Silikónové prsia

16kristina02
5. apr 2013

Ahojte, viem že je tu par tem ohladne silikonových prs, ale rada by som sa popýtala bab čo to už maju za sebou alebo planuju v blizkej buducnosti 🙂 Chcela by som nejake odporučania na dobru kliniku alebo konkretne dr. s ktorym/ou ste spokojný 🙂 najlepšie okolie ba 🙂 dakujem za každu radu, odhovaranie mi netreba 😉

janulka1802
2. júl 2019

@mareri fakt? Ja vidím práveže len sem tam niekde a to na mladých kočkách čo ešte ani deti nemajú

ivana2044
22. júl 2019

Ahojte, boli ste niekto na augmentácii u pana Dr. Žiklu v BB?

emilia788
10. aug 2019

So zvacsenim prs skusenosti nemam, ale odporucam kliniku KAMALA v Ziline, rozhodne top priestory, pristup vsetko.. neviem vsak ci robia priamo ja zvacsenie prs, ale na ostatne su top, nedam na nich dopustit 😍

caelley
10. aug 2019

@emilia788 Nerobia.

aniet
23. okt 2019

Ahojte, prosím , ktorá z vás bola u Hederu na plastike nosa ?? idem teraz v novembri a každa infoška sa mi hodí 🙂

salem1010
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
salem1010
21. nov 2019

Ahojte prosim vas ma tu neaka zvas taku skusenost ze ju prsia strasne bolievaju? Raz zacas sa mi stane ze ma tak strasne bolia prsia ze ani chytit ani poriadne lahnut ...mam prsia spravene uz 4 roky ...a nemavala som to raz som bola aj u dr.trzku ze co sa deje a povedal ze vsetko je ok...dakujem za radu

caelley
22. nov 2019

@salem1010 ja od zaciatku. som dva roky po operacii. cez den nie, ale v noci ked spim na boku, strasne ma boli to na ktorej strane spim. zvykla som si. pomaha mi spat v pooperacnej, nech su stlacene pri sebe, nech na nich nelezim.

nadielka
10. okt 2020

@julia151 ahoj. Nemohla by si mi poslat foto? Hoc len v plavkách. Mas 420g?Nie su male? Si spokojná?

betika3333
12. apr 2021

Ahojte ženy, chcela som sa vas opytat ci je tu nejaka ktora ma implantaty motiva round?v maji mam ist na augumentaciu a stale sa neviem rozhodnut ci som zvolila dobry implantat, premyslala som este nad tymi ergonomix, aby vyzerali prirodzenejsie lenze ked som pozerala videa vacsina zien ktore mali male prsia malo ruku a tkaniva si davaju okruhle, ja mam takisto male prsia, hore som utla, ale nohy aj zadok mam vacsie takze sa trosku bojim aby nevyzerali round implantaty komicky pri mojej postave

mamickatanicka
18. máj 2021

@betika3333 Dobrý deň,ak sa smiem spýtať, už ste po operácii? kde ste boli,boli ste spokojná? pýtam sa, lebo tiež rozmýšlam nad operáciou... ďakujem

mamickatanicka
18. máj 2021

@betika3333 a aká bola prosím cena?ďakujem

betika3333
18. máj 2021

@mamickatanicka ahojky, dnes mam druhy den po operacii, bola som u pana doktora Juraja Payera v Prahe a cena bola cca 3 850e za ergonomix plus v cene uz su zahrnute aj dve pooperacne podprsenky a nadprsny pas a musim povedat ze pan doktor je zlaticko aj mile sestricky, anesteziologicka

mamickatanicka
18. máj 2021

@betika3333 fiha,tak uz mate za sebou...dakujem za info,len ta Praha je daleko 🙂 nech sa rychlo zotavite a v dobrom zavidim😉

betika3333
19. máj 2021

@mamickatanicka viem ze pan doktor operuje raz tyzdenne tusim aj v BA v Interklinik, tak sa skuste tam objednat alebo som pocula este dobre recenzie na pana doktora Kopiernecha

ritaora22
13. dec 2021

Beleza Trnava,cele zle.prsia na dva krat operovane ...lebo prvy raz dr Zambojovi ups nepodarilo....druhyj raz po roku reoperacia ,a ups tiez nevyslo....cele zle.komplikacie po operacii ...a prsia strash.....vazne radsej inde...som nestastna ...a pritom vela som zistovala aky je...neodporucam

jumpingerka
7. mar 2022

@ritaora22 čo máš s prsiami?

ritaora22
7. mar 2022

@jumpingerka uz mam dobre,ale musela dat reoperovat inde.chvala bohu .planovala som raz iba operovat,teda ten prvy.ale led to dorychtoval,tak zbytocne dva krat pod noz.a druhy krat akoze oprava to uznali,ale brutalne komplikacii po....nanovo otvarala atd....

ritaora22
7. mar 2022

Mam opravene .ale teda dorezana cela.a to mala byt mala jazvicka....jaj no nemam ani chut sa vyjadrovat.

alexis333
18. dec 2022

@julia151 ahoj Júlia, môžem sa spýtať či si spokojná s prsiami? Chystám sa aj ja Mladekovi. Ďakujem za odpoved

lucy154
4. feb 2023

Silikónové prsia