Prednison a vypadávanie vlasov

veronikatiki
16. júl 2020

Zdravim prednisin uzivam od marca a vlasy mi zacali postupne vypadavat no s mierou bola som na 60 mg denne dnes som uz ken na 15 mg denne a vlasy minpadaju ovela vuac az extremne skysika som cesnakovy sampon,milvu,zinok,vitaminy, chinin sampon a nic nepomaha no uz ztych vypadanych blasov az parochnu si mozemnurobit upokoji sato ?ci pridem o vlasy?

veronikatiki
autor
24. júl 2020

Kedostriham vlasy na kratko pomoze to? Mam po ramena a kratsie

veronikatiki
autor
26. júl 2020

@pseudomonas87 tak presne tiez mameunas jednu tiez s autoim.ochorenim a radi mi to do zivota nech neprehanam zo vsetkym ona stym zije12 rokov no ona ma kozne ochorenie to moje je zas zivot ohrozujuceteda rozdiely su pri tychto ochoreniach obrovske

veronikatiki
autor
30. júl 2020

A mozem si dat na ne hennu?ked vypadavaju?ale musim zafarbit lebo cierne mam odrastaju a hroza....henna je prirodna da sa?

sulky
17. okt 2021

@veronikatiki dobry den, prosim vas ako sa vam vodi po case s tymi vlasmi? Hladam eady, som na tom rovnako. Mam kratke vlasy pod usi a takto mi padaju

sulky
17. okt 2021
veronikatiki
autor
18. okt 2021

@sulky mne padali strasne ako som sa pohla esat uz vobec pri umyvani sa upchalo umyvadlo znizili davky ukludnilo sa no ostali slabe tenke vypadavaju sem tam furt uz to niesu moje huste rastu velmi pomaly a tenke sa lamu hned

lili69
10. apr 2024

@veronikatiki ako ste na atom po štyroch rokoch ja to mám terás tá tvár líca no hrôza slabosť v nohách po schodoch neviem chodiť.je to strašné upravil sa vám stav?

veronikatiki
autor
12. apr 2024

@lili69 ano ako mam plus kila ale to uz je tym ze mam rada sladke :( ale zislo velmi vela voda zmizne a to je hned vidiet dvojita brada tez sa napravi mozno na tvari malinko je vidiet no je to nic oproti tej oblude co som bola ale vodu citim este casto krat lica,nohy ....bez prednisonu je mi dost tazko alergie ,pluca viac citim neviem niekedy rozmyslam.ci nebolo by lepsie aspon nejake tie 2,5mg brat uvidime bojujem....dalej.....

dannniellla
10. máj 2024

@lili69 mne tá slabosť v nohách ustúpila cca mesiac po dobratí.Ale stále mi príšerne padajú vlasy

veronikatiki
autor
11. máj 2024

@dannniellla padali mi roky ustupilo to az po znizení na 5mg teraz uz su huste dlhe ale stale padaju ale minimum

dannniellla
Včera o 20:33

@veronikatiki ja som kortikoidy dobrala pred dva a pol mesiacom a práveže teraz po dobratí sa to poriadne spustilo.Uz som zúfalá.Dufam že to prejde lebo o chvíľu som bez vlasov

veronikatiki
autor
Dnes o 06:35

@dannniellla to trvali dlho,dlho aj umna vy ste liek dobrali no v organizme ho stale mate