Svrbenie po holení

superfatramatra
4. apr 2016

Ahojte , nedávno som si 1x oholil tam dole aj pri vajciach, a deň čo deň ma to viac a viac svrbí , ako som si čítal mám nato používať Niveu krém ale nepomáha. Oholil som sa obyčajnou žiletkou ( nie mokrou ) vyrážky tam nemám ani nič ale dosť ma to svrbí aj v škole sa nemôžem sústrediť ani pri futbale , vie niekto čo by pomohlo?

mamulka211
4. apr 2016

😀 😀 😀 😀 ,aspon mas vyhovorku,ked dostanes 5,povedz ucke,ze to kvoli skrabaniu si vajec a ja,ze preco sa muzi furt drzia a skrabu za kraslice a uz viem.Dik za poucny prispevok.

juhseverzapad
4. apr 2016

Tak si nehol, lebo je to potom aj tak nechutné!!

dominika6
4. apr 2016

@superfatramatra
po holení si si to mal natrieť liehom...tak by ťa to vyštípalo,že by si zabudol že ťa niečo svrbí

superfatramatra
autor
4. apr 2016

Ďakujem pekne a ešte nejaké rady? lebo najviac ma to štve pri futbale hlavne keď sa nám začala 2 polovica sezóny a teraz treba makať na futbale a tam ma to dosť svrbí keď bežím :/

sissy27
4. apr 2016

@superfatramatra nabudúce oholiť na mokro, s gélom na holenie a použiť aj balzam po holení... Nivea krém na takéto veci nie je, skús ten balzam po holení...
@juhseverzapad pre mňa sú zas nechutné chlpy... Koľko ľudí toľko chutí, keď sa chce holiť nech sa holí...

juhseverzapad
4. apr 2016

@sissy27 Ja mu v tom nebránim, chcel radu, tak ju dostal.

superfatramatra
autor
4. apr 2016

Ďakujem pekne za rady.

dominika6
4. apr 2016

@superfatramatra
Ak sa chces holit pouzi radsej depilacny krem ...len natries nechas posobit a potom uz len prilozenou skrabkou jemne zotries...