Čo na silnú bolesť v tehotenstve?

ivkav5
27. okt 2023

Baby som 12tt a seklo ma, mam strašnú bolesť kŕčnej chrbtice, ramien a hlavy, úplne mi to vyžaruje do hlavy, spánkov, dutín, čela🙈😞 Už som nešťastná, až mi je zle, ledva tu hlavu udržím na krku. Dala som si ozonicon gél, na chvíľu pomohol, ale aj tak je to hrozné. Skúšala som si to precvičiť takými ľahkými joga cvikmi pre tehotné, ale nič :( Neviete poradiť, ako si uľaviť od takej silnej bolesti? Neviem už čo so sebou. Pri predklone mám pocit, že odpadnem. Ďakujem.

pribinak
27. okt 2023

@ivkav5 suche teplo

ivkav5
autor
27. okt 2023

@pribinak vďaka, stačí ten nahrievací vankúšik?

babulkomale
27. okt 2023

@ivkav5 este necvic ked je to take akutne teraz, len si poskodis. Su dobre clanky na nete, utlak nervu hladaj.
Daj si Milgammu N a o liekoch sa porad s lekarom. Kludne chod alebo zavolaj na neuro prijmovu pohotovostnu ambulanciu.
A urcite lezat a stale nahrievat ten vankus a na nom lezat. Nie v horucej vani, voda nie, suche teplo.
Drzim palce.

jana_435
27. okt 2023

@ivkav5 neviem pomoct s liekmi v tehu, ale cim skor kvalitny fyzioterapeut pre tehotne. Magnezko, Milgamma a suche teplo su urcite dobre veci tiez.

juliacenc
27. okt 2023

@ivkav5 no tak to musi but hrozne 🥵🥵🥵 urcite ozonicon si daj viac krat a kludne aj paralen ibalgin

ivkav5
autor
27. okt 2023

Ďakujem baby, magnezium beriem…skusim aj milgammu :(
Vďaka ešte raz

ivkav5
autor
27. okt 2023

@juliacenc je to príšerné, celý deň mam pri akomkoľvek pohybe tlak v tvári🙈🙄 ibalgin sa ale tušim v tehotenstve nesmie však?:(

jana_435
27. okt 2023

@ivkav5 ibalgin nie, skor paralen, ale idealne sa poradit s lekarom alebo lekarnikom aspon.

marticka85po
27. okt 2023

@ivkav5 ja som brala Guajacuran v tehotenstve na uvolnenie krcnej chrbtice

ivkav5
autor
27. okt 2023

@marticka85po dakujem a pomohlo?

marticka85po
27. okt 2023

@ivkav5 ano pomohlo.akurat ze ja som to brala kvoli silnym migrenam

marhulka2022
27. okt 2023

@ivkav5 ja som to mala tiez na zaciatku tehu a pomohla mi masaz krcnej chrbtice..

ivkav5
autor
27. okt 2023

@marhulka2022 ďakujem, určite pojdem ale keďže ide víkend tak najskôr až v pondelok…mám pocit, že suché teplo mi to uvoľnilo zatiaľ najviac zo všetkého 😊
Mala si tiež až také silné bolesti vystreľujúce do čela, očí, uši? 🙈 ako keby vážila moja hlava 20kg😅🙈

marhulka2022
27. okt 2023

@ivkav5 presne tak, ja som len lezala, hlava ma z toho bolela..masaz v sede len krcnej mi to uvolnila..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre