Seboroická dermatitída a akné

lianne7
19. mar 2017

Už ma dlhsie trapi táto neprijemna kožna choroba,hlavne mastne supiny v oboci,usiach a okolo ust.Stretli ste sa niekto s tymto problemom?alebo sa ho zbavili?okrem toho ma trapi aj akne.Dakujem za kazdu radu alebo odporucanie❤

jemena
19. mar 2017

Toho sa nikdy nezbavíš a od novembra do apríla musíš venovať pokožke pozornosť a natierať. Určite si si všimla, že v lete máš pleť bezproblémovú..

fefe123
19. mar 2017

ak to máte na tvári, treba ísť kožnej, ona doporučí maste, prípadne vodičky, aby ste si zbytočne niečím nepoškodili pokožku tváre a bude to ešte horšie... predsa len je to tvár... treba len skúšať, čo vám sadne... nie vždy sa to vydarí na prvýkrát.... môj manžel to má vo vlasoch, kombinujeme šampóny a k tomu 2x do týždňa belosalic... ale tiež sme poskúšali už tuším všetko, čo je na trhu... staráme sa každý deň, lebo ak zanedbáme len 1 časť z kúry, tak sa to opäť zhorší, ale aspoň to máme momentálne pod kontrolou... dúfam, že nadlho.... dúfam, že aj vám sa podarí dostať to pod kontrolu, budem držať palce... 🙂

malinka158
19. mar 2017

@lianne7 ako keby si pisala o mne. mam to od detstva a zbavit sa toho neda. nejaky cas je to lepsie a potom sa to zase na niekolko mesiacov zhorsi. skusala som rozne masticky a sampony od koznej a pomohali minimalne. seboreu vraj zhorsuje aj stres😒

tatiana1980
20. mar 2017

Nas maly ju ma tiez aj ja. Kupila som mixu 10% na citlivu pokozku ktora srbi a je cervena. A pomohlo nemame nic len to vyzaduje kremovanie. Odporucam