Trápi ma vred

7777stanka7777
21. mar 2018

Včera večer som zacítila bolesť pri konečníku a dnes ráno som si nahmatala vred (aspoň myslím že je to vred, bolo to červené ale už je to do fialova) vo veľkosti fazule takej väčšej. Dosť to bolí aj pri pohybe, sedení aj ležaní. Skúšam si to natierať taninom ale som tehotná a neviem či by som radšej nemala ísť ku svojej gynekologičke. Máte s tým prosím niekto skúsenosti.

eliska1986
21. mar 2018

Podkozny vred?skus si dat nan cerstvy rozkrojeny ocisteny zemiak.Alebo postruhany zemiak.Stiahne ti zapal.

katrin21
21. mar 2018

@7777stanka7777 to bude hemoroid a nie vred..fialove jecto kebo je to zila zasrknuta zdurena a boli...odprucam cipky Faktu a zatlacaj si to nimi do vnutra..je to vylezena zlata zila...
zacni jest ovsend vlocky..po kazdej velkej sa umy..a este mozes pridat aj Fine6..potierat pocas dna...ulavuje to
bude to trvat aj 2t kym to prejde

tehotne to mozu takze v pohode...v tehotenstve to byva casto.vred urcite nemas.

kukucka100
21. mar 2018

A keď je to pri konečníku teda neviem kde presne nemôže to byť vonkajší hemeroid?

kukucka100
21. mar 2018

Hemoroidy 😂😂😂😂 ten telefón píše čo chce

7777stanka7777
autor
21. mar 2018

@katrin21 ďakujem veľmi pekne skúsim všetko len nech to prejde a som rada že to nijak nemôže ohroziť malinké. Ešte raz ďakujem

pininka
21. mar 2018

@7777stanka7777 kup si gel z dubovej kory, alebo hemo stop, to je na bylinnej baze. Ja mam od mladosti hemeroidy, takze uz viem ako to funguje. Hlavne teraz treba dodrziavat po kazdej potrebe vodou umyt a hned natriet.

katrin21
21. mar 2018

@pininka hemostop je slaby, zmierni svrbenie, ale inak nepomoze velmi.. najviac mi pomohlo faktu a to Fine 6 ,, tiez som to mala v tehotenstve

pininka
22. mar 2018

@katrin21 ja som roky pouzivala faktu,ale doktorka mi vravela ze je to fajne svinstvo, takze v tehu by som si to radsej nedavala. A je fakt,ze kazdemu pomaha nieco ine.

7777stanka7777
autor
22. mar 2018

Pojdem do lekarne a uvidim co budu mat a co mi ponuknu ale dakujem velmi pekne ste ma upokojili ze nie som jedina ako pozeram vela zien to ma pocas tehotenstva.

katrin21
22. mar 2018

@pininka no..ked ine nezabera a fakt ta to boli taj musis...svagrina mala brutalbe problemy s tym..ja menej..mna to skor svrbelo..ale jej zaberalo tiez to co mne...a tiez bola tehotna..mame naraz deti
ale treba poskusat..ved ja som tiez skusala rozne...

pininka
22. mar 2018

@katrin21 ja to mam od detstva,takze mam toho poskusaneho kopec. Jeden cas som si davala aj oblady z repika. Taky vlazny obklad mi fakt zaberalm

katrin21
22. mar 2018

@pininka moze byt..sj sprchovanie zabera..niekomj tepla niekomu studena sprcha ulavuje na postih.miesto...ale faktu je take univerzalne...aj v nemockebpo porode mi ho dali