Rana po nástrihu ma pri sexe ťahá

nelynka18
9. dec 2011

ahojte
rana po nastrihu sa mi uz zahojila,maly ma 2 mesiace a skusali sme s mm sex a ono to pri otvore hrozne taha az reze,cele to boli a tak to vzdy odlozime.po zdravotnej stranke som ok.zaujimalo by ma ci sa to casom upravi?snad ma zle nezasila.mali ste niektora podobny problem?ako ste to riesili?poddalo sa to casom?mam obavy aby mi to nemuseli casom nastrihnut..... skusali sme aj lubrigant ale nepomohlo...som z toho trosku znicena bo by som si velmi zelala mat s tym pokoj,posledne co chcem je aby som mala okolo toho este opletacky ☹

svetluska4
9. dec 2011

viem o com hovoris, u mna to bolo tiez tak. neboj, to sa urcite spravi. Neviem ake sitie ti robili ale moze byt ze niektory steh sa este uplne nevstrebal ale to vyriesi cas. To sitie je zo zaciatku trocha citlive, ako kazda jazva ale netreba sa bat ze by sa nieco natrhlo alebo zeby ta nejak zle zasili. Neviem ci dojcis ale ak ano tak vtedy sa vytvara hlavne hormon prolaktin a ostatne zenske hormony su v uzadi. Preto je aj posva suchsia ako obycajne a tiez je menej elasticka. Treba na to ist pomaly, pekne predohra kym sa uplne neuvolnite a hodne lubrikantu. Casom sa to upravi, ako som raz kdesi citala, treba sexovat, lebo posva je v podstate sval a tym ze mal pri porode zataz a potom chvilu zahalal tak zlenivel 😀 Drzim palce, a hlavne do nicoho sa nenutit, casom to bude dobre ak nie lepsie ako pred porodom, co je aj moj pripad 🙂

munu
10. dec 2011

@nelynka18 ja som zase mala tiez problem ako ty.. lenze moj muz do mna nemohol vojst ani na 3cm, tak ma to bolelo, pichalo, ze bolo jasne, ze to nieje len tym, ze sa to musi zase "rozbehat" alebo natiahnut sval.. bolo jasne, ze tam je nieco zle.. a nakoniec vysvitlo, ze sa mi tam narobili zrasty a musela som ich ist odstranit.. bolo to v podstate otazka 10tich minut, ale velmi to bolelo, kedze mi to ani nezamrtvili.. po odstraneni zrastov to bolo uplne o inom.. o nejaky tyzden alebo dva sme uz veselo sexovali a nebol jediny problem.. celi stastni.. lenze kym sme sa k tomu dopracovali vsetkemu, tak maly Matko mal uz 4-5 mesiacov!!! ak sa bojis, ci tam nemas zle zasite alebo nejake zrasty, tak chod ku gynekologovi a nech sa na to pozrie.. neboj sa, nasilu ti tam klieste davat nebude, len tolko, ako sa ty budes citit.. ved o to prave ide, ze ta to boli ak nieco ide dovnutra, nie? mne tiez len tak na okrajik dala klieste a ked som zahlasila, ze viac nie, tak jej to muselo stacit a aj tak videla gynekologicka, co je vo veci.. tak sa neboj.. ak ta to boli len tak, ze partner moze vojst do teba a potom ta to uz boli pri styku, tak to bude urcite len tym svalom, ze sa musi zase rozbehat.. drzim palce v kazdom pripade 🙂

nelynka18
autor
10. dec 2011

@svetluska4 dakujem no pevne v to verim,ze to bude ok 🙂
@munu ja som bola v piatok na gynde a hovorila som o tom doktorovi a ten mi povedal,ze z gynekologickeho hladiska som ok,ze to bude chciet cas....tak snad 🙂 moj muz ked siel dnu tak to bolelo tak som ho stopla a dalej nesiel vosiel len malinky kusok ale citila som,ze vo vnutri je vsetko ok len ta koza prvy stich hrozne rezal a palil...

vefi89
10. dec 2011

@nelynka18 to asi každá s tým mala problémy 😅
presne som na gynde spomenula, že sa nejak nedá sexovať, Dr mi povedal, že do pol roka sa dá všetko do normálu... potom sme na to šli pomaličky pomaly s manželom, a naozaj to povolilo.. trvalo to asi mesiac snaženia dostať sa "dnu" 😅😀
ale najlepšie je, a to teraz neviem, či som jediná, preto by ma zaujímal aj názor iných mamičiek:
od pôrodu neviem dosiahnuť orgazmus.... je teda možné, že sa mi tam pôrodom niečo narušilo?? 😕

nelynka18
autor
10. dec 2011

@vefi89 tak budeme snazilkovat 😉 a to s tym orgazmom,mozno sa ti najskor nadal dosiahnut strachom a teraz preto mozno ze si ho moc zelas 😕

munu
10. dec 2011

@nelynka18 tak potom si uplne vporiadku, ked aj doktor ti to potvrdil, tak to vazne chce len rozbehat svaly zase do normalu, lebo su asi stiahnute po tom zasivani.. netrap sa ty, skusajte stale a aj ty vyskusaj prekusit nejaku bolest.. ked som ja bola po porode a tiez som mala s tymto problemy, tak som tiez citala a radila sa na kadejakych diskusiach a tam niektore baby pisali, ze prvykrat, druhykrat, tretikrat to strasne vela bolelo a potom sa to zacalo uvolnovat a stale menej a menej bolelo, az prestalo uplne a bolo vsetko v normale.. tak asi to bude tvoj pripad a to si ta stastna osobka potom, ktoru vaznejsie problemy minuli... mozes byt len rada 😉

munu
10. dec 2011

@nelynka18 inac, som zvedava co mna caka teraz po druhom porode 😝

katecameron
10. dec 2011

tak ja si dovolímm tvrdit ze nie kazda zena ma taketo problemy ja som ich nemala toto mi pripada ako keby vam urobili steh navyse ze muz sa nedostal dnu? to fakt neviem o com hovoríte ja som problem pri prvych dvoch nemala terazt po tretom porode mam skor opacny problem myslím ze som skor siroka ze by sa mi tam zmesitil este jeden 😀 takze niekto moze mat opacny problem len tolko som chcela

vefi89
10. dec 2011

@nelynka18 strachom to isto nebolo 😅 a ani si ho nejak moc neželám 😀 len je to dosť divné 😀

nelynka18
autor
10. dec 2011

@munu no ja som tiez po druhom porode....a myslela som ze to bude lepsie ako pise @katecameron ze uz to bude take jedniduchsie....no budeme trenovat co ine zostava 😀
@vefi89 a radiala si sa s dr?lebo to je take cudne 😕

vefi89
10. dec 2011

@nelynka18 zatiaľ som nebola.... to som bola min. rok po šestonedelí a potom asi mesiac na to som mala preventívku.... a mala som ísť v auguste, len som sa tam nevedela dokopať, ale teraz už budem musieť ísť, tak sa isto opýtam 😅

nelynka18
autor
10. dec 2011

@vefi89 tak vela stastia nech to mas ok bo bez orgazmu neni dobre 😀 😀

katarina111
15. okt 2012

@munu zlatko a kde si si to dala robiť?
Kačena