Často ma svrbí hlava v záhlaví

9. mar 2022

Dobry vecer, mam problem ze sprchujem sa kazdy den, ale casto ma svrbi hlava v zahlavi zozadu tak ze ma to nuti sa az skrabat, potom si vsimnem na mikine akoby lupiny ale vacsie..sampon pouzivam head&shoulders uz dlhodobo, moze ist o seboreu alebo je to len sucha pokozka na hlave?dakujem, som chlap.

oysterka
9. mar 2022

Určite je vhodné si zájsť ku koznemu lekárovi, ktorý ti na 100% povie co s tým. Je možné, že je to aj seborea a tam ti head & shoulders vôbec nepomôže...

danielina30
9. mar 2022

Skus Nizoral sampon z lekarne, syn mal podobny problem a uz po prvom pouziti zlepsenie

orchidea89
10. mar 2022

Ja som to tak mala a mam seboreu 🙂kož. doktorka mi predpisala vodicko do vlasov vyzera ako mliecko

snowflake07
10. mar 2022

Používaš šampón ktorý vysušuje pokožky hlavy.Tento je podľa mňa najhorší aký vôbec je.Skus niečo z lekárne bez alergénov a parfémov.Skusila by som ešte 2-3 hodiny pred umytím vlasov dať si tam na pokožku olivový olej.Vlasy neumyvam každý deň.

lucka_ke
10. mar 2022

smer kožný lekár a používať šampón bez sulfátov, tiež to mám, dostaneš Locoid to sa vtiera do pokožky hlavy, cca po týždni mi to prešlo

autor
10. mar 2022

Ďakujem vsetkym za odpovede, skusim teda toho kozneho lekara snad sa to zlepsi