Predĺženie vlasov, skúsenosti?

nikky252
23. okt 2018

Kocky ,ktorá máte skúsenosti s metodou predlzovania vlasov eurolock al.microring?

ivkazba
23. okt 2018

@nikky252 ja som mala niekoľko rokov a po novom roku sa chystám znovu

nikky252
autor
31. okt 2018

@ivkazba tiez to mám no nie este dlho,neznicilo to moc vlasy?
A skúsenost co sa týka magnet.rezonancie náhodou nemáte?budúci tyzden som obj.no mám pocit ze tie spoje asi vadia no nie som si istá

ivkazba
31. okt 2018

@nikky252 ohlasom tej rezonancie záleží či máš eurolocky alebo microringy. Micro sú umelohmotné, takže nemajú prečo vadiť. Ale eurolocky sú kovové, takže ak ideš na rezonanciu hlavy, tak to asi bude vadiť. Treba sa poradiť s nimi. Čo sa týka zničenia, asi po 5 rokoch nemám z toho poškodené vlasy.

12romi34
23. apr 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

ja síce nemám až tak dlho, teraz mám niečo cez rok a vlasy sú v poriadku, napínala a posúva vždy kamarátka profesionálna kaderníčka

mara_mala
30. apr 2019

ja nosim klipy od clipinhair, a viem ze maju aj microringy, skusenst s tym teda nemam ale s touto znackou ano, ked tak pozri, napis tam

kamlicek
30. apr 2019

@mara_mala je to fajn? Vydrzi to? Tiez by som si chcela dat predlzit, ale neviem co by bolo najvhodnejsie 🙂

ducovaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz