Silné bolesti po spinále

10. jún 2021

Čaute mamky ja som mala v utorok spinal, pri sekcii som sa im stratila skoro (tlak 40/20) museli hneď pichať na zdvihnutie tk, bolo mi zle počas toho, tlak na hrudi a horúco pri srdci, potom zvracanie... No po sekcii ma preložili na posteľ a nechali ma nie v úplne vodorovnej polohe, hlavu som mala vyššie kus... Potom po cca 4h od toho lezania prišla lekárka na kontrolu, a ze prečo mám tak vysoko hlavu, tak dali sme ju úplne dole... A snažila som sa ju po tých 4h nedvíhat... Aj keď bábätko doniesli tak ledva som ju videla... Vcera ma nebolelo len večer som mala pocit ako keby niekto chcel mi hlavu od krku odtrhnúť... Tak hovorím si zlý vankus, malo spánku... Dnes ráno som vstala a prestalo ale teraz zas sa vrátili tie bolesti a sú hrozne, ked si lahnem rovno neboli... Ale ked sa musím postaviť hrozna bolesť ale ani nie hlava ale plecia, krčná a smerom k hlave... To mam hovoriť lekárovi, aby to riešili ešte teraz?

katka5161
10. jún 2021

rieš to hned...aby si sa mohla cim skor postarat o babatko

magdalenal
10. jún 2021

ahoj isto to povedz. ja som tak mala po sekcii a všetky žienky, čo rodili v ten deň tak isto. neviem čím to bolo, ale všetkých 3 nám bolo zle, tak ako píšeš. my sme síce boli na JIS dva dni, ale potom na izbe na 3-4 deň prišlo zle - nízky tlak, bolesť hlavy, na vracanie..... nechali si nás tam, dali infúzie a po pár dňoch bolo dobre, jednej ešte niečo pichli, lebo sa jej tá zátka vlôbec nevytvorila, nám neskôr. a potom už bolo dobre

zuzik307
10. jún 2021

su to postpunkcne bolesti, treba analgetika, ak neprejdu, pichnu krvnu zatku, ries to s lekarom...