Šampón na mastné vlasy

8eva8
3. nov 2016

Ahojte, prosím Vás poraďte mi nejaký kvalitný šampón na mastné vlasy, musím si ich umývať každý deň a už ma to nebaví ☹

henikav
3. nov 2016

@8eva8 daj si trvalu a nebudes si ich musiet umyvat kazdy den. Inac ti ziaden zazrak nepomoze, ja uz som vyskusala snad vsetko. Aj ked nemam mastne vlasy na druhy den, nedrzia dobre, nie su pekne, tak si ich denne umyvam

katpizur
3. nov 2016

@8eva8 to ze si ich budes umyvat kazdy den tak to vraj tie mastne vlasy len zhorsuje. Neviem ja som tiez mala tento problem. Vyskusala som tolko samponov, potom som sa aj dlhsie nezmyvala aby sa vlasy "vymastnili" ale uspech ziadny. Teraz pouzivam alpecin sampon a vyzera to nadejne, len nech to nezakriknem uvidime 🙂

danikam
3. nov 2016

Odporucam suchy sampon z dm batiste ( ma taky retro design). Mna vzdy zachrani! Mam dlhe vlasy a tiez ma nebavi umyvat kazdy den. Vyskusaj,ja som velmi spokojna.

biokozmetika
3. nov 2016

tiež mám skúsenosť, že čím viac sa vlasy umývajú tým viac mastnejú a ničia sa. ja používam do šampónu klasickú sódu bikarbónu- zmiešam to so šampónom a poriadne premyjem 😉 skús možno pomôže...

ivuska027
3. nov 2016

Mne velmi pomohli sampony bez parabenov, farbiv, silikonov, parfemov. Pouzivala som aj micelarny chvilu. Jeden som este mala dobry, ale nespomeniem si ako sa volal, len viem, ze mal pridavy nazov, ze Pure. Teraz mam z DMky nejaky Alnatura prirodny. Mna svrbievala aj hlava z toho, takze som aj jednu flasu proti lupinam pouzila. Mam aj ten suchy, uz tu spominany, ale s tym opartne.

verito
3. nov 2016

Kérastase Specifique Bain Divalent Balancing Shampoo - najlepsi sampon, aky som kedy mala. Ked sa ti ale tolko mastia vlasy, moze to byt hormonalny problem a tiez je mozne, ze mas velmi suchu pokozku hlavy (ak pouzivas domace farby alebo nebodaj klasicke drogerkove zosvetlovace - tieto ti urobia na pokozke hlave "Saharu" a vlasy sa mastia 3x rychlejsie). Tiez mi velmi pomaha suchy sampon, davam si ho hned po umyti na vysusene vlasy. Najlepsi je Batiste. Vlasy mi vydrzia ako cerstvo umyte 2-3 dni

8eva8
autor
3. nov 2016

@katpizur kde môžem ten šampón kúpiť?

necakane
4. nov 2016

Alebo skús Alfaparf Milano, majú ho v BB na námesti v salone, trvalú si určite nedávaj

henikav
4. nov 2016

@verito mozem sa opytat kolko priblizne stoji ten sampon na Slovensku? Akurat som ho pozrela u nas a vyjde ma takmer 90 eur

verito
4. nov 2016

@henikav okolo 15€ za 250ml. 90€ je premrstena suma, aj 1,5l som kupovala za asi 1/2 sumu. Je ale velmi koncentrovany, takze ho staci malicko na 1 umytie, ja ho uz mam 1/2 roka a vlasy si umyvam kazdy alebo kazdy druhy den (kvôli kazdodennym tréningom, vlasy sa mi velmi spotia).

henikav
4. nov 2016

@verito no ved preto sa pytam lebo pri mojom pouzivani by som potrebovala 300 eur mesacne len za sampon. Tak skusim pozriet na sk, ked najblizsie pojdem a urcite vyskusam. Dakujem

katpizur
14. nov 2016

@8eva8 mali by ho mat vo vacsine lekarni si myslim, ak ho u vas nezozenies tak sa da cez nejaku internetovu lekaren objednat 🙂 ale mali by ho mat skus sa nan opytat ak teda chces.

yollanda
14. nov 2016

@8eva8 vichy dermacos. Mne vydrzia nemastne tyzden