma tiez atopicku pokožku. Ďakujem za všetky tipy

alzbetka83
autor
16. apr 2015

@cackaa Dakujem krasne 🙂

petrasto
16. apr 2015

@gwynet ahoj, to sa da bez receptu namiesat v lekarni krem? zlozenie kremu si mozem ja vyberat?

akzujs
1. nov 2015
Používateľ akzujs je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od akzujs.

Ahoj, odporucam weledu, prirodna kozmetika. Mavala som tiez problemy s pokozkou, hlavne po sprchovych geloch ako Fa, Nivea a podobne. Huche svrbiace loziska v laktovych jamkach, obcas aj inde po tele. Weledu som po odporucani pomalicky zacala skusat a aktualne mam od ekzemov pokoj 🙂

alzbetka83
autor
2. nov 2015

@akzujs dakujem... Zas ide zima a zacinaju ma svrbiet ruky..minuly rok to tiez tak zacinalo.

lulutsija
18. mar 2016

Odporucam prirodnu kozmetiku Sirael - bambucke masla, kokosove oleje, rastlinne oleje, masazne oleje, konopna kozmetika, manuka, tea tree oil, doplnky stravy, kava a caje s hubou Reishi, ...
http://lucianovotna.sirael.sk/novinky/15/vitajt...

matrioska86
9. mar 2017

ku mne sa dostala kozmetika Nuance tak pred 3 mesiacmi a zatial som s nou spokojna. Podla toho co som sa o nej docitala, tak je bez silikonov a parabenov. Predtym som pouzivala aj rozne slovenske znacky, ktore boli tiez dobre a teraz skusam prave tuto 🙂

alzbetka83
autor
9. mar 2017

@matrioska86 Nuance predávajú v lekárni,aj cenovo dostupná, musím vyskúšať. Zatiaľ celkom znášam Biodermu....Tie čisto prírodné krémy s bambuckym maslom atď.mi nerobili dobre

laskamoja123
10. mar 2017

herbalife ma kozmetiku bez parabenov, pracujem s tým, kupujem, pouzívam uz so zlavou si objednávam. Pre mna doposial najlepsia a vyditelne výsledky kozmetika. Rada pomozem

matrioska86
10. mar 2017

@alzbetka83 ja som poskusala vzorky a ked sa mi to pacilo tak som si kupila balenie.....je to dlha cesta kym si najdes taky krem ktory ti vyhovuje....a uz 2x sa mi stalo ze som nasla uplne super kremy a potom ich prestali vyrabat. to ma tak nastvalo :(

dzundzi
13. aug 2017

@monkabr sice trochu neskoro ale ta pani ci slecna je krasnym prikladom co moze sposobit nadmerne uzivanie "prirodnej" kozmetiky. 😂

pianistka
13. aug 2017

@dzundzi To akoze ja??

eliska4
9. okt 2017

Cesta za dobrým krémom, ktorý vám pomože je naozaj veľmi dlhá. Hlavne krém, ktorý niekto vychváli, vám može škodiť. Mne nevedela poradiť ani kozmetička. teraz sa snažím prechádzať postupne na prírodnú kozmetiku ale tiež sa hľadám. musíte skúšať

mijka88
9. okt 2017

Česká eko šetrná je tiež super EuronybyCerny, ja ju používam a robím s ňou, bez zbytočnej chémie, krásne vonia, účinkuje, vhodná pre ekzematikov, alergikov - v týchto prípadoch je tiež dobre prehodnotiť v čom človek perie a upratuje...ekzém sa dokáže úplne ukľudniť jej používaním ....

slnieckostanka
14. okt 2017

dobrá kozmetika bez parabénov a chemických konzervantov je NAomi BioCosmetics. Obsahuje výťažky z kostihoju lekárskeho, ženšenu a zlata. Nájdete ich na nete

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska4
21. okt 2017

Arganový olej som skúšala aj ja ale veľmi mi nesadol - teda na pelť. Na vlasy je ale výborný

sonka1981
27. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@eliska4 prosím ta, akým sposobom ten olej na vlasy použivaš? masituješ do pokožky?