Niečo účinné proti vypadávaniu vlasov

lila332
18. feb 2021

Zdravím. ☺️
Posledné dni, možno už aj týždeň mi vo veľkom množstve začali vypadávat vlasy🙈prejdem si po vlasoch a mam ich kopu v ruke. Už som rozmýšľala aj nad parochňou. Ale chcem sa spýtať viete niečo čo pomáha rýchlo a účinné na vypadávanie vlasov? Poprípade ma niekto skúsenosť s parochňou? Viete kde sa dá objednať lacnejšia a pekná parochňa aby sa nedala rozpoznať. Ďakujem pekne za každú odpoveď. ☺️

vikusjk
18. feb 2021

@lila332 mne ked v puberte padali vlasy, mama mi robievala odvar z byliniek. Susenu zihlavu, matu, materinu dusku, trochu repika a harmanceka nechala luhovat v hrnci a ked to malo na pokozku prijemnu teplotu (nenechala to vychladnut uplne) naliala do lavora a macala som si v tom hlavu. Pamatam sa, ze mi to pomohlo.

lila332
autor
18. feb 2021

@vikusjk ďakujem, vyskúšam. Ja som skúšala aj cesnakový Šampón ale nezaberá mi veľmi.

lenka_cervienka
18. feb 2021

@lila332 mne keď rapídne vypadávali, tiež som skúšala asi všetko, no nakoniec mi pomohol šampón od Ziaja - kozie mlieko. 🙂

1medvedik1
18. feb 2021

Neviem dopustiť na značku Revalid. Šampón proti vypadávaniu, kondicionér.. A teraz majú aj niečo nové tak určite vyskúšam.

desore
19. feb 2021

Tricholog je lekar, ktory sa zaobera vlasmi. Ujo Google napovie, kde sa nachadza najblizsia ordinacia. 😉

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz