Holenie a podráždená pokožka

zlatanka
3. aug 2012

ahojte maminky prosim pomozte uz dlhsi cas sa mi stava ze ked sa oholim dole tak sa mi spravia vyrazky a vsetko mi zcervena je to velmi podrazdene.uz neviem cim sa mam holit.uz som hadam vyskusala vsetky ziletky 🙂 potom strasne svrbi ☹ dakujem za rady 🙂

barchee
6. aug 2012

@zlatanka to sa aj mne robí, je to z tepla, podráždená koža po holení je citlivá a ako sa potíš tak pot ju rozdráždi...na to nič nepomôže velice...sa mi to robilo aj na nohách, ale som si kúpila normálne strojček holiaci, po holení s ním sa mi vyrážky neurobia ani teraz v teple a dole sa holím furt žiletkou, lebo strojček to neoholí tam úúúplne dohladka 😝 ale záleží aj na tom asi, aký gel alebo penu používaš na holenie dole...ja nič, len lactacid a potom tiež nič, len osuším a je, teraz v lete nenatieram ničím, zbytočne upcháš póry a sa to môže aj z krému zapariť...vidíš, teraz rozmýšlam, že včera som sa holila a nevyhádzala som sa 😀 😀 😀

tenty
6. aug 2012

pomaha potriet pokozku po holeni detskym pudrom 😉 zasypom myslim 😉

lili007
23. mar 2016

Je to myslim bezny problem. Pokozka v rozkroku je jemna, nie je tak casto vystavovana holeniu ako panska plet na tvari. Treba pouzivat kvalitne ziletky a neholit sa na sucho ale v sprche s pouzitim vhodneho prostriedku na holenie. Na podrazdenie skuste Sensiderm krem. My ho pouzivame na podrazdenu pokozku rozneho typu. Dajte vediet ci Vam pomohol.

moonshine1
24. mar 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@lili007 a kde sa da ten krem kupit prosim ta?