Metódy predlžovania vlasov

15. jún 2022

Ahojte baby, viem, že toto je veľmi Individuálna záležitosť. No uvažujem v poslednej dobe nad predĺžením vlasov, ale nedokážem sa v tom nejak "zorientovať ". Je celkom dosť metód, akými sa to robí, najviac sa mi pozdáva tá keratínová. Neviem, máte niektorá skúsenosti, ktorá metóda vám najlepšie sadla, koľko vás to stálo a ako dlho vám vlasy vydržali ? Resp ako často sa chodí na dopĺňanie. Ďakujem 😊

melanta
15. jún 2022

Ja som mala dlhé roky microringy či eurolocky, to sú také malé ruličky. Viacero žien, ktoré nadpájajú vlasy mi povedalo, že najhoršia metóda je keratín, keďže tam sa nadpojený prameň na tvoje vlasy "priškvaruje". Čiže to najviac ničí vlasy. Tie ringy som mala fakt dlhé roky, keď som ich dala dole, moje vlasy som mala úplne v poriadku. Teraz mám S1 hair extension, som max spokojná. Čo sa ceny týka, tá je rôzna, záleží od množstva prameňov a dĺžky. Na prepoj chodím cca každé 2,5 mesiaca, väčšina žien chodí 3-4 mesiace. A ako dlho vlasy vydržia, záleží na kvalite vlasov a samozrejme potom na starostlivosti, mne tie prvé vydržali skoro 10 rokov. Ak sa pre to rozhodneš, odporúčam prezistiť si referencie, ísť k niekomu, kto je naozaj odborník, používa kvalitné vlasy a nedá ti termín hneď dnes (každá dobrá baba je vybukovaná a termín hneď ti nedá)

gabika0825
15. jún 2022

Ja osobne nemám predĺžené vlasy, ale moja známa má a tiež chodi na to keratinove, spominala že každé 3 mesiace chodi na prepoj, platí okolo 200€… tiež som chcela a preto som sa jej pýtala ale za toľko peňazí mi to nestojí dávať každé 3 mesiace možno aj menej keďže to závisí od tvojich vlasov, za to predlžovanie. Mne začali pekne rast vlasy po obyčajných šampónoch dixi, vlasovú vodičku používam zihlavovu a beriem vitamíny na vlasy. Pekne podrástli a zhustli

dominika7990
15. jún 2022

Stojí to rôzne záleží od dĺžky a kvality vlasov. Na normálne predĺženie potrebuješ minimálne 120 prameňov. Rataj cenovo tak od minimálne 450€ hore. Ale len naozaj kvalitne vlasy na pár rokov tá vyjdú ešte viac. Nechodíš na dopĺňanie ale na posunutie. Cenovo od 100€ Záleží od rýchlosti rastu tvojich vlasov. Odporúča sa raz za 3 mesiace. Ja som mohla chodiť každé dva mesiace. Keď necháš dlhšie začne sa to dredovat. Keratin je ok ale treba si vybrať osobu ktorá používa kvalitný nie že po mesiaci sa bude drolit a vypadávať ti pramene.

marse
15. jún 2022

ja som mala davno pradavno keratín, a zničilo mi to vlasy. nikdy viac by som si to nedala.

larena
15. jún 2022

Ja som mala predĺžené cca. 2 roky a bola som maximálne spokojná..svoje vlasy mám síce dobrej kvality ale musela som si ich dať predĺžiť po tom ako ma v jednom kaderníctve ostrihali neuveriteľne na krátko (fakt to bolo strašné) za normálnych okolností by som nad predlžovaním ani nerozmýšlala..ale naozaj som bola max spokojná..už to bolo dávno, ale ak si dobre spomínam tak som mala kombináciu vzadu eurolocky a viac na povrchu som mala keratín..ja osobne som mala len dobrú skúsenosť a moje vlasy mi pekne narástli počas toho ako som mala predĺžené a napr ani raz za 2 roky mi nevypadol prameň

mandzula
15. jún 2022

Keratín som mala, nikdy by som to už nezopakovala a ani by som to nikomu neodporučila. S inými metódami osobné skúsenosti nemám, no som názoru, že predlžovanie je skôr určené pre od prírody naozaj kvalitné a pevné vlasy. Tým slabým a vypadávajúcim môže viac uškodiť ako pomôcť. Videla som pár žien, ktorým po predlžovaní vlastné vlasy výrazne oslabli a dosť vypadali.

zlomika
15. jún 2022

Toto inak aj mna zaujima, ze aj ked sa daju predlzit a casom sa pricesky daju dole, nebudu povodne vlasy este v horsom stave?

levandulova111
15. jún 2022

A čo také chemlonové vlasy? Tie sa asi predĺžiť nedajú ani keby čo bolo, však? 😔 Ja som mala kedysi pekné kučeravé, ale postupne farbením a (najväčšia chyba) žehlením, sa mi poničili... Teraz, keď uschnú prirodzene, sú kučeravé, akonáhle použijem fén (studený vzduch a difuzer pre kučeravé) tak sa mi spraví chemlon... A nebodaj to ešte rozčešem (tiež kefa na kučeravé)... Celé zle u mňa 🙄

anatoljevna
15. sep 2022

Nasla som jednu kočku v Prešove. Bola som už na 4 nadpajani vlasov a vidím, že moje vlasy sú fakt silnejšie a veľmi pekne odrastajú, robí keratinove kapsule, vôbec necítim ze mam nadpojené vlasy. Salón sa volá ANA_hair_project
Odporucam

monika1308
15. sep 2022

Jednak vlasy predlžujem jednak mám predĺžené takže o tom viem celkom dosť . Všetko záleží od ceny akú si ochotná investovať . Metódy za “studena sú najlacnejšie a najšetrnejšie , teda micro, nanoring , eurolock , mikrokapsule, nanokapsule, ultrazvukový metóda . Potom sú keratinove metódy za tepla , zastaralé , drahé a vlasy sa často motajú a dreduju lebo staví že si sa k spoju dostane žehlička alebo horúci fén a keratin v spoji trošku zmäkne a zlepí aj vlasy dokola. Ono cena da odvíja od náročnosti nadpojenia . Metódy za studena sú najjednoduchšie a časovo najrýchlejšie ostatné sú veľmi dlhé a prácne .
Vysvetlím . Keratin sa tepelnými kliešťami lepí na pramene tvojich vlasov . Na odstránenie je potrebný špeciálny prípravok na rozsputenie keratinu
Ringy sa zatvoria k tvojim vlasom kliešťami a rovnako sa kliešťami aj otvoria . Prepojenie je tiež jednoduchšie.
Predlžovanie ultrazvukom je jedna z najdrahších metód kde ale neexistuje prepojenie . Vlasy sa stále kupujú nové a nanovo sa dávajú . Pri ostatných metódach sa dajú použiť opakovane tie iste vlasy.
Potom su ešte pásky , to je totálny blud to sa tiež lepí na vlastne vlasy.
Micro a nano kapsule je metóda za studena kde sa tiež používajú kliešte ako pri keratine a vlas sa keratinovou kapsulou prilepí k vlastnému premenu . Veľmi dlho trvá nadpojenie ale keratin nie je rozpustný teplom teda nepolepí odštátnení vlasy . Na druhej strane su tie pramienky neviditeľne ale veľmi tenké preto je ich treba viac .
Štandardne su vlasy podľa dĺžky , gramaze a farby . Teda cena sa odvíja od toho. Príklad ja mám čierne vlasy 130g , cca 115 prameňov ktoré som kúpila v surovom stave za 180€ , ak by som chcela už napramienkovane boli by za 250€ čiže plus cena Práce ktorú si viem ja urobiť sama . Plus cena nadpojenia a dĺžku mám 65cm . Takže nadpojenie eurolock ako mám ja stojí 70€ u mojej kadernícky takže 250€ + 70 by bola moja celková cena vlasov a nadpojenia a raz za 3 mesiace chodím prepájať vlasy za 70€. Ceny sa v okresoch a mestách líšia 🙂

sofkabarbie
17. okt 2022

Zdravim,
Mna zaujali tie mikrokapsule.
Mam geneticky riedke vlasy, preto ich nemam ani dlhe, vyzera to hrozne ked ma niekto riedke a dlhe vlasy
Preto som uvazovala nad zahustenim a kusok predlzit.
Ma niekto skusenost s greathLenght firmou co to robi?

@monika1308 Prosim vedeli by ste poradit ci mi moje vlasy neznicia? Bojim sa ze ak si ich dam raz dole ze moje budu este v horsom stave , vypadaju a budu este riedsie ;(
A tiez ma zaujima ci tie mikrokapsule nie je vidno ked su vlasy v cope, nosim casto v cope a nerada by som keby to bolo vidiet- preto ina metoda ani nepripada so uvahy lebo mi spoje bude pri mojich riedkych vlasoch vidiet

Dakujem!

saxana000
17. okt 2022

@monika1308 a co prisivanie na vlastne vlasy?o tom nevies napisat viac?

monika1308
18. okt 2022

@sofkabarbie pre tu firmu som robila respektíve pre majiteľa jednej pobočky a vlády sú čisté seno ktoré sú na jedno použitie , nedokážu tie iste vlasy znova prepojiť nehovoriac o tom že to stojí neskutočne peniaze. Keď môžem poradiť pri vás by som volila práve microkapsule kde sú neviditeľne spoje a je to vhodne aj na veľmi jemne a riedke vlásky nakoľko spoje sú naozaj takmer neviditeľne . Pramienky sú tenké tskze vám to vlasky nezaťaží ani nezničí

monika1308
18. okt 2022

@sofkabarbie ešte som zabudla napísať že ta firma robí niečo podobne ako mikro kapsule ale nie je to tak filmom ono . Spoj je plochy pričom mikrokapsule sú trošku inak zatvárane.

monika1308
18. okt 2022

@saxana000 v podstate prisivanie spočíva v tom , že sa buď zapletú vrkociky na celú hlavu a na tie sa prisivaju cele pásy alebo sa urobia spoje z ringov a do toho sa prisivaju vlasy na pase . Sú to husté pasy ktoré sú samé site a zaťažujú vlasové korienky neskutočným spôsobom . Vhodne je to na naozaj pevne vlasy inak hrozí odtrhnutie vlastných vlasov dôsledkom záťaže . Všetky vlasy v rade sú zaťažené a tým pádom nedostanú korienky bez záťaže ako pri priamenkovych metódach . Vlasy sa pri dorastani uzlia do šitia ale aj tak je to teraz celkom obľúbená metóda vo svete tak ako nálepkovanie pások čo je tiež blud

saxana000
18. okt 2022

@monika1308 dakujem ostanem teda pri svojich clipoch.ked treba na akciu nahodim.inac im je dobre v sufliku 😀😀😀

joannita
18. okt 2022

Autorka, ja odporucam páskovú metodu. Ja ju mam na hlave uz 15 rokov a nic lepsie podla mna nieje. Vlasy to ABSOLUTNE nenici, je to praveze vhodne na jemne vlasy.
Treba si ale najst kadernicku, ktora pouziva kvalitne pasky / vlasy. Lebo niektore vlasy na paskach su nekvalitne a nedrzia.
Ja chodim na posuvanie kazde 3 mesiace. Dokazem si urobit cop uplne hore, bez toho aby boli vidiet spoje.

sofkabarbie
19. okt 2022

@monika1308 dakujem. No ono to u nich stoji veruze dost :( neviete poradit niekoho kvalitneho v KE na mikrokapsule a kvalitne vlasy? Dakujen

monika1308
20. okt 2022

@sofkabarbie v Košiciach ani neviem či niekto robí túto metódu , viem že v Prešove áno , tiež to nie je lacné , je to jedna z najdrahších metód

sofkabarbie
20. okt 2022

@monika1308 a mozem poprosit kto v presove? Dakujem

monika1308
20. okt 2022

@sofkabarbie na IG sú ako Predlžovanie.vlasov.Prešov

liviahanicova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
10. feb 2024

ja mam pomoocu micro ring, vlasy som si kupovala ludske cez clipinhair