Svrbenie kože

30. apr 2023

Posledný týždeň má svrbí koža počas dňa viac menej tak na večer, keď sa skriabem tak mi vystúpi koža ako keby ma niekto oslahal kožu bičom( je vystúpena a červená) alebo @)) keby ma niekto poprhlil.
Nemáte skúsenosti?

autor
30. apr 2023

Nemenila som nič ,prací prášok ani nič také

autor
30. apr 2023

Hlavne v oblasti krížov, pliec, raz aj na lýtku

loliki
30. apr 2023

Dermatológ poradí najlepšie. Môže to byť alergia, ekzém, svrab... Treba to vidieť.

zorkahorka
30. apr 2023

Skus natriet, mizno mas len suchu pokožku

bela30
30. apr 2023

Pecen, zlcnik, stitna, oblicky a ine ochorenia. Urcite si to daj vysetrit, moze to by nieco uplne ine nez kozne ochorenie.

anna222
30. apr 2023

Podľa mňa to bude alergia a nemusí byť na prací prostriedok, alebo avivaž.Ja mám peľovú alergiu,na buriny,trávy, stromy a každý večer mám také svrbenie ako popisuješ,aj keď beriem na to lieky.

evakoc
30. apr 2023

Typujem zihlavku....skus ked ta ta koza svrbi "nakreslit"nieco na kozu ak ti ten "obrazok" vystupi tak to bude ono...ja som mala a bolo to naozaj velmi neprijemne

autor
30. apr 2023

@evakoc áno vystúpi mi koža ale nerobí také kruhy ako ukazujú obrázky a internete ale skôr také čiary ako nasledujú ten ťah ruky

evakoc
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evakoc
30. apr 2023

Ono ani nemusis mat kruhy....urticaria factitia bola moja diagnoza a podla opisu sa to podoba na tvoje...pozrinsi v googli a ak ano smer dermatolog nech cim skor nasadi liecbu 😉

lb1984
30. apr 2023

Ja som to mala raz v 2021 a druhy krát v 2022 som svrbenie ma skoro cele telo, akokoľvek slabo som sa poškrabala mala som cervene stopy po tele. Strašný pocit. Prvý krát ma liečila len obvodna dala mi Zodac na mesiac. Prešlo to až po tom mesiaci. Druhý krát ma poslala na imuno. Rovnaký priebeh trvalo to tiez mesiac už som brala zenaro. Uzavreli mi to ako laktozovu intoleranciu ale na gastre mi povedal ze z toho to nemohlo byt. Keďže sa to tento rok zatiaľ nevratilo neriešim to uz🤗

fadama
30. apr 2023

Mňa tiež všetko svrbí, hlavne nohy, minule som si ich tak doskriabala až som mala modriny

autor
30. apr 2023

@evakoc áno vyzera to takto ..čo by mi pomohlo ?

evakoc
30. apr 2023

Ja som mala nasadeny fixit na pol roka ale na rychlo co by si mohla najst v domacej lekarnicke dithiaden/fenistil ale urcite cim skor dermatolog