Svrbí ma pokožka hlavy, mám tam chrasty a lupiny

13. nov 2020

Dobry vecer. Mam taky problem. Svrbi ma pokozka hlavy a su tam chrasty a z toho lupiny, kedze si to rozskrabem. Ak si vlasy umyjem tak hned na druhy den ma velmi svrbi hlava a nedokazem sa prestat skrabat. Netusim preco ma tak svrbi hlava, ze sa mi az chrasticky robia. A taktiez mi hned zmastneju hore. Mam ist ku koznej alebo pomozu nejake vlasove pripravky? Vdaka.

simsalabim
13. nov 2020

Chod na kozne, tam ti poradia najkvalifikovanejsie.

herriett
13. nov 2020

Jednoznacne treba ist ku koznej. A prestat pouzivat ten sampon. Skus nejake z lekarne Ducray ds je dobry, alebo bioderma pre atopicku pokozku. Ale ku koznej treba zajst. Ja som bola na tom podobne. Pomohol mi ducray, striedala som ho s detskym samponom.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pmoricova
13. nov 2020

Na kožné....mňa svrbela pol roka. Bola to baktéria ..

autor
13. nov 2020

Dakujem za kazdu radu dievcata. 🙂) Tak najlepsie bude navstivit tu koznu, aspon budem vediet presne co a ako..

kvetinka134
13. nov 2020

Ja som mala niečo podobné 🙂 tak isto som navštívila kožnú a ona mi poradila, nejaké šampóny proti lupinam, ktoré mi vôbec nepomáhali. Mala som aj seboreum. Každým dňom to bolo horšie. Našla som si na nete šampón Scin cap a veľmi mi pomohol.
Mama ma len lupiny a tiež ju svrbela hlava... teraz tiež používa môj šampón a tiež jej veľmi pomohol 🙂

deny81
13. nov 2020

Seborea. Kukni si na nete. Mne ale tie ich speci sampony boli moc silne. Vyhovuju mi sampony bez parabenov naj tuhe sampony. Inak seborea ma niekedy loziska aj mimo vlasov - kol usi a podobne - velmi velm ipomaha kys salycilova - 2% tna riedena v oleji - nachystaju ti v lekarni - rozpusti tie supinky a hlavne prestane to svrbiet. Ale lekara odporucam nech to určite pozrie

zuzkaa1991
13. nov 2020

Ja.mam ten istý problém bola.som.na koznom kaderníčkou som to.riesila obvodnou lekarkou a nik nic neporadil ...ale ako pisu je to teraz v zimnom období... tak vyskúšam ten šampón z dm kedze Všetky mozne som vyskúšala

petkasaurus
14. nov 2020

Ja som si teraz objednala od eucerin dermocapillaire take serum s 5% ureou a dalsimi specialnymi zlozkami na tieto svrbiace loziska.. Ja mam seboreu

dzejn80
14. nov 2020

urcite smer kozne, aby sa vylucili diagnozy ako napr. psoriaza

anickaaa6aaa
14. nov 2020

Poodbne niečo sa objavilo pred 2r u mna. Nue az v takej miere ako u teba. Tiez ma svrbieva hlava cca na druhy den po umytí. Dovtedy som nemala bikdy problém. Momentalne mam sampon s ureou eucerin. Je fajn ale nie je to to prave orechové. Mam citlivu pokozku hlavy a tiez suchu..

miruslb
14. nov 2020

Šampón Nizoral je top.

mama4444
1. dec 2022

@zuzkaa1991 aky sampon prosim Vas to je???