Silikónové prsia

16kristina02
5. apr 2013

Ahojte, viem že je tu par tem ohladne silikonových prs, ale rada by som sa popýtala bab čo to už maju za sebou alebo planuju v blizkej buducnosti 🙂 Chcela by som nejake odporučania na dobru kliniku alebo konkretne dr. s ktorym/ou ste spokojný 🙂 najlepšie okolie ba 🙂 dakujem za každu radu, odhovaranie mi netreba 😉

saska.t
5. apr 2013

@16kristina02 zevraj je vyborna klinika v Pezinku,tak skus googlit,dobra je aj v Brne a v BA urcite tiez 😉

16kristina02
autor
5. apr 2013

@saska.t dakujem skusim pogoogliť ten pezinok 🙂

aaliyah
6. apr 2013

@16kristina02 Ahoj,a prečo chceš ísť do BA?Mam jednu znamu MUDr.ktora mi rozprvala,že najlepšie prsia robia v Banskej Bystrici(tam dokoca chodia aj skoro všetky celebrity z telky),lebo v Ba je to cele všetko len o reklame 😉

16kristina02
autor
6. apr 2013

@aaliyah ahojky, no ja byvam pri bratislave tak preto sa obzeram pre niečo tu 🙂 Ale dakujem určite sa na tu bystricu pozriem 🙂

aaliyah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1bambula
6. apr 2013

V BB je to mudr.Cerven a cez vykendy robi aj v IEM v pezinku

16kristina02
autor
6. apr 2013

@aaliyah jej super 🙂 a aj ty maš implantaty? ja to planujem až po druhom dietati ale chcem začať ž zbierať info o tom 🙂

@1bambula Dakujem presne iem v pezinku som pozerala včera 🙂

1bambula
6. apr 2013

@16kristina02 cerven je ten doktor ktory robi PO celebritkam ,je velmi mily a hlavne ma celom dobre ceny oproti inym klinikam ja nemam implantaty ale robil mi upravu prsnikov po dvoch detoch a som maximalne spokojna 😉

aaliyah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
16kristina02
autor
6. apr 2013

@aaliyah ha ha ha moje origoš su na pokraji smrti, už to ani nebude za chvilu vyzerať ako prsia 😀 no ten dr čo operuje v bystrici operuje aj tu v pezinku 🙂

aaliyah
6. apr 2013

@16kristina02 ale priznam sa,že aj mna tato tema velmi zaujíma,ako to vlastne všetko je 😉

aaliyah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
clarissa
6. apr 2013

Ahojte,aj ja planujem upravit prsia a jedine v BB u Cervena....ale kedze chcem este tretie babo,tak urcite az potom po skonceni kojenia 🙂

gubcikova
6. apr 2013

@clarissa aj v trenčíne u dr.jankovského robia silikony

clarissa
6. apr 2013

@gubcikova vazne? u gynekologa? 😕 to som nevedela....ale ja by som sla jedine do BB

gubcikova
6. apr 2013

@clarissa áno áno.je tam nový dr.on robil dlho v zahraničí a aj v BA a cez víkendy robí u neho.minulú sobotu mali dve čo si dávali.on robí všetky plastické úkony

tretiastvrta
6. apr 2013

Pozri aj Dr. Trška Bratislava, operuje v ŠNOPe, zahradnicka ul a Dr. Fabry, posonium clinic, ajjedna Dr.z ruzinova je super, zistím meno, mám už 4 kamosky čo majú po. Najlepsi je Trska. U cerveňa sú cakacie lehoty aj 1 rok.

tretiastvrta
6. apr 2013

Ak by si chcela obrovské kvantum informácii, na fóre stránky zdravie téma silikonove prsia odporúčam.

16kristina02
autor
6. apr 2013

@aaliyah už som si par stranok čo sa tomu venuju prešla a aj recenzie som pozerala tak som ho tam našla 🙂
@clarissa ja tiež planujem asi až po druhom dietati, ale to neviem či vôbec ešte budeme mať, kedže moj manžel prekonal rakovinu konečnika a bol ožarovaný tak neviem či sa nam ešte podari mať babeno. a trenčín mam trochu od ruky 🙂

@tretiastvrta O Dr.Fabrym som tiež len dobre čitala . Ok dakujem ak zistiš meno tak mi daj vedieť prosím ťa. Mne by ani nevadilo že čakačka je rok 🙂 najprv musim našetriť 🙂

kokorunecka
6. apr 2013

Ahojky.. Pezinok si všetci chvália, aj ja sa tam chystám v blízkej budúcnosti. 🙂

kokorunecka
6. apr 2013
16kristina02
autor
6. apr 2013

@kokorunecka a už si tam bola na vstupnej konzultacii? či sa chystaš uplne prvý krat?

mysenac
6. apr 2013

Ahojte, ja som si naštudovala hádam všetky možné fóra a diskusie o augmentácii a som rozhodnutá ísť k Červeňovi do Pezinka (robí na striedačku v Pezinku, BB a myslím, že aj v Poprade) - nemá žiadnu stránku s fotkami alebo nejakú reklamu - jeho reklamou sú stovky spokojných pacientok - preto aj taká dlhá čakacia doba. A že sa k Červeňovi čaká rok mi vôbec nevadí, aj tak musím ešte našetriť 😉 (V Pezinku robí aj Ježovitová - vraj je tiež veľmi dobrá 🙂 )

mysenac
6. apr 2013

@16kristina02 odporúčam pozrieť referencie na Dr. Červeňa na stránke estheticon.sk /chirurgovia/cerven-dusan je tam kopu odkazov a každý sa dá rozkliknúť a sú tam ďalšie diskusie

16kristina02
autor
6. apr 2013

@mysenac dakujem idem to pozrieť 🙂

petkaa28
6. apr 2013

@kokorunecka
@16kristina02
@mysenac
baby, tak "pani doktorku" z pezinka fakt "odporucam" - najskor umriete od bolesti a potom od soku, co vam z vasich prs spravila.....takto pred rokom robila prsia mojej blizkej rodine a az sa to rozhodne cele zverejnit, tak pani doktorka moze zavriet, kr.va blba...ked nieco neviem, tak to nerobim...a nie ze, zufalej zene, ktora konecne da dokopy taku sumu penazi znizi sebavedomie este viac...najlepsie na tom je, ze podla pani "doktorky" je vsetko v poriadku...vraj na zaciatku vravela, ze prsia budu pekne po roku a viac...??????
takze davajte si pozor komu sa zverite do ruk...aby ste to potom este viac nelutovali

duska88
6. apr 2013

@16kristina02 ahoj ja som už tiež preštudovala kopu diskusií čo sa týka augmentácie, aj som si písala s viacerými babami, ktoré to už mali za sebou a rozhodla som sa pre dr. Červeňa. Je u neho fakt dlhá čakačka, v januári som sa tel. objednávala, termín konzultačky koniec augusta a hneď ma sestrička upozornila, že termín opky až v roku 2014, ale nevedela mi presne povedať ktorý mesiac. Ale počkám si.. len dúfam, že sa to stihne do letných mesiacov 😉 . Kamoška si dávala v novembri robiť v DS/Sagax a je spokojná, čakala len 2 mesiace na termín opky a vyšlo ju to 2tis. cakom pak.

clarissa
6. apr 2013

@16kristina02 Ja mam sice BB od ruky ale ked prsia,jedine tam, lebo predsa to niesu gelove nechty 😅 Tak drzim palce aby druhe bebjy vyslo 😉

ivetkabab
6. apr 2013

@16kristina02 Ahojky.MUDr.Paliatka z Ruzinova plasticka chirurgia,ale robi v BA v Zeleznicnej nemocnici zakroky.Je naozaj sikovny,mily,ustretovy.Velmi dobra praca a vsetko s tebo vydiskutuje.Vrelo odporucam z vlastnej skusenosti.Celkova cena /implantaty,konzultacie,podprsenka a pooperacne kontroly 2800 Euro

monika15
6. apr 2013

juuuj babizne....davajte pozor
http://vas.cas.sk/clanok/7721/odbornici-z-uradu...

:((((( vyberte si dobre a hlavne nesetrite na tom ........