Skúsenosti a rady s diagnózou alopecia totalis

pikatri
3. jan 2020

Ahojte mam alopeciu totalis uz 2 roky skusil som vsetko uz neda sa niako liecit inak ? alebo niake rady ? alebo ak by nieco niekto poznal som ochotny zaplatit aj nie male peniaze zato aby mi znova rastli.

mtsl
4. jan 2020

Nebudú. Zmier sa s tým.

pikatri
autor
12. jan 2020

@mtsl ako si mam najst ale zenu?

mtsl
12. jan 2020

@pikatri k tomu vlasy nepotrebuješ.

pikatri
autor
19. jan 2020

@mtsl no nie lenze ked nemam ani obocie ani nic

audiova
13. apr 2022

ja už 3 roky nemám nič. začiatky boli ťažké ale už som sa stým zmierila.tiež som vyskúšala všetko možné a nič.
A k tej žene. keď ťa bude ľubiť ,tak určite nie kvôli vlasom a obočiu. môj muž ma ľúbi aj takto.aspoň to tvrdí 😉
nedávno som si kúpila prvú parochňu a nikto by neuveril že to nie sú moje vlasy.takže tak.nedá sa nič robiť sú aj horšie veci.držím palce 😉

vladika11
6. sep 2022

@pikatri ja žijem s alopeciou total 29 rokov 🙂
Užívam si život od mala,lebo s tým aj žijem, vyrastám. Neboli vždy ľahké chvíle, v detstve som bola terčom výsmechu ostatných detí, v podstate boli zvedavé,prečo nosím šatku,čiapku a podobne..
Keď mi rodičia kúpili prvú parochňu šla som do 1 triedy na ZŠ, bola som šťastná 😁 a tak to funguje dodnes s tým rozdielom,že si kupujem parochne sama😊 obočie vytetované, riasy si lepím 🤭 ozaj aj vydatá som a mám milujúceho manžela ❤️

audiova
7. sep 2022

tak u mňa "malá zmena". koncom apríla som vyskúšala "zdravé hladovanie" .niečo som si našla na internete a som si povedala že za pokus nič nedám. vydržala som na vode 10dní.takže nič len voda .je to taký reštart organizmu. a koncom júna mi začali rásť vlasy po 3 rokoch !!! neuveriteľné .normálne som si už musela oholiť hlavu,lebo mi to zatial rastie všelijako ale hustnú.podotýkam že neberiem žiadne lieky .takže mne to pomohlo. takže všetko je možné,len treba veriť 😉