Priateľ má bolesť stehien a pohlavných orgánov

devadesat
17. dec 2013

Dobrý večer, chcem sa opýtať, poradiť..S priateľom sme niečo cez pol roka.. Všetko je super. Ja som šťastná, snáď aj on..Dúfam...
v poslednej dobe sa sťažuje na bolesti v oblasti stehien a pohl. orgánov, nevieme z čoho to má, myslel si, že aj z alkoholu, ale časom došiel na to, že to alkoholom nie je....mysleli sme aj, že je to tým, že má často erekciu a plné semenníky, ale ani po ejakulácií ho bolesť v stehnách a oblasti pohl. orgánov neprechádza. Pred týždnom bol u urológa a z moče mu zistil ,,niečo,, tak dal mu antibiotiká medociprin, tak nejak sa volajú. Po týždni mu zas nič v moči nenašiel, tento týžden v pondelok priatel odniesol vzorku ejakulátu, tak vo štvrtok čakáme na výsledky...,dávnejšie, ešte v lete sa na bolesti stehien stažoval, ale nebrala som to nejak vážne, občas aj mna pobolievajú svaly po alkohole a vtedy sme toho viac vypili. Odvtedy mal 3x behom 3 mesiacov horúčky nad 39°C bez vyšetrení mu jeho doktorka dala atb...takže behom 5-6tich mesiacov už stihol vybrať 4 rôzne atb....Urológ mu robil ultrazvuk semenníkov, bez nálezu. Erekciu má, žiadne viditelné problémy, len nespí so mnou...
Máte s týmto niekto skúsenosti? Poprípade za akým doktorom by mal ísť?

kaktusik007
17. dec 2013

@devadesat neviem, ci ti to uz niekto povedal, ale toto je forum prioritne urcene pre zeny, matky, tehulky, snazilky.... ak chces medicinske rady, skus pouzit google, mozno take forum existuje a najdes a tam odpovede na tieto otazky, co ta trapia.

podla mojho osobneho nazoru - ak si s priatelom stastna a nieco cez pol roka, a on s tebou nespi, tak nejako chapem, ze neriesi s tebou ani svoj zdravotny stav.

devadesat
autor
17. dec 2013

môžem prispieť kam uznám za vhodné....

seemani
17. dec 2013

@kaktusik007 každá tretia téma je tu o vyrážkach, fľakoch, bolestiach a čojaviem čom možnom medicínskom čo nesúvisí s tehotenstvom ani rodičovstvom. Takže nevidím dôvod, prečo by sa nemohla spýtať.
Inak tiež som sa pozastavila nad tým, že s ňou nespí, to asi myslela doslova, t.j. pomilujú sa a ide každý do svojej postele 🙂 alebo ako to bolo myslené?
@devadesat

devadesat
autor
17. dec 2013

@seemani Niečo cez mesiac spolu nemáme sex. Rozoberali sme to...Neostáva mi nič iné len veriť tomu, že je chorý...Ale inak je erekcia v poriadku, podozrenie na neveru nemám.

janinah
17. dec 2013

cievne vyšetrenie ešte by som riešila

devadesat
autor
17. dec 2013

takto keď to čítate to znie všeliak. napadlo ma všeličo, ale viem, že je taký, že povie vždy, čo si myslí, myslím, že nemá dôvod ma ťahať za nos

devadesat
autor
17. dec 2013

@janinah kde sa robí cievne vyšetrenie?

p.j.jacky
17. dec 2013

@devadesat nema zapal semenikov,alebo prostaty?

devadesat
autor
17. dec 2013

@p.j.jacky je to týžden, čo dobral atb od urológa...netuším :( ale moc sa to nezlepšuje

p.j.jacky
17. dec 2013

@devadesat moj ex ma to iste ,lieci sa od septembra stale berie nejake lieky.Viem ze mal velke bolesti.Presne tak ako opisujes ty.

janinah
17. dec 2013

@devadesat na cievnej amb. pozri kde máte najbližšiu

devadesat
autor
17. dec 2013

@p.j.jacky pýtala som sa ho, či ho nebolí/nepáli pri močení a vravel, že nie

p.j.jacky
17. dec 2013

@devadesat ani moj ex nemal problem pri moceni.

devadesat
autor
17. dec 2013

@p.j.jacky prišli mu na to pri akom vyšetrení, nevieš náhodou?

tilly
17. dec 2013

@devadesat skus edusan.sk to je medicinska stranka, obcas tam pomahaju aj lekari

monro
17. dec 2013

chlamydi
e mu zistovali?najlepsie vyterom z mocovej rury.

welpen
17. dec 2013

ako je tu spomenute cievne vysetrenie,presne toto mal kamarat a po operacii mu to pomohlo,len sa mu to po 3 rokoch vracia spat,ale asi tym ze fajci vela a upchava tym cievy

mimka11111
18. dec 2013

@devadesat ahoj, náš bývalý "problém" má možno daleko od tvojho,ale ako skúsenosť ti to napíšem......priatel mal roky a občas bolesti v oblasti stehien,akoby svalovicu, lekári samozrejme nič nezistili, ešte si myslel,že to bude mať z klbu....raz blesti boli,inokedy nie....od istého času boli bolesti také silné, že sa ledva otáčal na posteli....tá bolesť išla nejako tiež od semenníkov až ku stehnám....všetky výsledky negatívne,až v jeden deň mu v oblasti podbruška vyskočila "bublinka", hned bolo jasné o čo ide a lekár to potvrdil tiež - hernia = pruh, a z toho boli aj bolesti, takže nasledovala operácia a teraz je už všetko ok ..... neviem síce,či tie roky súviseli s pruhom,ale doktor nám to tak vysvetloval, že sa priatelovi postupne oslabovala bruš. stena a v jeden deň to takto dopadlo....on ani nejak extra ťažké veci nedvíhal, takže ani neviem z čoho sa mu pruh urobil

denkaajejdeti
18. dec 2013

@devadesat Určite si nájdite dobrého angiológa, ktorý priateľovi urobí cievne a krvné vyšetrenia.
Píšeš, že priateľ požíva často alkohol ( a zjavne nie v malých množstvách), predpokladám, že fajčí, neviem ako je na tom s promiskuitou a celkovo životným štýlom - pôsobí podľa tvojho opisu ako rockerský typ 😉 a v tom prípade, to môžu byť aj rôzne baktérie či endoparazity - na to treba kompletné vyšetrenie krvi, resp. iných sekrétov.
A jednoznačne treba začať premýšľať nad zmenou životného štýlu 😀 , inak sa problém bude vracať ako bumerang.

devadesat
autor
18. dec 2013

@denkaajejdeti nefajčí, sem tam si vypijeme cez víkend, ale nie je to stále a promiskuitný nebol

denkaajejdeti
18. dec 2013

@devadesat No vidím, ako ten prvý dojem sem-tam klame 🙂 . Nič v zlom, len som z tvojho opisu nadobudla ten pocit, že je rocker telom aj dušou 😀 .
Jednoznačne to nenechávať na "matku prírodu", nemyslím, že by vydržal fungovať dlhodobo v takomto stave.

irriss
18. dec 2013

@devadesat Ahoj! Pises, ze jste spolu zhruba pol roka..a zaroven pises, ze behem teto doby mel uz zhruba 4 duhy antibiotik 😉

Nejak mi to nevychazi...a nebo respective mi to vychazi takto:

1. seznamili jste se
a) bud mel horecku
b) nebo mel vypito

2. setrvavate spolu
a) s antibiotikama
b) s alkoholem

ale BEZ SEXU 😎

Pises, ze nespi s Tebou...neni mozne , ze spi nekde jinde a pak ho z toho boli vsechny muzske svaly 😉 😲

devadesat
autor
18. dec 2013

@irriss och až takto to nie je...len som sa pokusila popisať jeho stavy a čo som si myslela, že za tym je, nie že takto to u nas pol roka beži....hej, bral 4 rozne atb.....................a nespi inde

devadesat
autor
18. dec 2013

prosím, len normálne a zrozumitelné príspevky, vôbec nemám chuť o tom žartovať :(

cmulinko
18. dec 2013

@devadesat moj manzel mal tento isty problem...bolesti v stehne a pri jednom semenniku....jemu zistili slabinovu herniu a po operacii to este chvilocku trvalo,kym sa vsetko zahojilo ,ale momentalne je vsetko v poriadku....manzelovi vlastne hernia tlacila na nerv,ktory smeruje do stehna a preto pocitoval tieto bolesti od semennika az dole k stehnu.

devadesat
autor
19. dec 2013

Tak dneska bol pre vysledky z ejakulatu a našli mu enterokoka. Dostal dalšie antibiotika, už som niečo na nete o tom našla a chlapi sa s tym celkom trapia, lebo ta bakteria je velmi odolna aj voči atb. No nič, tak ja sa budem snažiť mu pomôcť ako sa dá, keby som bola ním, tak do dalších atb už nejdem, ale tak rozhodol sa.

martin105
25. jan 2024

@devadesat ako to dopadlo? 10 rokov :D ... tipujem ze to bol zapal prostaty... vyriesil sa?

timea301196
25. jan 2024

@martin105 autorka tu už nie je