Problémové nechty na nohách

kim_possible
15. jan 2022

Prikladam fotku svojich noh a prosila by som radu 🙏 ked som bola mladsia rada som nosila vysoke topanky mala som krasne nechty,no potom sa to zacalo deformovat... rastu mi ako keby do hora a tocia sa a ked si to striham to boli ... prosim viete mi poradit co by mi pomohlo ? Najhorsie je to na palcoch ( pouzivam krem na pliesen)

stanulienkat
15. jan 2022

Nemas pliesen???

zuzubb007
15. jan 2022

Tak toto si mala byt davno na koznom nastupena, strasne aj sfarbenie smer doktor

mandarinka555
15. jan 2022

@kim_possible To je plieseň ako z učebnice.

20erika07
15. jan 2022

Veru pleseň, jedine dr.

snowflake07
15. jan 2022

@kim_possible tak toto je už vysoká forma plesne.Každemu sa to môže stať ani nevie ako,ale nechať to zajst do takého štádia,tak to je iný humus 🤮Tam je mykóza aj medzi prstami.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreakg
15. jan 2022

@kim_possible vyhľadaj pedikerku , ktorá ti poradí vhodné antimykotika a po preliečení,by bolo vhodné nasadiť šponu ,na vyrovnanie nechtu

alenamihal
15. jan 2022

Ja som mala nieco podobne ..vyskusala som vsetky mozne kremy a nic ,az kym som si nenasadila oreganove kvapky kazde rano 20kvapiek na lacno ( to som mala pliesen skoro na kazdom prste na ruke a na nohach ) a plus dala som si urobil sponovanie a necht sa super pomalicky vyrovnaval..takze dobra pedikerka iba..

lasona
15. jan 2022

Smer kožná a hlavne zmeniť obuv. Obuv treba vpredu širokú, pohodlnú,opatok Max 4 cm nohu a prsty máš deformované...zmeniť taktiež veľkosť ponožiek, siloniek, ( sú ti malé) preto ti idú nechty dohora...všetko prat na vyššej teplote, obuv, ponozky striedať, všetko dezinfikovať, papuče nosiť svoje...veľa šťastia, liečba je na dlho

marcellka32
15. jan 2022

Medicínalna pedikerka