Sertralin a nežiadúce účinky

lenicka12
28. máj 2017

Ahojte,prosim mate skusenosti s týmito AD?mam ich predpisane týždeň. 4Dni po polke teda 25mg a teraz už 50mg rano. Liečin sa na uzkostno panicku poruchu. Ako dlho a ake nežiaduce učinky ste mali? Kedy začal zaberať?ďakujem

nice202
28. máj 2017

mne bolo z neho zle. Rozsirene zrenicky, ako sfetovana som bola. Nemohla som ani fungovat, nic som nespravila, nesustredenost. potila som sa...dr. mi ho ihned vysadila

lenicka12
autor
28. máj 2017

@nice202 po akej dlhej dobe uživania sa to u teba prejavilo?ja ho beriem týždeň a zatial len trocha ťažoba od žaludku

nice202
28. máj 2017

@lenicka12 ihneď po prvej dávke. Ešte som skúšala na druhý a tretí deň, ale nemôžem brat tento liek a ani iné lieky na báze ssri

deti95060810
28. máj 2017

Antidepresíva sa užívajú dlhodobo. ešte min. 6 mesiacov po odznení príznakov kvôli ktorým si ich začala užívať. pozri si vedĺajšie účinky na príbalovom letáku. po 2 týždňoch začnú pomaly ustupovať - vedľajšie účinky...

agathachristie
29. máj 2017

nemala som vobec menstruaciu po cele 4 mesiace co som ho brala tak som vysadila.

lenicka12
autor
29. máj 2017

@agathachristie prosim ťa môže sa pri ňom jesť napr.paralen od bolesti?rozbolela ma hlava a neviem či si môžem niečo dať.

agathachristie
29. máj 2017

neviem ale podla mna ano, ved je to liek, ktory sa berie dlhodobo