Predĺženie vlasov

elewele
14. okt 2014

Baby ktoré máte predĺžené vlásky, ktorá metóda je setrnejsia k vlastným vlasom? Keratin alebo micro ring? Chcem totiž aby mi moje postupne počas predĺženia dorastli. Ďakujem

iriiis
14. okt 2014

Keratin nie...

sissy27
14. okt 2014

@elewele akékoľvek predĺženie vlasov ti tie tvoje len zničí...

lucyncek
14. okt 2014

ahoj 🙂 mám predlžené vlasy už rok a pol a odporúčam. Predlžovanie pomocou plieškou vlasy neničí a tvoje ti dorastú a zhustnú a vôbec nevidno, že nemáš svoje vlasy. 100% ľudské vlasy vydržia 1-2 roky, ak sa o ne budeš dobre starať, tak aj viac. Každé tri mesiace prepájanie - teda dajú sa dole, ošetria sa a opäť naspäť 🙂

meluela
14. okt 2014

fu, a to sa ako cesete? mne sa vlasy tak strasne motaju ze by som to urcite vsetko potrhala dolu

iriiis
15. okt 2014

@meluela vlasy treba prečesávať aj niekoľko krát za deň,ale skôr myslím že ich asi nemáš kvalitné keď sa Ti tak zamotávajú 😒 Ja som mala predlžené vlasy cca 2 roky a nikdy viac,ostali zničené takže aj keď mi dorástli musela som sa dať ostrihať a trvalo asi pol roka než sa spamätali.Keď si to tak zrhniem koľko ma to všetko stálo,lebo rátaj s prepájaním minimálne každé 3 mesiace čo stojí okolo 100 e-záleží od počtu prameňov tak som tie prachy mohla radšej investovať do nejakých poriadnych ozdravných kúr a prípravkov ☹ A síce to vyzeralo fajn,ale nie je nad ten pocit keď si môžem normálne prehrabnúť vo vlasoch a o tom ako mi bolo trapne keď sa mi chcel priateľ ,,hrať,, s vlasmi veď viete ani nepíšem 😎 Takže ja osobne nikdy viac...

meluela
15. okt 2014

@iriiis to musi byt riadna otrava .. ja nemam predlzene, skor opacny problem ze vzdy ked mi dorastu do nejakej dlzky tak sa mi zacnu priserne motat a pri cesani si polku vytrham, tak potom musim ist kadernicke aby mi ich skratila aspon po plecia ... raz som si kupila take vitaminy na rast vlasov v dmku ked som chcela aby mi rychlo dorastli na svadbu a mala som pocit ze to fungovalo

sonkab
15. okt 2014

@meluela a neskúšal asi zmeniť napr kefu ? Ja mam tangle teezer a s tou rozcesem aj zachumlane vlasy úplne v pohode 😉

meluela
15. okt 2014

@sonkab skusala 🙂 lepsie to ide s takou sirokou kefou .. ale aj tak po dosiahnuti urcitej dlzky nepomaha nic ... ja to volam na dva uzly ... vlasi sa mai zmotaju nielen vo vyske usi, ale aj asi 5cm nad koncekmi a to je potom des 😒 Ale ked viem ze to vzdy zachrani trosku ostrihat, tak sa s tym da dost dobre zit

slniecko682
12. jan 2015

Baby a skusala ste niektora metodu Hairdreams? odporucala mi ju kolegyna z prace ale ona si dala vlasy len zahustovat, ale vraj sa pouziva aj na predlzenie vlasov. U nas to robia snad len tu http://www.yesvisage.sk/sluzby/predlzovanie-a-z.... Bohuzial tam nemaju fotky, ale nieco som guglila a nasla. Treba tu je fajn video

https://www.youtube.com/watch?v=ht6-BDRImXA
ninah1486
1. dec 2021

ja mam doma aj pasy a skusala som aj microrings a spokojnost aj s jednym aj s druhym

pupi14
1. dec 2021

na rozčesávanie vlasov používam tekutý hodváb. treba s ním síce opatrne, fakt stačí len kvapka, ale zachránil ma pred ostrihnaním

beahavala
2. dec 2021

ja mam pomocou micro ring