Slabosť pri odchode z pôrodnice

5. máj 2024

Baby ahojte, som 5 dni po porode a cítim sa super, teda až doteraz. Je veľmi teplo a ja sa už druhý deň strašne potím, leje sa zo mňa. Dnes pri odchode z pôrodnice, teda už pri chystaní a balení som pocítila slabosť, leje sa zo mňa, oblieva ma studený pot a trasú sa mi ruky ako šialené. Mali ste niekto niečo podobné? Je to ok? Spomenula som to pri odchode sestričke a povedala, že je to normálne, že čo chcem po porode😅

pribinak
5. máj 2024

Telo ešte rieisi vo veľkom hormóny a preto pot a trás. To prejde.

evkamotka
5. máj 2024

Ano, hormony. Mala som to po oboch porodoch

lucia13022023
5. máj 2024

Ja som toto mala aj vo februári, som myslela ze som v saune na par sekúnd, potom zas chlad, zas teplo a pot 🤣

anjelicek26
5. máj 2024

Hormóny naplno.. to ešte pekných pár dní potrvá.. môj ma dnes 8 týždňov a potim sa stale v noci🫣

pralinka86
5. máj 2024

Nezabudaj pit veľa tekutin, polievky su tiez super, minerály doplnat co vypotis.... aspon magnezko si davaj
Bohuzial chvíľu potrva kym sa hormony ukludnia

kitycat
5. máj 2024

A nebolo to z toho balenia a vedomia ze idete domov a bude to uz " na vas" bez pomoci v porodnici?

rozculena
5. máj 2024

počkaj,čo ešte zažiješ v prechode😂

viky_21
5. máj 2024

Ja som sa po pôrode aj 3x v noci prezliekala. Normálne som mala vlasy mokré ako keby som vyšla zo sprchy a nočná košeľa mokrá ako keby som v tej sprche bola aj s nou 😅 trvalo to cca 2 týždne