Predlžovanie vlasov metódou Nano Ring - skúsenosti

gattttina
2. feb 2016

Ahojte. Rada by som si dala predlzit, resp. zahustit vlasy prostrednictvom tejto metody, no bola by som zvedava na vase skusenosti. Mam jemne vlasy, dlhe tak po plecia. Co poviete? Vidno tie kruzky vo vlasoch? Padaju od nich vlasy? Kde ste si ich dali nadpojit a kolko ste platili? Boli ste spokojne?

anulienkalenka
23. apr 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ak máš na mysli toto:
https://www.clipinhair.sk/164-vlasy-pre-metodu-micro-ring-easy-loop-easy-ring-micro-loop-40cm-cierne.html

tak ja mám tieto ľudské a ties naozaj kvalitné. spoje nie je vidieť a moje vlasy sú v poriadku, takže ja môžem odporúčať ;)

predavamknihy
2. feb 2020

Poviem ti pravdu, aká je. Mala som predĺžené vlasy 6 mesiacov, šikovná baba, ktorá sa tomu venuje mi to spravila super, chodila som na prepájania, starala sa.. vyzeralo to úžasne 🙂
Po pol roku keď som ich dala dole, ostala som so slzami v očiach.. vypadalo mi strašne veľa vlasov, zhruba polovica. Varovali ma iné dievčatá, ktoré s tým majú skúsenosti a nedala som si povedať, tak som sa naučila na vlastnej chybe no.. efekt je síce nádherný, ale nestojí to za to vôbec

frzeiovn
3. mar 2020

Ahojte, môžete dať viac skúseností baby?🙏😎
Ja som tiež o tom uvažovala, mám jemné a nie moc husté vlasy po plecia...chcela som aj headline trvalú za zahustenie a kadečo, asi rok v kuse som papala vitamíny na vlasy, šampóny, masky, toniká...a teraz pred 3 týždňami som si dala eurolock ale len na dĺžku mojich vlasov, aby neboli ťažké a len 40 prameňov, aby to nebolo vidieť, spoje vôbec nie je vidieť ani pri cope hore, a nikto si to ani nevšimol, tak som spokojná, uvidím, keď pôjdem v apríli, že ako budú na tom moje vlasy a podľa toho sa rozhodnem, či si ich ešte dám znovu, ale vôbec ma neťahajú ani neťažia, starám sa normálne šampón, maska...rozčesať...a je, len to je rozdiel, že moje sa jemne vlnia a tieto sú rovné, tak ich kulmujem👍