Som extrémne unavená

rozalka_13
4. júl 2022

Ahojte, za posledné dni tak extrémne som unavená, prichytím sa v tom ako zaspavam. Nikdy sa mi to nestalo, mám fajn životný štýl, aj spánok, ale posledné dva dni som nemožná. 😂😭 čo by mi pomohlo?

antonia15
4. júl 2022

@rozalka_13 a nie si tehotná? Toto bol u mňa jeden zo znakov tehotenstva 🙂

majamat
4. júl 2022

co ti napisat. moze to byt vselico, tehu, ochorenie, celkovo iny stav, ako inokedy. tiez nedostatok tekutin, mineralov, vitaminov. a kto vie co este.

ja som teraz mala take blbe obdobie. ked mam ms byvam viac unavena, vdaka hormonom soms a prepchavala. nemam vporiadku creva, dost ma naduva a tak zrejme aj to mi sposobuje unavu. uz roky spavam mene a zvladam to,a le vcera do rana som spala 8,5 hod a vecer, som zaspavala pri telke. sice az okolo 23hod,a le u mna je bezne, ze som hore do polnoci.

takze ja viem, cim to u mna bolo sposobene. cim to je u teba, na to musis prist sama a odstranit pricinu. pripadne sa poradit s dr,

nikca1990
4. júl 2022
Používateľ nikca1990 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od nikca1990.

Može to byť štítna žľaza.

rozalka_13
autor
4. júl 2022

@antonia15 ešte mi nemešká menštruácia, síce je pravda že aj môžem byť tehotná. Snažíme sa s mužom😊

rozalka_13
autor
4. júl 2022

@majamat ďakujeeem áno budem hľadať faktory, možno aj tie vitamíny nejaké doplniť

rozalka_13
autor
4. júl 2022

@nikca1990 bola som pred 3 týždňami na vyšetrenie a mám všetko v poriadku 🙂

mandzula
4. júl 2022

Tehotenstvo, stitna zlaza, nedostatok zeleza, horucavy...

antonia15
4. júl 2022

@rozalka_13 tak držím prsty nech je to z toho 🙂

martinka34
4. júl 2022

Skôr to budú tieto horúčavy.... človek sa potí už pomaly 2 týždne....telo stráca vitamíny.... minerály. Skús doplniť a budeš sa cítiť lepšie

martinka34
4. júl 2022

Skús vincentku..... určite pomôže

nikca1990
4. júl 2022
Používateľ nikca1990 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od nikca1990.

@rozalka_13 Tak to som veľmi rada že to máš v poriadku 😊

rozalka_13
autor
4. júl 2022

Ďakujem vám ženy za rady, ste veľmi milé ❤️❤️ Je to dosť pravdepodobné aj z tých horúčav

majamat
4. júl 2022

@rozalka_13 neviem akoty, ale ja mam nenormalne tazke nohy teraz cez leto, doma mam strasne teplo, cez 30°C niekedy. a v nohach citim neprijemnu horcavu, pomaha chladenie noh, umytie vlasov - cize chladenie hlavy. to je celkom prijemne.